Skocz do zawartości

Wyłączenie ESP w WRX 2009 (265PS)


drq

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy nie da się w pełni ESP w WRX08 wyłączyć opcją przycisku... w 2008 roku dosyć mocno w tym temacie działałem włącznie z próbami działania w mózgu ABS u ...( przesunięcie progów i usunięcie ESP ) nie wiem co w tym trudnego w rozumiemu zwłaszcza że nie piszę z poziomu laika. To że uśpisz działanie przyciskiem i przy twoim stylu jazdy nie interweniuje system to nic nie dowodzi w tym temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PKocial - widzę, że wiecie lepiej :roll:

 

wpadnijcie do mnie to wam pokażę, że się wyłącza - przyciskiem - chyba, że chodzi o to, żeby się pomądrzyć

 

lukki, jak dla mnie - to popelniłes klasyczny samo-postrzał...

 

nie wiem jakie ty masz doświadczenie z subaru , ale myslę że PKocial, ma wieksze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PKocial - widzę, że wiecie lepiej :roll:

 

wpadnijcie do mnie to wam pokażę, że się wyłącza - przyciskiem - chyba, że chodzi o to, żeby się pomądrzyć

 

lukki, jak dla mnie - to popelniłes klasyczny samo-postrzał...

 

nie wiem jakie ty masz doświadczenie z subaru , ale myslę że PKocial, ma wieksze :P

 

doświadczenie mam takie, że chyba jako jedyny z tu wypowiadających się, cały czas mam to auto

btw. Piotra pozdrawiam i wiedzy mu nie ujmuję

 

W dniu gdy miałem umawiać wizytę serwisową na zakup konkretnego używanego auta , dowiedziałem się w serwisie ze w WRX odłączenie ESP nie jest całkowite, przy mocniejszym poślizgu się aktywuje.

 

jak już pisałem w modelu WRX '08 się nie aktywuje - niedowiarków zapraszam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

w WRX sprawdzałem to... po przytrzymaniu 3ch, potem 4ech, ... a nawet desperackich 10 sekund, jedyny efekt był taki że spuchł mi kciuk

 

 

Jeśli przycisk OFF zostanie naciśnietyi przytrzymany przez conajmniej 10sek, kontrolka zgaśnie, a system VDC pozostanie stale aktywny, ignorując każde następne naciśnięcie poślizgu.

 

Ja tam nie wiem ale u mnie wyłączenie VDC w Imprezie GH 265KM działa i zostało przetestowane na płycie poślizgowej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...