Skocz do zawartości

[Szczecin] Może jakiś mały spot?


Avic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

no wlasnie te Plejady, w Bieszczadach podobno sie odbeda, nie wiem czy sie zjawie, kawal drogi mam w cholere, urlop wyklombinuje tylko nie wiem czy sie finansowo ogarne. Beavis masz filmik z zeszlorocznych cos mi sie chyba o oczy obilo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.03 gdzie i o której sie spotykamy , jakieś preferencje? Ja póki co nie mam żadnych planów wiec moge sie dostosować :)

 

 

 

Witam wszystich, własnie się dowiedziałem o waszym istnieniu. mam Subaru Impreza WRX 2009, sedan (rzadkość w Polsce!) 2,5 l. 265 KM, oczywiście blue! :) Tutaj ja i moje auto:

http://www.prestizszczecin.pl/magazyn/27/motoryzacja/rajdowy-weteran

Cieszę sie ze Mama przekazała informacje o wątku na forum :)

Pozdrawiam

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się chętnie wybrał na trasę turystyczno-szosową, bo moje 115KM to mało, żeby się bardziej PRO ścigać :P

KoVaL_szn - może ponówmy propozycję z gokartami? Wiem, że śniegu nie ma i raczej nie będzie, ale zawsze to jakaś lepsza forma rozrywki niż stać na Arenie i marznąć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie te Plejady, w Bieszczadach podobno sie odbeda, nie wiem czy sie zjawie, kawal drogi mam w cholere, urlop wyklombinuje tylko nie wiem czy sie finansowo ogarne. Beavis masz filmik z zeszlorocznych cos mi sie chyba o oczy obilo ;)

 

Coś Ty Maciek, nie bierz tego na poważnie. Co roku wszyscy ściemniają - taka tradycja... ;) Mnie się w zeszłym roku też udało przekonać parę osób, że wiem gdzie będą Plejady :biglol:

Kopię filmu z DVD mam na serwerze, podam Ci na PW namiary.

 

 

Ja bym się chętnie wybrał na trasę turystyczno-szosową, bo moje 115KM to mało, żeby się bardziej PRO ścigać :P

 

 

 

BeZeDuRa! Jedziesz w klasie wolnossącej, nie będziesz osamotniony, wrażenia niezapomniane, a wynik możesz zrobić nawet swoimi 115 kuńmi. Techniką można wieeeele nadrobić. ;)

 

 

Nie róbcie offtopa... pozdro

 

A co, przynajmniej trochę ruchu, natrzepiemy parę stron więcej - i tak jesteśmy w tyle za resztą :P

Edytowane przez Beavis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie , jak tam , znowu 12-13 wały jak zimno to do Columbusa i potem runda po mieście czy bardziej po południu sie widzimy powiedzmy 16-17 ? Ja sie dostosuje , ktoś z was ma jakieś preferencje ? Chyba bedą mini-zawody na torze to można podjechać sobie popatrzeć :) ustalmy coś to puszczę sms-y dla niewchodzących na forum :P

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na torze się nic nie dzieje : " W związku z decyzją Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Motorowego w Szczecinie zawiesza się cykl Pucharu Auto Klubu Szczecin do czasu wyjaśnienia przyszłości toru kartingowego przy Al. Wojska Polskiego."

Tak więc 12 wały czy 13 wały czy 13 gdzieś indziej ? :)

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na torze się nic nie dzieje : " W związku z decyzją Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Motorowego w Szczecinie zawiesza się cykl Pucharu Auto Klubu Szczecin do czasu wyjaśnienia przyszłości toru kartingowego przy Al. Wojska Polskiego."

Tak więc 12 wały czy 13 wały czy 13 gdzieś indziej ? :)

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

No właśnie czytałem to i tak się zastanawiałem, czy organizują coś w zastępstwie w tym roku, czy nic nie będzie? Wiecie o jakichś pojeżdżawkach w marcu, oprócz naszywek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś mini OESy pewnie będą w Stargardzie. Ok, 12 Wały. Super Przemo, że będziesz :D

 

UP:

Najbliższy event Automobilklubu Stargardzkiego jest 26 kwietnia - 2 runda Mini OESu

Edytowane przez Michal Wojtowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...