Skocz do zawartości

[Szczecin] Może jakiś mały spot?


Avic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Cholera, zazdroszczę wam!

 

Gdybyście nie znaleźli miejscówy, to mam kilka. Co prawda nie wypróbowane, ale może wy wypróbujecie a ja przyjadę na gotowe? :P

 

1. Poniemiecka kostka brukowa miedzy zlomowiskiem a dworcem Niebuszewo. (tylko uważać na slupy ;)

2. Jadąc ul. Twardowskiego od strony hali Pogoni w kierunku Netto skręcić w prawo zaraz za garażami. Między drzewami ukryty jest całkiem spory, wybetonowany, pusty plac.

3. Od salonu Peugota w Zdrojach kierować się na Dąbie ul. Gryfińską, po kilkuset metrach jest wielki zjazd w lewa strone, droga z kostki. Tą drogą około kilometra, potem w prawo w niedużą drogę z płyt (łatwo przegapić bo wszędzie krzaki) i zaraz w lewo. Wzdłuż płotu, 100-200m i w prawo, tam gdzie place do nauki jazdy.

4. Plac za lotniskiem Dąbie, do wyboru płyty i trawa, wjazd od strony Gryfinskiej.

 

Nie wiem, czy 3 i 4 to nie to samo.

 

Bezpiecznego ślizgania chłopaki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twardowskiego musisz uważać, coby opony nie zdjąć na tym placyku. Mało miejsca i nierówno.

Pod Auchanem masz ok 2-3 minut od wjazdu na parking do przyjazdu ochrony.

Pod Sterem - rozjeżdżone błoto z każdej strony.

Koniec końców najlepiej było właśnie pod makro - ale niestety trochę mało miejsca. I niestety nie tylko my tam jeździliśmy/jeździmy - zrobiło się tam już małe lodowisko.

Jak będę jutro wracał z pracy wjadę na parking Top Shopping na prawym brzegu - kiedyś spokojnie dało się tam poślizgać, ale dawno już tam nie byłem.

 

Tak czy inaczej - zgodnie z ustaleniami spotowymi, jak znów trochę mocniej posypie to trza lecieć konwojem na Kluczewo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konwojem na Kluczewo ;)

No i to jest chyba jedyny właściwy kierunek...

 

Aktualizacja!

Dzisiaj znalazłem fajną miejscówę! Jest blisko mojej wiochy, ale wcale nie daleko od centrum. Od 1800 plac jest pusty, nie ma stróża, ochrony itp. Nikomu się nie przeszkadza.

Celowo nie piszę tutaj, bo w sumie to nie wiadomo kto czyta :ph34r:

Napiszę wszystkim na PW.

Jedyny mankament to trochę mało śniegu i lód pod spodem, ale przy obecnej pogodzie i braku opadu nie można wymagać niczego lepszego.

Szkoda, że odwilż idzie...

Edytowane przez Beavis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie, pytanko nie do końca związane ze spotkaniami - możecie mi polecić jakiś warsztat w Sz-nie, który ogarnia Subaru? Zależy mi tak samo na jakości, jak i na cenach ;) Zbliża się wielkimi krokami wymiana sprzęgła (już się ślizga), ale przy okazji miałbym kilka innych pytań/tematów do zrobienia i przede wszystkim - diagnostyka. Moja babcia ma niestety złącze, które udaje tylko OBDII, niestety nim nie jest, potrzebny jest jakiś specjalny sprzęt. Próbowałem inną metodą, są pod kolumną jakieś kabelki, ale bez powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A świeci Ci się check, czy tylko chcesz zrobić diagnostykę dla spokoju ducha?

