Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2012


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kurde, koło domu mi latają, a ja w Wawie siedzę i wyniki online mogę co najwyżej podglądać :evil:

 

Bez Ciebie to latanie po OSach to już nie to samo :wink: :mrgreen: 8)

 

 

Pozdrawiam spotkanych i widzianych na Rajdzie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szubaru napisał(a):

obstawiamy pierwszą trójkę na Lotosie

 

 

1. Grzyb

2. Kuchar

3. Kajetanowicz

Nie sadze, Kajto jest szybki na luznej nawierzchni, a Kuchar ma przestarzaly sprzet...

Kajto

Chuchala

Bębenek

Kajto

Bębny

Kuchar

 

 

jak na razie carfit zdecydowanie najlepiej wytypował 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na razie carfit zdecydowanie najlepiej wytypował 8) 8) 8)

 

jak na razie remis ;) 2/3 trafione u Carfita i u mnie :)

 

Trzymamy kciuki jutro, żeby Subaru zabrało do domu kpl punktów. Siemanko jest wielki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit gdzie Ty?? Ani na rajdzie, ani na forum?? Dla kogo ja pisze te relacje?? :mrgreen: :-P

 

 

Than , czytam czytam, ale nic pisze, bo nie miałem sił :P , wczoraj takich dwóch :twisted: z Łodzi przyjechało auto odbierać , tylko sie nam trochę przedłużyło :mrgreen:

Brawo dla Wojtka ! genialna jazda :idea:

Ale teraz naprawdę widać, że Kajtek sie marnuje u nas :oops: jak już nie ma Bufie, Sołka , Kuzaja, to on sie sam sciga ze sobą :roll: aż przykro patrzeć, szkoda :cry: lista startowa , dramatyczna :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Tomek Czopik napisał na FB i nie sposób sie z nim nie zgodzić :roll:

http://www.facebook.com/profile.php?id=100001148078069

 

dla tych co nie mają konta

Tomasz Czopik

Słuchajcie ruszył LOTOS, nigdy się nie wywnętrzam, nie mam bloga ale już nie wytrzymałem; nie było od 20-tu lat takiej ch..ni w rajdach w PL! na początku mojego rajdowania jechałem z Banią w Kormoranie gdzie startowało chyba dwadzieścia kilka załóg, stało się to co niestety wielu z nas przewidywało; Rajdy upadają!!!! To jest tak jak z ACTA, trza coś z tym zrobić, dalej cały PZM-ot i sekcja rajdowa są w dobrej formie a co mamy w naszym olbrzymim, z tradycjami rajdowymi kraju???

Kajtek, genialny kierowca odjeżdża wszystkim, teraz bez Bufeta i Sołka to już dramat, zamiast go rozbierac i gonić na zapoznaniu trzeba by pomóc koledze sie sprawdzić w Europie bo to juz ostatni dzwonek (nikomu do kieszeni nie zaglądam ale znając życiowe realia on potrzebuje milionera do rozwoju, wiem coś o tym :)) Inaczej Kajto zostanie drugim Januszem, niepokonany w PL!

Bęben, Kuchar, szybcy i zawsze powinni walczyć ale gdzie jest nowe ! Siemanko jeździ szybko, Rzeźnior bedzie w koncu i bedą z niego ludzie ale to mało, pamietacie czasy kiedy sie mówiło ze jedzie czołówka i druga liga N-ki? Przecież jeszcze niedawno miło było ogladac pierwszą dwudziestkę!

Gdzie te czasy kiedy kibice czekali na klasę N-3 ! Teraz jedzie DS 3 (sam chcialem wsiąść) Janek wygrywa i reszta tylko dojeżdża.

Problem jest złożony i długoterminowy, począwszy od marazmu w PZM-ocie a skończywszy na organizatorach, których wali czy będzie 5 czy 19 załóg na rajdzie, najwazniejsze zeby rajd sie odbył i zeby zarobić.

