Skocz do zawartości

WORLD CUP 2006


domestos666

Rekomendowane odpowiedzi

zabrakło bużki ,

spalili, jak powiem np. o Tobie, że jesteś idiota i dodam :wink: - to się poczujesz mniej dotknięty...?

 

wsopminac jak inni sie wyraazali po meczu z kolbumbią (niekoniecznie tutaj) nie bede

A ja dlatego akurat TU jestem, że TU obowiązują inne standardy, niż gdzie indziej. Gdzie indziej, to wiem, jak się wyrażają bywalcy spotkań w Lednicy - i inni.

 

ukazują swojąmiłosc i szacunek, dawając ,,fajne,, obrazki róznych osób w jednym wątku

Kolego, już parę razy Ci tłumaczono, że czym innym jest robienie sobie żartów (mniej czy bardziej wybrednych) z polityków, a czym innym z normalnych ludzi.

Polityk jest utrzymywany z moich podatków i ma SŁUŻYĆ SPOŁECZEŃSTWU (czyli mnie i Tobie też). Jak się nie wywiązuje, to ja mu daję to do zrozumienia. Raz na cztery lata - głosując, a w międzyczasie - publicznie oceniając jego działalność. Niekiedy ironicznie, niekiedy po chamsku... dokładnie tak, jak polityk się zachowuje. Remis. I żadnej szczególnej ochrony "czci i godności", wręcz przeciwnie, taki los polityka w demokracji (w monarchiach i dyktaturach bywało inaczej).

Natomiast piłkarz jest tak samo jak szewc, fryzjer i inżynier w fabryce. Wykonuje swój zawód zapewne najlepiej jak potrafi... a że czasem mu nie wyjdzie, to jeszcze nie powód, żeby go lżyć i wyzywać od szmat. Co innego, jeśli sprzeda mecz - wtedy epitet "szmata" jest uzasadniony... ale w tym wypadku chyba nie o to chodziło?

 

No, grać chłopaki za dobrze nie umieją, to fakt. Ale Ty też nie umiesz pisać, a piszesz... i co? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 360
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wczoraj nie było tak źle.

 

Wynik był lepszy, to bezdyskusyjne. Czy gra też? Przypominam, że Kolumbijczycy nie mieli nad naszymi jakiejś specjalnej przewagi, raczej wręcz przeciwnie. Do "szesnastki" nasi sobie z nimi radzili, tylko strzelić bramki nie umieli. Natomiast dwie bramki dla przeciwnika nie były efektem dobrych akcji, rozmontowujących naszą obronę - pierwsza to był fuks i przypadkowy rykoszet mylący bramkarza, druga... wiadomo, cud boski i skrzypce, przypadek jeden na milion, że coś takiego wpadnie.

 

Wczoraj w ataku nie było dużo lepiej - sytuacji strzałowych mniej więcej tyle samo. W środku pola remis. Pod naszą bramką - chyba nawet nieco więcej przypadków, że przeciwnik zakręcił naszymi obrońcami, tyle, że Chorwaci tego akurat nie wykorzystali, a bramkarz tym razem nie miał pecha.

 

Przypominam, że po stronie chorwackiej grał skład dość daleki od (teoretycznie?) optymalnego.

 

Nie wpadłem w depresję po sparingu z Kolumbią, nie zamierzam sobie poprawiać humoru dość przypadkowym sukcesem z Chorwacją.

 

A gol i gra Ebiego, owszem, fajne... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z polityków, a czym innym z normalnych ludzi.

 

ale tekst, to jest własnie "super" przykład żartów: polityka (tez człowieka) traktujesz jak swinie, to juz Twój przykry problem (i to mówię nie dlatego ze lubię polityków albo jestem z jakiegos ugrupowania), dla człowieka miej szacunek, do tego co on robi juz nie musisz.

