Skocz do zawartości

[Szczecin] Może jakiś mały spot?


Avic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Też jakiś pomysł :) To może inaczej. Niech każdy się określi, jak w czerwcu dysponuje czasem i możliwościami :) Jeśli chodzi o mnie to w tygodniu tylko wieczorem, a w weekendy generalnie jestem wolny :) miejsce, w moim przypadku, tak jak wcześniej pisałem, dowolne, choć im dalej od Maszewa, tym mniej regularne wizyty z mojej strony niestety. Najbardziej optymalne dla mnie jest Kluczewo, albo lotnisko "Chociwel"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze...ale jak to na grilla mam autem przyjechać? 
A co do lotniska - gdyby pod maską było ze 250km, albo i ze 130 ale z napędem na tył to można by się pobawić. Zimą niestety Kluczewo z barku śniegu nie wypaliło.. Chyba, że organizujemy pachołki, stare opony i zrobimy sobie jakiś mini tor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie ma problema :) a w ogóle ktoś z zachpom. wybiera się na plejady? bo chyba jakoś zaraz po twoim powrocie są?

Siemka! No ma się rozumieć: ja, darecki, maciekbuk i jeszcze ze 2-3 samochody ze Szczecina, ale nie-forumowe. Nie znam właścicieli, tylko słyszałem w ASO.

 

 

 

ja wracam 12 czerwca!

Ja też 12go wracam! nawet już znam lot - w Berlinie jestem o 16:25, a Ty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darecki1981 powiedział ja wracam 12 czerwca! Ja też 12go wracam! nawet już znam lot - w Berlinie jestem o 16:25, a Ty?

 

Witaj ja  z Nigerii także ja będę rano w Berlinie, lotów nie mam ale albo przez Paryż,Amsterdam albo Frankfurt! Ale mogę poczekać w tramwaju...  :)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich

Oferta moja jest jednak skierowana do tych, którzy jadą na "plejady".

Zaproponowałem, a Zarząd firmy zaakceptował to aby wszystkim jadącym na zlot naszym klientom, wykonać darmowy przegląd przed wyjazdem (spr, płynów, hamulców, wycieków itp.).

Po powrocie wykonamy Państwu darmowe sprawdzenie geometrii, moim zdaniem jest to najbardziej potrzebna czynność po próbach zręcznościowych.

Pozdrawiam

Jacek Łata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Widzę, że cisza się zrobiła w szczecińskim wątku. Więc tak, darecki rzucił propozycję - mamy teraz długi weekend (może nie wszyscy. Sam w niedzielę muszę iść do pracy). Kto jest chętny na spot na Kluczewie w sobotę? Godzina do ustalenia :) W planie grill (każdy przywozi sobie ulubione zakąski i zapitki) i może jakieś małe upalanko subarynek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upalanie NA...hmm.. :D Trza by założyć jakieś oponki 14/60/145 i można sobie polatać :D  Jak pół roku siedziałem w Szczecinie, to cisza - tego nie ma, tamten auto na warsztacie, ten musi z żoną gdzieś iść, a jak pierwszy raz planuje wyjazd na urlop to się grilli zachciało ... :D Ja jestem z powrotem w Szczecinie od 1ego i od 1ego możecie liczyć na moją obecność.

I jak dobrze pójdzie, to po pierwszym będę miał pilota, więc zrobimy grilla z prawdziwego zdarzenia  :drunk: . Trza opracować plan odtransportowania pozostałych fur i będzie dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja swoim to dla samej zabawy mogę stanąć z kimś na "ćwiartkę" bo do latania bokiem to trochę za mało mocy faktycznie ;) Spoko Avic, nie pierwszy i nie ostatni grill :) U mnie nieco gorzej z :drunk:  bo nie mam kierowcy ;) sam sobie zarządzam furmanką ;) po za tym to luźna propozycja, a wypadało by się w końcu spotkać itd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie teraz będę mieć weekend czwartek-sobota, a później od 25 na urlop i jak dobrze pójdzie to do 10.08 włącznie będę miał wolne więc można coś organizować :) Chciałbym, żeby w ten weekend coś wypaliło, no ale zobaczymy jaka będzie frekwencja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc dziś się w pracy dowiedziałem, że jedyne wolne dni jakie mi się należą to czwartek i sobota. Nie przysługuje mi dzień wolny w piątek (choć mam trochę nadgodzin do wykorzystania), bo byłem w ciągu ostatnich 30 dni na zwolnieniu lekarskim (opinia mojego przełożonego) :P Tak więc z mojej strony w grę wchodzi czwartek i sobota ;)

 

EDIT: Jednak dostaliśmy wolny piątek więc wraca pierwotna wersja - z mojej strony czas od jutra do soboty :)

 

P.S. Szczecin i okolice - pobudka :) wszyscy wyjechali? Czy już nikt tu po prostu nie zagląda?

Edytowane przez Michal Wojtowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

siemano. oj długo nie byłem na forum , jakos mi nie po drodze i do tego ciezki okres na studiach był , ja jestem bardzo chętny żeby się spotkać , nie wiem jak wam pasuje ja jestem w sz-n praktycznie cały czas :) jak dla mnie moze byc nawet dziś lub w np. w kolejny weekend...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z dareckim gadaliśmy wczoraj właśnie o przyszłym weekendzie, choć zapomniałem, że wstawiam auto do blacharza w środę i na weekend na pewno nie będzie gotowe, ale jakoś się zawsze dotransportuję :) Sobota? Kluczewo? Albo zapasowe lotnisko na trasie Szczecin-Chociwel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...