Rajdy to zawsze sport dla bogatych i takich którzy potrafia załatwić sobie kasę na ściganie (dlatego nie lubię komentarzy że ktoś jest dobry i mu się się należy) to sport dla sprawnych ludzi ale trzeba coś zmienić bo widzę że będzie chudo w nastepnych latach (musi sie włączyc telewizja i powstać w PZM-ocie profesjonalna jednostka do promocji sportu samochodowego).

Jeszcze raz sorry za nerwy ale szlak mnie trafia że siedząc na emeryturze rajdowej nie mam się czym emocjonować! :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Przejazdy Kajtka, Chuchały i Qhara fajnie się oglądało, do tego widowiskowy Rzeźnik, i Luty w turbodziadku (sentyment), a reszta... szare tło.

 

Nie jestem znawcą rajdów ale patrzę i piszę z perspektywy obserwatora, który jedzie obejrzeć widowisko. A tu widowiska było mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Tomek Czopik napisał na FB i nie sposób sie z nim nie zgodzić :roll:

http://www.facebook.com/profile.php?id=100001148078069

 

Edwin...ok napisał to co wszyscy wiemy :roll: gdzie konstruktywne podejście :?:

Tak gadać to wszyscy potrafią :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Tomek Czopik napisał na FB i nie sposób sie z nim nie zgodzić :roll:

http://www.facebook.com/profile.php?id=100001148078069

 

Edwin...ok napisał to co wszyscy wiemy :roll: gdzie konstruktywne podejście :?:

Tak gadać to wszyscy potrafią :wink:

 

 

Tomek , umówmy sie :roll: , siedzisz w tym gównie od środka, ok , robisz swoją robote, jak najlepiej potrafisz ok, ale może by zatrudnić w Pzmot , prawdziwego managera , za grubą kasę i fachowca ? a połowe emerytów zwolnić i zastapić nowymi ludzmi co chca cos zrobic ? W Nowym Sączu sie to udało, siedział stary pryk jako prezes, nie robił k u r w a nic przez 10 lat :idea: , miał chyba z 70 lat, i miał w dupie cały automobilklub , jego interesowała stacja diagnostyczna i koniec, po nadejsciu nowych władz , coś sie dzieje w końcu

A takich automobilklubów są dziesiatki w Polsce, i od tego trzeba zacząć !

Po koleji wywalić wszystkich na zbity pysk , którzy są figurantami, a zostawić fachowców :roll:

Ja mam słaby kontakt z tymi ludzmi, ale w dwa lata temu , mialem watpilowsc przyjemnosc z ZSS jak Leszek uszkodził skode na testowym, jakie były przejscia z sedziami technicznymi, niedość że sie gówno znają , to jeszcze srają wyżej niż dupę mają, i tego sie właśnie odniechcewa :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem załamany, to był bodaj szósty lotos na którym byłem i było bardzo źle. Dziś z forumową ekipą wspominaliśmy jak to musieliśmy planować, po czyim przejeździe biegniemy na następny OS. Zazwyczaj była to połowa N4, bo wiedzieliśmy już przejazdy 15 imprez i 20 lancerów więc można iść dalej by nie przagapic czołówki. Dziś mamy łącznie ok 30 załóg bez m.in. Kuziego, Frycza, Butruka, Turskiego, Typy... Pozostali walczą o każdy grosz, a Ci co mają kasę wyjeżdżają. Mamy kilku świetnych kierowców w ośkach,m którzy pewnie nie przesiądą się do czterołapów z powodu braku możliwości. Gdybym dziś zabrał ze sobą zonę na OSy, aby pokazać jej moją pasje pewnie by mnie wyśmiała, ba, pewnie sam bym siebie wyśmiał patrząc na to z boku. Niezwykle przykro się to dzisiaj oglądało, a z odcinków wracaliśmy jak z pogrzebu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...