 

chodzi raczej o to, gdzie są efekty treningów w szwajcarii, oraz innych zgrupowań? (i kity ze forma rosnie itd)

jesli mi powiesz ty idioto i dodasz :wink: to ja to oleje i przy okazji sam pośmieje, bo nie widze w tym premedytacji, i powodu do obrazania sie

 

No, grać chłopaki za dobrze nie umieją, to fakt. Ale Ty też nie umiesz pisać, a piszesz... i co?

ale oni biorą za to kupę kasy nawet kiedy dostają lanie... ,ja nie umiem pisać? dziękuję! bo widze w tym fajny paradoks - mimo iz jak twierdzisz nie umiem pisać to ja jednak piszę (o to chyba Ci chodziło?)

 

ja byłem z Lednicy z bardzo fajną ekipą, i prosze Cie znowu nie zrównuj wszystkich ,tym bardziej do jednego niskiego poziomu - niestety palanci tam sie zdarzają, co nie znaczy ze fajnych ludzi nie ma :)

Wczoraj nie było tak źle.

pomimo wczesniejszego rozczarowania, nadal mam nadzieje ze bedzie dosc ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalili - chyba chodziło o fajny kontrast w twojej wypowiedzi - wczoraj byłem w Lednicy itd. Co do różnicy w grze to się nie zgadzam, grali dużo lepiej, przede wszystkim w odbiorze i wyprowadzaniu z tego akcji. Z kiepską Kolumbią ilość strat i przegranych pojedynków 1 na 1 była porażajaca, fakt,że tamta porażka przypadkowa i w duzej mierze mentalna po stracie kuriozalnej bramki - widać,że ta drużyna nie ma charakteru - ciężko się jej pozbierać - cecha charakterystyczna polskich sportów zespołowych. Z Chorwatami gra była lepsza i nie idzie o wynik bo mogło być na odwrót. A ich skład - może nie optymalny ale zbliżony do takowego. Mecz z Niemcami może być ciekawy, jak nasi nie przegrają go w szatni i wyjdą odpowiednio zmotywowani to będzie wojna o srodek pola i krew sie bedzie lać- wczoraj Soból z Radomskim grali jak charty, zero odpustu było - i Chorwaci mieli dużo ilość strat w środku - przenosili grę na skrzydła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chorwaci mieli dużo ilość strat w środku - przenosili grę na skrzydła.

Bo u nas w środku pola grało pół drużyny. Nominalnie 5 pomocników, jeden napastnik - w praktyce czasem było 1 - 3 - 7 - 0 :wink:

 

Kropek, lepiej byś do niej telefon zapodał... :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chorwaci mieli dużo ilość strat w środku - przenosili grę na skrzydła.

Bo u nas w środku pola grało pół drużyny. Nominalnie 5 pomocników, jeden napastnik - w praktyce czasem było 1 - 3 - 7 - 0 :wink:

 

To sie chyba nazywa skracanie pola gry (czyt. mordowanie piękna piłki)- tak niestety wygląda współczesna piłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał Bajorek, i dlatego zastanawiam się, po kiego grzyba ja to jeszcze oglądam? Może dla tych paru drużyn, które jeszcze nie cały czas "skracają", "zawężają" i "z żelazną konsekwencją realizują precyzyjne założenia taktyczne"...?

 

domestos666, nawet jeśli - to mam nadzieję, że do wątku o TAKIM tytule nie zajrzy. Dlatego jestem taki chojrak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam stawiam na Europę - Holandia-pewnie odpadną w karnych, Hiszpania-bo zawsze im dobrze szło na mistrzostwach,Anglia-dawno nic nie osiągneli,Włochy-zawsze mogą,Francja-najbardziej europejska drużyna(tylko bramkaż to Francuz hehe), Czesi- bo ładnie grają, Argentyna- oj, to chyba nie Europa. A Brazylia - nie bedę grać łatwych piłek, przerżną i będzie płacz nad rozlanym mlekiem.

