Skocz do zawartości

Rajd Australii


555

Rekomendowane odpowiedzi

I juz po pierwszym super odcinku specjalnym (niestety bez udzialu polskiej zalogi), ktory wygral Peter Solberg :) , dobre czwarte miejsce zajal Tommi Makinen, oby tak jutro, a pierwszy prawdziwy OS zaczyna sie juz za niecale...10 godzin 8) ...

 

 

436499.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy dzien za nami. Zespol Subaru spisuje sie bardzo dobrze. Solberg tnie sie z Loebem o sekundy no i o pierwsza pozycje. Sytuacje kontroluje Makinen i jest czwarty. Oby tak dalej. Niestety w rajdzie nie jedzie juz Gronholm, ktory przed wycofaniem zajmowal pierwsza pozycje. Za to pierwsza pozycje w grupie N zajmuje jadacy Subaru Impreza Martin Rowe 8) ... Relacja z rajdu o 00:15 na Eurosporcie

 

 

 

439955.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

DLACZEGO NIESTETY???? Moim zdaniem tylko się cieszyć. W końcu o to chodzi w tym sporcie żeby wyeliminować konkurencje.

 

 

Widzisz w rajdach są dwa podejścia - kiedys królowało podejście że jak przeciwnikma problem techniczny albo brakuje mu opon to je mu znajdujemy abo pmomagamy naprawić, dziś króluje podejście że "hurra jemu się zepsuł sprzęt". Ja tego podejścia nie akceptuję. Wygrywa się na OSach lepszą jazda a nie tym że ktoś nie ukończył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tak powinno być że dostaje się puchar za jazde a nie za pech konkurenta. Ale jesteśmy przecież fanami marki Subaru, wspiramy duchowo kierowców, prowadzimy to forum, sami kupujemy te samochody. Dlatego nie możemy zawsze pomagac konkurentom czy żałować ich odpadnięcia. Nie dajemy sobie rady jazdą bo sprzęt jest lepszy. Dlatego tym razem powinniśmy się cieszyć że Gronholm odpadł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego podejścia nie akceptuję. Wygrywa się na OSach lepszą jazda a nie tym że ktoś nie ukończył.

Ale Marcus wlasnie sam sie wyeliminowal swoja jazda na OSie. Stwierdzil, ze za szybko wdepnal w gaz w zakrecie i wylecial tak pechowo, ze utknal na dobre. To nie byl problem ze sprzetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie nie podoba mi się żebyktoś się cieszył z tego że ktoś wywalił do rowu.

Do cieszenia sie to mi daleko, ale zaciekawia mnie, ze kazdy obstawial, ze conajmniej jeden z mlodych zwiedzi krajobraz a tu najwiekszy wyga polecial. I w dodatku twierdzil, ze jedzie w miare spokojnie.

aka ironia losu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo milo mi sie zrobilo jak w koncu dojechali. Lubie tego chlopaka i zycze mu misrzostwa w tym roku. Jest na drugim miejscu w sezonie ze strata 7 pkt do Burnsa i zostaly jeszcze cztery rajdy. Tylko, ze Loeb jest doskonaly na asfalcie a trzy z tych czterech to wlasnie asfalt.

W GB Peter juz pokazal w zeszlym roku, ze stac go na wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Mogę zrozumieć wszystko ale to nie jest dobrze szczególnie w rajdach jak jeden koleś przez kilka rajdów z rzedu wymiata wszystkich bez żadnych uwag. Czasami trzeba się cieszyć jak komuś się cos przydażyło. Nie mówie to o żerowaniu na czyimś nieszczęściu bo są tacy co mają pecha prawie zawsze a usterki sprzętu to reguła. Sam osobiście popieram młodych którzy spadają nagle i robią zamieszanie w czołówce. Jest przynajmniej na co popatzreć i jazda też jest niczego sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Mogę zrozumieć wszystko ale to nie jest dobrze szczególnie w rajdach jak jeden koleś przez kilka rajdów z rzedu wymiata wszystkich bez żadnych uwag. Czasami trzeba się cieszyć jak komuś się cos przydażyło. Nie mówie to o żerowaniu na czyimś nieszczęściu bo są tacy co mają pecha prawie zawsze a usterki sprzętu to reguła. Sam osobiście popieram młodych którzy spadają nagle i robią zamieszanie w czołówce. Jest przynajmniej na co popatzreć i jazda też jest niczego sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zreszta te awarie sprzetu sa czesto elementem gry producentow. Wiadomo, ze auta sa balansowane na krawedzi mozliwosci sprzetu i regulaminu i jak ktos gdzies przesadzi to jest awaria. Ale zanim ona wystapi to auto moze dawac dodatkowe korzysci nad innymi, zrobionymi z wiekszym marginesem bezpieczenstwa.

Albo tez kierowca ma wplyw. Np. Tommi cos sie nie lubi z Imprezkami bo ciagle sie mu psuja i wywracaja. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...