Skocz do zawartości

[Szczecin] Może jakiś mały spot?


Avic

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj raczej nie będę mógł, ale mam już białego sprawnego, więc może się w weekend gdzieś uda spotkać.

 

Na niedzielę planowaliśmy trening w Kluczewie z kilkoma kolesiami, ale dzisiaj się okazało że to zostanie raczej odwołane, bo część jedzie na superOES do Poznania, no i jeszcze jest PAKS w niedzielę na Wojska Polskiego. Tak czy inaczej, jak coś wyniknie to dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wygląda na to, że nie. Ja w zastępstwie za to jadę na PAKS w niedzielę na Wojska Polskiego.

Ale Kluczewo jeszcze musimy zorganizować niedługo. Jeszcze będę działał.

Beavis Kluczewa już nie ma byłem dzisiaj z Michałem tak się przejechać, tam już nie ma lotniska, wszystko wybużone, Pobudowane nowe budynki wylany asfalt tzn, jakaś ulica ... normalnie zgłupieliśmy co jest tam grane. Wiesz coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no dzisiaj rano wsiadłem i wszystko wróciło do normy, podjechałem na kanał był poluzowany czujnik prędkości, ale jeszcze wymienię bezpiecznik, tak dla pewności :) a może Golczewo?

Ps. Panowie to przecież subaru turbo dziwne żeby było zawsze wszystko dobrze :)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wygląda na to, że nie. Ja w zastępstwie za to jadę na PAKS w niedzielę na Wojska Polskiego.

Ale Kluczewo jeszcze musimy zorganizować niedługo. Jeszcze będę działał.

Beavis Kluczewa już nie ma byłem dzisiaj z Michałem tak się przejechać, tam już nie ma lotniska, wszystko wybużone, Pobudowane nowe budynki wylany asfalt tzn, jakaś ulica ... normalnie zgłupieliśmy co jest tam grane. Wiesz coś?

 

No nie wiem o co biega, jutro się popytam. :huh:

 

Na 1300 jutro pewnie nie dam rady, nie wiem o której się PAKS skończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż chcielibyśmy z dareckim zamieścić sprostowanie odnośnie Kluczewa:

O to biega, że nic nie ma :D No i rozkopali, w pizdu. I cały misterny plan też w pizdu :D


Lotnisko się znalazło za niedawno położoną nitką asfaltu (w godzinach wieczornych, jadąc od strony osiedla trochę zgłupieliśmy, ale dziś w dzień wszystko się wyjaśniło) :) Jest i ma się dobrze jak na razie :)

Na potwierdzenie zdjęcie z mikro-spotu - lotnisko, szybkie fury ;) no i gąski jakieś też się znalazły :D

 

post-16769-0-90791400-1415547550_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś nie mówić Przemi :P


Po za tym mój ma za mało kuniów do latania bokiem :P poupalać na szutrze czy między pachołkami można nawet Tico :P W końcu jak to się mówi - Nie ważne przy czym stoisz. Ważne jak tym jeździsz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...