WIS- dlaczego to jeszcze oglądam, chyba z przyzwyczajenia, jest milion powodów aby nie ogladać piłki, jest zamordowana taktycznie-masa nudnych i miałkich meczów, coraz bardziej przewidywalna, gwiazdy sa bardziej medialne niż boiskowe, kluby są tylko nazwami-nie mają nic wspólnego z miejscami gdzie grają (sól piłki to nasi na waszych, nasze podwórko,nasza klasa,nasza szkoła,nasza dzielnica, nasze miasto itd - to podstawa emocji) - ja tego już nie identyfikuję-odlondam mecze na zimno a to nudzi nieco. Ale mistrzostw świata to co innego, tu te największe emocje jeszcze są- i to jest piękne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mistrzostw świata to co innego, tu te największe emocje jeszcze są- i to jest piękne.

Może. Może mnie chyci... na razie jakoś nie chyta. Podchodzę do tego tak samo, jak do Ch.League - rzekłbym, "z zaciekawieniem". I nic więcej. A więc popatrzę, ale jak przypadkiem wypadnie mi coś innego, to się nie pochlastam z żalu. Fajnie będzie, jak nasi trafią tą skórzaną kulką między rusztowanie o jeden raz więcej niż jacyś tam obcy... ale jak nie, to świat mi się też nie zawali.

A tak w ogóle, to pewnie będę kibicować bramkarzom. Stary sentyment. Jakbym kiedyś bardziej urósł, mniej pił i palił, to pewnie na Mistrzostwach w 94 i 98 bym łapał... :mrgreen: :wink:

Jeszcze nie wybrałem swojego faworyta. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie dziś zasiądziecie o 20.30 ?

Pierwszy raz chciałem się wybrać do naszego lokalnego prowincjonalnego pubu ale mnie kolega odstrasza bo mówi że tam już od 15 będzie tłumnie.

Podejrzewam że w krakowach, warszawskich i innych bigcitowych klubach kawior będzie wymieszany z pasztetem i puby będą również zapchane. Dajcie panowie relacje wrażeń. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reguły zachowania w domu w okresie od 09-06 do 09-07

§ 1

W okresie od 09-06 do 09-07 absolutnym władcą panującym nad telewizją i sprzętem do niej należącym jest mężczyzna.

§ 2

Żona zajmuje się w tym czasie NIEMO pracami domowymi

§ 3

Przed każdym meczem należy postawić mężczyźnie przy fotelu telewizyjnym skrzynkę zimnego, alkoholowego piwa. Z akcentem na "zimne”

§ 4

Podczas meczu, pobyt kobiety w pokoju telewizyjnym jest surowo zabroniony. Jednakże dostawy piwa i czegoś do chrupania są dopuszczalne.

§ 5

W 15- minutowej przerwie kobieta ma prawo opieki nad mężczyzną, w celu opróżnienia popielniczki, jak również pozbierania pustych butelek po Piwie i zastąpienia ich pełnymi. W razie potrzeby może przygotować coś do chrupania. Unikać szelestu torebkami jak również werbalnej komunikacji.

§ 6

Najpóźniej 30 minut przed rozpoczęciem meczu należy podać mężczyźnie, przygotowany z miłością , posiłek. Aby nie przeszkodzić mężczyźnie w mentalnych przygotowaniach do meczu , należy trzymać jadaczkę zamkniętą na kłódkę.

§ 7

Podczas Mistrzostw Świata należy zaprzestać wszelkich działań dotyczących Prokreacji. Noszenie ubrania, które mogłoby pobudzić męskie żądze w kierunku powyższym, jest również zabronione. Noszenie odpowiedniego ubioru i wyżej wymienionych zachowań można jednakże nadrobić tuż po gwizdku końcowym, pod warunkiem, iż wynik meczu jest zadawalający dla mężczyzny.

§ 8

W przypadku kiedy mężczyzna dzięki jego wspaniałomyślności zezwoliłby kobiecie rzucić okiem na mecz, zabronione są wówczas pytania, typu ( "co to jest spalony?”) które mogłyby poprzez to

odzwierciedlić kobiecy stan wiedzy na temat piłki nożnej. Poprzez komentarze typu: "oh, Beckham wygląda dzisiaj tak cudownie” narażamy same siebie na cielesną naganę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...