Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2012


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem jechać, ale na 20 załóg stać gdzieś w zimnie , mam gdzieś

 

nie piernicz carfit, bierz piersiowke albo dwie, jakis dobry soczek wisniowy, zgarnij carlosa i bebna i cala reszte i chodz jedziemy na odcinki :D

 

Lotos jest tylko dla tych najtwardszych :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Miałem jechać, ale na 20 załóg stać gdzieś w zimnie , mam gdzieś

 

nie piernicz carfit, bierz piersiowke albo dwie, jakis dobry soczek wisniowy, zgarnij carlosa i bebna i cala reszte i chodz jedziemy na odcinki :D

 

Lotos jest tylko dla tych najtwardszych :twisted:

 

 

No aleś mi teraz pojechał :twisted::mrgreen:

Naprawdę mam straszną ochotę jechac i pokibicowac Wojtkowi , ale z drugiej strony ..... , nie mówię jeszcze nie :twisted: , bo ostatnio coś w domu za często jestem , aż sie żona dziwi ..... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie juz spokój zerówkom... jest kasa jest zabawa. nie ma sianka nie ma zabawy.
o i EOT

 

-- 5 lut 2012, o 12:31 --

 

herrkam, śniegu sporo i sypie konkretnie, ja właśnie zakończyłem jazdę bez koła...

O to zapoznanie juz dzisiaj bylo :)

 

,,lubie to,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialbym zapytac po co powoluje sie taka kadre i co ona ma na celu? gdzie bedzie ona reprezentowac nasz kraj?

 

Będę zgadywał: To będzie kadra na wyścigi hartów :?:

 

 

Ja już w zeszłym roku zrezygnowałem z oglądania tych "zawodów" po Elmocie.

I dziś niejako mam satysfakcję, że dobrze zrobiłem.

 

Mam cichą nadzieję, że sporo załóg zacznie startować w mistrzostwach np. Czechów, czy Slowacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taka teraz mala drygresja WRC:

 

1. Nie ma juz fabrycznego zespolu Mini: http://rallyonline.pl/index.php?1&modex=pnews&&s=35740

2. Takie znalazlem na innym forum:

42420524947572512661020.jpg

:|

 

-- 7 lut 2012, o 16:07 --

 

na szczescie nic sie nie stalo, w 2h naprawili fieste i dzidowali dalej:

http://rajdy.autoklub.pl/news/przygoda-na-testach,40908

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajto wygra

 

 

Jak sądzicie, jakie są szanse na odwołanie Lotosu w ostatniej chwili?

Jak dla mnie rajd RSMP+RPP na którego starcie zjawi się 25 załóg, to jakiś cholerny strzał w kolano dla sponsora i uważam, że jeśli pojedzie w takim kształcie, to będzie to ostatni Lotos w zimowej formule.

Ciekawe, czy zdarzył się już taki rajd, gdzie na metę nie dotarła żadna załoga :) ? Jeśli rajd pójdzie, to RPP ma szansę pobić niechlubny rekord :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rajd RSMP+RPP na którego starcie zjawi się 25 załóg,

 

trzeba dodać jeszcze III lige (zdobywanie punktów do licencji ) i rajd legend ( zgłoszenia do 14 lutego ) trasa 30 km.....więc 30 aut moze być... :roll: :mrgreen:

ps. nie ma się co dziwić , przygotowania auta + opony , felgi , testy....a wszystko na 1 rajd , nieprzydatne do następnych eliminacji....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. nie ma się co dziwić , przygotowania auta + opony , felgi , testy....a wszystko na 1 rajd , nieprzydatne do następnych eliminacji...

 

 

Panie Andrzeju,

ja się nie dziwię że tylko tyle załóg jedzie. Gdyby szanowny PZM zorganizował jakiś zimowy puchar - Mazury (na których o tej porze roku nic się nie dzieje), Gorlice (kiedyś coś się w zimie działo) + na ten przykład Lotos, to może zgłosiło by się kilka załóg więcej...tak sobie myślę.

Akurat kosztów przygotowania autka jestem świadom...albo przypuszczam, ale kwota jest na pewno niezła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorlice (kiedyś coś się w zimie działo)

 

Rajd Magurski. I to właśnie powinna być eliminacja zimowa w kalendarzu RSMP :!:

Ewa Bublewicz działała swego czasu o przywrócenie tej eliminacji, ale widać guzik z tego wyszło...

No bo po co :?: Lepiej jechać "gniota" na pomorzu, na którego ma każdy whyebane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie zgadzam z tymi wyzwyskami. Pani Beata :!: Bublewicz starała się o to by w kodeksie drogowym zezwolono na opony kolcowane podczas zawodów. Chyba masz małą wiedzę o rajdach? A byłeś choć w 2011 na Lotosie? Co Magury mają lepszego? Chyba tylko to że masz na rajd bliżej. Ale pomyśl o zawodnikach i kibicach z północy kraju, którzy na wszystkie inne eliminacje mają po 700km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Beata Bublewicz

Fakt. Mój błąd.

 

starała się o to by w kodeksie drogowym zezwolono na opony kolcowane podczas zawodów.

 

Myślałem, ze podczas rajdu mozna jeździć na kolcu od zawsze...

 

A byłeś choć w 2011 na Lotosie?

 

Nie byłem.

 

Co Magury mają lepszego?

 

Jak to góry, mają JAJA. :wink:

 

 

Chyba tylko to że masz na rajd bliżej. Ale pomyśl o zawodnikach i kibicach z północy kraju, którzy na wszystkie inne eliminacje mają po 700km.

 

Faktycznie, ale...... nas tu jest więcej. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...