Skocz do zawartości

Dlaczego Subaru "staje bokiem" ?


owoc666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

He he - a zawsze jeździsz samochodem w dwie osoby o identycznej wadze? Czy zazwyczaj jesteś tam sam, jako kierowca?

 

No to już masz odpowiedź, dlaczego to jest zawsze w jedną stronę... :twisted:

 

Szczególnie, że pewnie jak jeździsz z rodzicami, to pewnie nie ruszasz tak dynamicznie, by postawiło samochód bokiem :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja owszem :D ......tzn ruszam ostro, ale samochodu nie stawia :wink: (chodzi o ruszanie z rodzicielami na pokladzie...)

 

Ja ostatnio rodzicielce pokazywałem, jak fajnie można Legacem stanąć bokiem na śniegu - i bez problemu wrócić do poprzedniego toru jazdy. Było ok, dopóki w pewnym momencie nie przegiąłem - tak, że stanąłem prawie w poprzek drogi :twisted:.

 

Mówiła, że jej to już się raz, nieświadomie zdarzyło - i wcale się jej nie podobało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomijając powyższe podpowiedzi masz następujace możliwości:

 

1. założyłeś odwrotnie oponę kierunkową na tyle

 

2. ktoś Ci kabelki zamienił i rozdziela 50/50 tyle ze nie na przód / tył a na prawo / lewo

 

3. tylny dyfer masz do góry nogami założony i koło talerzowe jest nie z tej strony co konstruktorzy przewidzieli więc satelity gupieją i bardziej jedno koło ciągnie niż drugie

 

aha i mam pytanie: auto ucieka na lewo od Twoje fotela ale jak patrzysz od przodu, czy jak siedzisz przodem do jazdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypomina mi to rubryke w karcie zdrowia, z ktora nam kazali w klasie maturalnej isc do lekarza: "odchylenie rozwoju plciowego wg. Bernera" (czy jakiegos innego faceta)

Niezlesmy sie nameczyli, zeby w koncu stwierdzic, ze to jednak nie katomierzem trzeba.... ale jak dokladnie to dalej nie wiem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGSowi też staje bokiem -.

a co na to szanowna małżonka :?:

 

 

 

 

sorry nie mogłam sie powstrzymać :mrgreen:

 

A co jej do tego? :mrgreen:

 

A co do samochodu :wink: - to faktycznie samochod staje bokiem zawsze zgodnie ze wskazowkami zegara... a moze przypadek? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zacząłem zastanawiać.

 

Dlaczego przy dynamicznym ruszeniu (w Legacu dopiero na śniegu, ale np. w WRXie OGSa już na mokrym) auto "staje bokiem"..? I to zawsze w tą samą stronę.

 

Co jest? Źle wyważone? Zła geometria? Czy inne czynniki?

 

Hmmm, mi staje w dwie strony ;P (bez skojarzeń) :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...