Skocz do zawartości

[Szczecin] Może jakiś mały spot?


Avic

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na Stok sie spoznilem, wszystko zarezerwowane juz bylo. Pomysl wyjazdu wykielkowal w niedziele, dojrzewal w poniedzialek i we wtorek zaczalem dzialac ;) a moje apartamenta sa zaraz przy Stoku, podobno przez ogrod sie przechodzi i sie jest juz w hotelu :) Forka od 31 stycznia mam wiec zupelna swiezynka jestem w temacie a juz mnie Siusiek urzekl bardzo i to tak ze juz o rajdach pomyslalem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja na Stok sie spoznilem, wszystko zarezerwowane juz bylo. Pomysl wyjazdu wykielkowal w niedziele, dojrzewal w poniedzialek i we wtorek zaczalem dzialac ;) a moje apartamenta sa zaraz przy Stoku, podobno przez ogrod sie przechodzi i sie jest juz w hotelu :) Forka od 31 stycznia mam wiec zupelna swiezynka jestem w temacie a juz mnie Siusiek urzekl bardzo i to tak ze juz o rajdach pomyslalem :P

Wiesz co, z tego co widziałem Andremil ma jeszcze 2 pokoje w Stoku do zbycia - pisze o tym w wątku Plejadowym.

Ja w zeszłym roku byłem pierwszy raz. Żona była sceptyczna, ale zgodziła się i pojechała. Po pierwszym dniu Plejad powiedziała mi: "W przyszłym roku, nawet jeśli Ty będziesz na statku, to ja jadę sama!"

 

I wracając do tematu: może SPOT DZISIAJ o 1800???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak sie zastanawiam nad tym Stokiem ale mieszkam w sumie zaraz obok i za 4 dni 900 pln za 2os wiec 2x mniej. Gdzie plywasz? Tez sie w moim zyciu statki przewinely, pasazery i prom w Irlandii.

Cena w hotelu Stok jest za pokój 2os, nie za osobę. Czyli wychodzi 4x330zł.

Ja pływam tam gdzie ropa, na sejsmicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, nie wychodzi tanio w Stoku, z pewnością. Ja to po prostu potraktowałem jako wydatek priorytetowy/wyjątkowy/nie podlegający negocjacjom ;)

Daniela kucharza nie znam. Ale mimo wszystko wielu nas w tej branży, więc się wszyscy nie znają.

 

No szkoda, że dzisiaj nikomu nie pasuje spot. Ja mam idealną okazję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi tak wyjazd z dnia na dzien wyszedl wiec musze kombinowac troche, namowilem przyjaciol zeby ze mna jechali i nie chce ich na dodatkowe koszta narazac. Poradzcie czy warto do tego Agrykolexu jechac, na standartowy przeglad ze oleje itp itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj poruszałem w ASO kwestię zorganizowania zespołu pod egidą Agrykolexu - temat cichy, ale otwarty. Powiedziano mi również, że jak co roku będą organizować preferencyjny przegląd przed- i po-Plejadowy, czyli płyny ustrojowe, itp. Ja uważam, że warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo super!!! znam zone Marka Swiderskiego on tam kims jest. Sprobuje przez nia temat poruszyc. Oni tez sa z Kamienia Pomorskiego, smieszna historia bo jestesmy niespokrewnieni a baaardzo do siebie podobni. Jak by moj ojciec zyl jeszcze to bym sie zapytal co tam nawywijal za mlodu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kurde znowu nie mogłem być, statek... ale czerwiec ? :rolleyes: wtedy już też będę :)


 

Tak sie zastanawiam nad tym Stokiem ale mieszkam w sumie zaraz obok i za 4 dni 900 pln za 2os wiec 2x mniej. Gdzie plywasz? Tez sie w moim zyciu statki przewinely, pasazery i prom w Irlandii.

Cena w hotelu Stok jest za pokój 2os, nie za osobę. Czyli wychodzi 4x330zł.

Ja pływam tam gdzie ropa, na sejsmicznych.

 

Od kogo jeżdzisz? ja na Bourbon MPSV, AHTS, też tam gdzie pieniądze czyli afryka  :)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teraz na statku, kiedy wyjeżdzasz? bo jak będziesz w czerwcu można by jakiś mały spocik zorganizować, lotnisk i jezior u Nas pod dostatkiem  :) najważniejsze za kogo jezdzisz? Jesteś z Dobrej? to ta koło Nowogardu? :)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę 7go wchodzę na statek, a wracam 12go czerwca, tuż przed Plejadami. Może się uda, ale ja pewnie będę miał czas na godzinkę, lub dwie jedynie - za dużo spraw do ogarnięcia mam zawsze w pierwszym tygodniu po powrocie ;)

Jeżdżę za C/O i jestem z Dobrej, ale Szczecińskiej, tej na pólnocny zachód od Szczecina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy tak gada że nie może ... :) wiem że pierwszy tydzień ciężko się pozbierać!ja wracam około 14(West Africa-Nigeria :) ) czerwca (2 Eng.)Widzę że podmiany tez czoperem ;)  nie lubie tego! Musimy cos zorganizować!No właśnie dziwne żeby z dobrej i Twojej fury bym nie widział! A kiedy plejady i gdzie?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dopiero co go kupiłem, więc obowiązkowo wymiana rozrządu. Dodatkowo lewy przegub był na wymarciu, więc też do wymiany. To samo tylne amortyzatory. No i po oględzinach na warsztacie okazało się, że dobrze by było powoli zastanowić się nad wymianą łączników stabilizatorów i podpory wału. Zostawiłem go w Autopasji na Milczańskiej, przy Tesco. Znam chłopaków, solidni są. Mają fanpage na FB gdzie można zobaczyć efekty ich pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i panie, jeżeli są w naszym skromnym, szczecińskim gronie) :) Co byście powiedzieli na organizację jakiegoś spotu? Co prawda wciąż jeszcze nie odebrałem auta i nie dokończyłem formalności związanych z rejestracją, ale pomyślałem, że można by się już zacząć dogadywać kiedy i gdzie by wszystkim najbardziej pasowało? Jako, że obecnie mieszkam koło Maszewa, to najwygodniej byłoby mi podlecieć na "lotnisko" przy betonce na Chociwel albo na Kluczewo, ale raz na jakiś czas też chętnie odwiedzę Szczecin (jeśli chodzi o Sz-n to tylko weekendy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z Nowogardu wracam w czerwcu jak zdąże przed plejadami to możemy się wybrać na jakieś kluczewo :) albo Golczewo? ktoś tam był? przepalić komin :)( zapytaj chłopaków na Orlenie w Maszewie ,czy widzieli niebieską na Goleniowskich blachach:) ) zawsze im musze pomruczeć :)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zajadę na Orlen i nie zapomnę to zapytam :D ale rzadko tam bywam, bo zwykle jak wracam to już mają zamknięte :P Mój jeszcze nie mruczy, ale jak ogarnę priorytety to i wydech z "kwasówki" się znajdzie ;) Dziś zaczęły się zjeżdżać części na warsztat i przy dobrych wiatrach do końca tygodnia fura będzie już na chodzie :) Na Golczewie nie byłem, więc nie wiem jak tam jest, ale zawsze można się próbnie wybrać. Najwyżej zrobimy sobie wycieczkę i wrócimy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...