Skocz do zawartości

wycieraczki


kukus

Rekomendowane odpowiedzi

Temat banał

Czy ktoś może polecić wycieraczki (przedniej szyby nie dywaniki:) ) wycieraczki rozsądne w rozsądnej cenie?

Do Hondziawy kupowałem zawsze takie w zółto czerwonym opakowaniu 2 szt za 9zl:)

Do siubru zaszalałem i kupiłem rok temu za 8zl na promo takie bez szkieletu. 8zl sztuka!!! :twisted:

Niby fajnie niby spoko ale tak halasuja ze juz wole jezdzic z brudna szyba :D

A gdy sa cieple po postoju w garazu efekt rycia szyby jest o wiele mniejszy.

Czy w ogole jest cos takiego jak wycieraczka na zime i na lato jak to jest z oponami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup kolego np takie Boscha bezprzegubowe i będziesz miał całkowitą ciszę nawet przy maksymalnych obrotach wycieraczek no i przy większych prędkościach nadal będą zbierać wodę a nie unosić się nad szybą. Wprawdzie cena znacząco przekracza 8 zł ale moim zdaniem warto.

aha i jak nie będziesz nimi szorował bo mega oblodzonej szybie to na sporo Ci starczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam złe doświadczenia z Biosch Aerotwin. Bardzo głośno "przekładają", jakość wycierania przeciętna.

Najlepsze są NWB (występują jako OEM subaru :mrgreen: ) - właśnie skończyły 3 lata (85kkm) i jadą dalej. Mają jedną wadę - w zimie guma zamarza w uchwytach i zaczynają robić "łatki" na szybie. Dlatego na zimę mam przegubowego boscha za ~70PLN, który z kolei źle znosi prędkości powyżej 140km/h. Więc jak widzisz, bez kilku kompletów w bagażniku ani rusz :mrgreen:

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bezprzegubowe motgum - założyłem latem i jest ok, zobaczymy jak sprawują się zimą.

 

Ja też mam motgumy i są bardzo ok. Na dodatek nie ma problemu z gwarancją (miałem jednąco słąbo zbierała napisałem, że jest problem i 2 dni potem dostałem nową). http://allegro.bazarek.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boscha AeroTwin mam w dupowozie i na razie jest ok, ale dość mało używane żeby coś więcej powiedzieć :)

Natomiast w Imprezie miałem Valeo za ok 100zł i nie dość, że na autostradzie potrafiły się unieść 10cm to jeszcze jedna w zimie pękła ot tak - nawet nie przymarzła porządnie :roll:

Później kupiłem zwykłe Boscha za bodajże 40zł i świetnie się sprawują do dzisiaj. Zbierają jak należy i nie odfruwają. Jak się zużyją to kupię takie same 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem i zalozylem boscha eco czyli zwykle przegubowce.

 

PRO!!

Kawior w półpasztetowej cenie jak to tu sie mowi :)

Wczesniej wycieralem szybe dopiero gdy juz nie widzialem gdzie jade teraz wrzucam prace z przerywaniem i nie mysle o nich.

Zobaczym na ile wystarcza.

Najtansze Unimile :) po ziemie juz zostawialy szlaczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem i zalozylem boscha eco czyli zwykle przegubowce.

 

PRO!!

Kawior w półpasztetowej cenie jak to tu sie mowi :)

Wczesniej wycieralem szybe dopiero gdy juz nie widzialem gdzie jade teraz wrzucam prace z przerywaniem i nie mysle o nich.

Zobaczym na ile wystarcza.

Najtansze Unimile :) po ziemie juz zostawialy szlaczki :)

 

 

Kupiłem takie same. Bosch Eco, bo tylko takie mieli w naszym rozmiarze. No i te Eco naprawdę porządnie zbierają wodę, nie smużą i pracują cicho. Fajnie

 

Kpl. 40 zł.

Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boscha miałem, popracowały mniej niż rok i zaczęly hałasować, nie zbierać i ogólnie robić wioche :P

teraz mam PIAA super silicone - kawior, ale rewela, polecam...

a na dupowozie mam goodyear, naprawde daja rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Valeo Silencio X-trm. Cena ok 100, a działają mega;)

 

Bosch Eco, bo tylko takie mieli w naszym rozmiarze. No i te Eco naprawdę porządnie zbierają wodę, nie smużą i pracują cicho.

 

Cicho przez miesiąc, a później odstawiają żabki po szybie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...