Skocz do zawartości

Subaru BRZ [ZC] (MY13=>MY21)


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

A propos tego mrugania, to będąc na torze w Poznaniu, nie pamietam aby BRZ mrugal kierunkami. Ale to tez był MY12.

Mi mrugnęło tylko raz, a kilka razy hamowałem dość mocno. Wygląda na to, że trzeba na prawdę mocno klepnąć w hamulec żeby zamrugało.

 

 

Tutaj mruga aż miło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A propos tego mrugania, to będąc na torze w Poznaniu, nie pamietam aby BRZ mrugal kierunkami. Ale to tez był MY12.

Mi mrugnęło tylko raz, a kilka razy hamowałem dość mocno. Wygląda na to, że trzeba na prawdę mocno klepnąć w hamulec żeby zamrugało.

 

 

Tutaj mruga aż miło ;)

 

Widzę, że światła awaryjne migają jeszcze po wyłączeniu się świateł stopu.

Jak powiedziałem Izce, że jest taka funkcja w BRZecie, to powiedziała żebym sobie jeszcze kupił zielony listek na szybę :biglol:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wy macie problemy z tymi BRZ-etami :biglol:

 

Nie ma prawdziwych problemów to sobie wymyślają. Ile można w kółko pisać jakie te BRZety super są.... jak są, chyba że jeszcze nie ma to faktycznie jest problem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak powiedziałem Izce, że jest taka funkcja w BRZecie, to powiedziała żebym sobie jeszcze kupił zielony listek na szybę
:biglol: 

i jeszcze kapelusik  :D

 

Izotom, kiedy odbierasz bolida? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak powiedziałem Izce, że jest taka funkcja w BRZecie, to powiedziała żebym sobie jeszcze kupił zielony listek na szybę

 

:biglol: 

i jeszcze kapelusik  :D

 

Izotom, kiedy odbierasz bolida?

No cóż ;( Dzisiaj sie dowiedziałem, ze w drugiej połowie kwietnia. Chyba nie wyrobie sie do Plejad ze wszystkim: docieranie, SJS i jeszcze pare prywatnych treningów. Będę miał naukę podczas Plejad :) A Wy ubaw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupic taka bryke i miec nadzieje na oszczednosc paliwa - szczegolnie ta jazda za ciezarowka - totalne zboczenie

Niech se kupi trabanta

Bez przesady. Sam nazywa tą technikę hard ecodriving i czasami sam wykorzystuje tą technikę jazdy gdy mam opary w baku. Faktycznie to działa. Przy okazji pokazał, że BRZ może być bardzo ekonomiczny. Co prawda taka jazda może doprowadzić do szaleństwa ale 5,1 l/100 km to fajne osiągnięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupic taka bryke i miec nadzieje na oszczednosc paliwa - szczegolnie ta jazda za ciezarowka - totalne zboczenie

 

Niech se kupi trabanta

Przepraszam, ale sie nie zgodzę :) BRZ jest moim jedynym autem i często podróżuje w trasie DE-PL, wiec liczy sie dla mnie rownież spalanie. Z jego spalania jestem bardzo zadowolony. Sześć litrów z hakiem jest do osiągnięcia w trasie bez specjalnych starań a jazda ok 120 na autostradzie pozwala na zasięg nawet do 600km (pomimo małego baku 50l)

 

Swoją droga ośmielę sie postawić tezę, ze na tym forum mam największy przebieg, bo 35.000km :) kto da wiecej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kupic taka bryke i miec nadzieje na oszczednosc paliwa - szczegolnie ta jazda za ciezarowka - totalne zboczenie

 

Niech se kupi trabanta

Przepraszam, ale sie nie zgodzę :) BRZ jest moim jedynym autem i często podróżuje w trasie DE-PL, wiec liczy sie dla mnie rownież spalanie. Z jego spalania jestem bardzo zadowolony. Sześć litrów z hakiem jest do osiągnięcia w trasie bez specjalnych starań a jazda ok 120 na autostradzie pozwala na zasięg nawet do 600km (pomimo małego baku 50l)

 

Swoją droga ośmielę sie postawić tezę, ze na tym forum mam największy przebieg, bo 35.000km :) kto da wiecej?

 

mialem na mysli jazde na ogonie ciezarowki - autostrada z szybkoscia 90 km.

Na marginesie - czytajac ten watek coraz bardziej napalam sie na tego BRZ - tym bardziej ze ja tez duzo jezdze

6 litrow to malo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w większości przypadków jeździsz sam, ewentualnie druga osoba dorosła + dziecko i/albo masz inny, większy samochód, to jest to bardzo dobra opcja. Auto już słynie z niezawodności, bardzo dobrego prowadzenia, niskich kosztów (zakup+eksploatacja+serwis), wygląda jak milion dolarów i ma wiele możliwości modyfikacji - jakby się zaczęło nudzić ;) - to polecam. Sam przesiadam się z WRX'01 kombi na BRZ i wiem, że nie będę żałować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie przesiade z imprezy kombi wolnegossaka [bozia nie dala kupic WRX - a stal wtedy sobie i czekal na amatora]. Duzo jezdze w delegacje sluzbowe. jest nas dwie osoby - ja i moja zona. Mysle zeby sprowadzic z USA. Kosztuje tyle w dolarach ile w europie w EURO. Ale musze wszystkie koszty skalkulowac. Mam tam bliska rodzine - sie tym zajmuje.


post-1706-0-80439900-1428940839_thumb.jpgpost-1706-0-44300200-1428940875_thumb.jpg

Edytowane przez pchelek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem o sprowadzeniu auta z USA lub Kanady ale podliczając koszty, straty i zyski, doszedłem do wniosku, że lepiej powalczyć o jakiś upust, ewentulanie dołożyć nawet te pięć tysięcy i mieć święty spokój. Jest gwarancja, mogę pojechać na Plejady :) , jestem w sieci SIP przez co mam dostęp do wszelkich akutalizacji i akcji serwisowych, nie muszę europejnizować auta, szkolenie w SJS itp. Co prawda, auta w USA/Kanada są lepiej wyposażone i są wersje limitowane (np. Blue Series) ale nie skusiłem się. W sumie auto wychodzi  około 39 000 $ (po  wszystkich opłatach i transporcie od ceny nowego 27 700 $) i trzeba jeszcze go przetrzymać 6 miesięcy w USA albo przejechać ileś tam mil. No chyba, że na mienie ale i tak chyba musi być zarejestrowany w USA. W każdym bądź razie, proponuję jeszcze poszukać, popytać się u dealerów, może uda się Tobie uzyskać dobre warunki zakupu.

Nie wiem jakie masz możliwości ale mi się nie opłacało, a nie chciałem też nadmiernie kombinować.

Może, któryś z dealerów ma demo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...