 

Co do warsztatu: w temacie bokserów mamy w Szczecinie p. Zbyszka. Ponoć najlepszy specjalista od Porsche w Polsce a i subaru ogarnia - niemniej to przerost formy nad treścią, bo i ceny u niego spore i czas oczekiwania. Ja mogę Ci polecić Automisia - znajdziesz ich w necie. Zrobili porządek w mojej panny samochodzie po małym pożarze w komorze silnika a i u mnie różnymi pierdołami się zajmowali. Z doświadczenia jeszcze mogę Ci polecić warsztat Krzyśka na Jasnej, nie pamiętam ich oficjalnej nazwy niestety. Dobry mechanik, wyceni wszystko przed przystąpieniem do roboty (na ile się da oczywiście) i nie próbuje naciągnąć na wydatki. Nie ręczę za to, że oba ww. warsztaty dorównują Carfitowi w znajomości subaru - ale tak wolnyssak, jak i turbo to nie są promy kosmiczne - myślący mechanik da sobie radę z większością spraw, nawet widząc boksera pierwszy raz na oczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, ja to sie spotkam chetnie ale dopiero w wakacje jak do domu zajade, i sie podpinam pod pytanko o serwis. Czy ten Agrykolex jest az tak zly? Opinie sa tragiczne o nim tylko ze to z przed kilku lat, ktos wie czy cos sie zmienilo? Auto kupilem miesiac temu i chcialbym je przejrzec czy wszystko jest z nim ok. Niby wszystko porobione ale kto tam wie, pozdrawiam Maciek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@KoVaL_szn, ja zjechałem dziś do Szczecina. Ale jakby coś, to na jakieś % w weekend jestem jak najbardziej otwarty :)\

@, ASO to ASO - muszą zachować pewne minimum jakości, bo inaczej nie byliby ASO. Może i zdarzały się im jakieś wpadki, kiedyś nawet było o tym na forum - ale teraz nie nic nie słychać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maciekbuk - zawsze możesz zamówić telefonicznie przed przyjazdem ;) z dostępnością części zwykle jest tak, że dzwonisz i pytasz.

@Avic - check się nie pali, ale jakieś dziwne zjawisko mi się pojawiło - w czasie przyspieszania między 1500-2200rpm pojawia się jakby "turbodziura" (nie, nie mam turbo :P) - auto spowalnia, czasami lekko przerywa. Świece i przewody nowe. Sprzęgło mam do wymiany, myślałem, że to to, ale nie powinien "wierzgać" przy ślizganiu sprzęgła. Chciałbym go podpiąć i sprawdzić, może wyśpiewa co go boli.

Edytowane przez ruyven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja sie zastanawiam nad Plejadami, jeszcze w sumie urlopu dokladnie nie zaplanowalem, myslalem zeby zaczac w ostatnim tygodniu czerwca ale przesunac o tydzien to nie powinien byc problem. Troche daleko mam, 2000 km do Ystad, pozniej prom i prawie w domu. W domu ze 2 dni i znowu w droge na Plejady. Sam nie wiem, nie mam pilota bo ludzie bez urlopow moi jeszcze beda. Musze przemyslec ale chetnie gdzies na jakis weekend bym sie umowil nad morzem badz w Szczecinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie wybieram na Plejady? Moze razem wyjedziemy?

Pewnie, że tak. Tylko, że my chyba wcześniaki będziemy z żoną i pojedziemy w środę. Myślałeś już kiedy jechać?

 

 

 

Jakby coś, to ja większość czasu w Szczecinie urzęduję - więc proszę o info gdzie i kiedy spot :)

 

No nie wiem, może jutro o 1800?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez w srode, mamy rezerwacje w Apartamentach Przy Stoku od srody wlasnie :) Tak wiec sroda rano w trase jedziemy i biore udzial w tur-ter, sie niemoge doczekac juz :D W Polsce bede 11 czerwca gdzies bo urlop od 9 mam, moze wczesniej jak sie uda wolny weekend wykombinowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez w srode, mamy rezerwacje w Apartamentach Przy Stoku od srody wlasnie :) Tak wiec sroda rano w trase jedziemy i biore udzial w tur-ter, sie niemoge doczekac juz :D W Polsce bede 11 czerwca gdzies bo urlop od 9 mam, moze wczesniej jak sie uda wolny weekend wykombinowac.

No to git! Ja wracam ze statku 13go. Jedziemy w środę, pewnie koło południa. Ja jadę szosową, ale żonka Forkiem w tur-ter. Będziemy w Stoku siedzieć.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...