Skocz do zawartości

[Szczecin] Może jakiś mały spot?


Avic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ruszył wątek tegorocznych Plejad (4-7 czerwca w Mikołajkach). Ktoś? Coś? Reflektuje? :)

 

 

Jeżeli tylko czasu będzie pod dostatkiem , a jak reszta ?

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

Ja pierwszy raz byłem w 2013. Żony siłą nie wyciągałem, ale jechała bez przekonania. Natomiast w dzień powrotu z imprezy zapowiedziała mi, że jeśli w przyszłym roku (2014) będę w Boże Ciało akurat na statku, to ona i tak pojedzie sama. ;)

 

Rok później mi na szczęście podpasował termin i pojechaliśmy dwoma samochodami :D No i w tym roku znowu mi pasuje i znowu jedziemy dwoma :D

 

Rozmach, organizacja, atmosfera są rewelacyjne i wyjątkowe.

 

 

Z Plejad ja raczej odpadam, ale może coś na miejscu byśmy się spotkali? ;)

 

 

btw. Agrykolex się przemianował na Polmotor, czy o co cho?

 

Nie, Polmotor przejął "pałeczkę" jako autoryzowany dealer i serwis w regionie po tym, jak Agrykolex autoryzację stracił pół roku temu (z półrocznym wypowiedzeniem). Byłem już dwa razy Forkiem: raz na przeglądzie i potem na wymnianie tulei wahaczy z tyłu. Nie mam uwag. Na dodatek bodaj do końca marca jest upust 5 i 10% na części i robociznę (nie pamiętam co na co). Szefem serwisu w Polmotorze jest Pan Jacek Ł., który przeszedł z Agrykolexu, i któremu ja ufam.

 

Przy okazji, właśnie dostałem mejla z Agrykolexu informującego o tym, że wznawiają pracę serwisu dla Subaru, lecz nieautoryzowaną. Obniżka cen, cytuję:

"

1. stawkę roboczogodziny o 50 % w stosunku do autoryzowanych dealerów
2. marże na częściach zamiennych i akcesoriach od 10 do 20 procent
3. przy naprawach blacharsko-lakierniczych rabat w wysokości 30 procent "
 
Póki co nie zamierzam wypróbować, ale może się zdarzyć z konieczności? Zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez kasę. Dziś byłem w Polmotor na "jeździe próbnej", właśnie z panem Jackiem Ł. Chodziło mi o przetestowanie napędu w mojej babci, bo trochę mi się nie podoba jak jeździ. Bardzo sympatyczny i życzliwy człowiek :)

 

 

 

 

żeby nie było posta pod postem:

To może dziś ktoś by znalazł koło 20 czas przy Błoniach?  ;)

Edytowane przez ruyven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Koledzy

Pytanko mam do was

Gdzie w okolicach szczecina można "poślizgać" się ??

spadło białe więc szkoda siedzieć w domu i grzać kapcie


Co do Agrykolexu...to jak prowadzą serwis tak samo jak sprzedawali auto to się nie dziwię że stracili autoryzacje ..

Choć co do sprzedawców nie mam zastrzeżeń ale kierownictwo zatrzymało się w "Polmozbycie" w latach '70...

Co do Pana Jacka Ł. to ile osób się nie zapytasz to każdy ma swoją opinie na temat współpracy z nim....

 

Zobaczymy jak będzie w tym "Polmotor" .... bo Sorry Kia to nie Subaru ............

(A w przeszłości też nie potrafili "Kijanki" naprawić..... ;) )


A Poznań i serwis tamtejszy też nie jest zbyt daleko.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko z tym ślizganiem , ja przy ostatnim śniegu wyżywałem się na "małych błoniach" , parkingu arkonki i parkingu areny. Beavis polecał za to parking na lubieszynie przy granicy , no i wiadomo jak chciałbys trochę więcej przestrzeni to jest Chociwel , kluczewo i Chojna ale to już trochę jeżdżenia :)

Pozdrawiam

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre wieści oznajmił mi dziś pan profesor - prawdopodobnie do końca tygodnia wychodzę ze szpitala, więc pewnie do końca przyszłego tygodnia ogarnę się z przeprowadzą do Szczecina i będziemy mogli pomyśleć o jakimś spocie albo wypadzie do pubu na piwko. Reflektuje ktoś?

UP.

Niedziela, godzina 12:00, Wały Chrobrego, czekamy 20 minut na maruderów i jedziemy na Jasne Błonia :) A jak pogoda dopisze, to lecimy na tor kartingowy na Woj. Polskiego pośmigać gokartami po śniegu :)

Edytowane przez Michal Wojtowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w niedzielę ma się ocieplić, więc śniegu może braknąć... ale i tak fajnie będzie się spotkać :) No, a na mieście, w nocy, żadnych Subaryn nie widać... pokrążyliśmy i nic, cisza... same Golfy, Lexusy, Insignie się ślizgają po placach  :P

Edytowane przez Heiner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...