Skocz do zawartości

Adrenalina We Włosach IV


Gracowy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 298
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wreszcie skończyłem produkcję relacji video z Adrenaliny. Przepraszam za jakość ale to wina YT. Plik wsadowy miał koło 320 MB... :roll:

Postaram się jeszcze coś powalczyć, aby jakość była lepsza...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie skończyłem produkcję relacji video z Adrenaliny. Przepraszam za jakość ale to wina YT. Plik wsadowy miał koło 320 MB... :roll:

Postaram się jeszcze coś powalczyć, aby jakość była lepsza...

 

super film; dwa pytania w celu nauki własnej:

- jak Harvester w kolorowej imprezie rozpoczyna poślizgi w odwrotną stronę przed nawrotami jechanymi slajdem?

- po co m.in. Harvester i Leszek Kuzaj hamują na moment w około połowie slajdu w nawrocie? hamują lewą czy również puszczają gaz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- po co m.in. Harvester i Leszek Kuzaj hamują na moment w około połowie slajdu w nawrocie? hamują lewą czy również puszczają gaz?

Lewą, dociążenie przodu, dupka leci swoje i masz piękny nawrót -tak mi się wydaje. Ja tak wlatuje w zakręt z lekko wciśniętym hamulcem, unikam podsterowności, dzięki czemu przód idzie ładnie po linii a zad poślizgiem.

 

- jak Harvester w kolorowej imprezie rozpoczyna poślizgi w odwrotną stronę przed nawrotami jechanymi slajdem?

tzn? masz na myśli że odbija w przeciwną stronę, łapie uślizg odkręca w zakręt i idzie pięknym bokiem.

To się różnie nazywa ja mówię wahadełko. Ale jak pracuje gazem i hamulcem to pisz doń na PW bo mi to średnio wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- po co m.in. Harvester i Leszek Kuzaj hamują na moment w około połowie slajdu w nawrocie? hamują lewą czy również puszczają gaz?

Lewą, dociążenie przodu, dupka leci swoje i masz piękny nawrót -tak mi się wydaje. Ja tak wlatuje w zakręt z lekko wciśniętym hamulcem, unikam podsterowności, dzięki czemu przód idzie ładnie po linii a zad poślizgiem.

 

tutaj chodzi o to, że na wejściu nie ma hamulca, a zapala się na moment w połowie nawrotu

 

- jak Harvester w kolorowej imprezie rozpoczyna poślizgi w odwrotną stronę przed nawrotami jechanymi slajdem?

tzn? masz na myśli że odbija w przeciwną stronę, łapie uślizg odkręca w zakręt i idzie pięknym bokiem.

To się różnie nazywa ja mówię wahadełko. Ale jak pracuje gazem i hamulcem to pisz doń na PW bo mi to średnio wychodzi.

 

tutaj chodzi właśnie o to jak "łapie uślizg", czy tylko z balansu auta, czy lewą, czy ręcznym, czy gazem, czy gazem i sprzęgłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kons6, przed zakretem robie tzw. Odbicie, wahadelko (jak zwal, tak zwal), uzywajac hamulca. Potem sila pedu, samochod Ci sie wrzuci w druga strone. Taka kontrolowana ryba troche. Celowo robisz ciut za mocna kontre jakby :P Nie wiem czym jezdzisz, ale seryjnym autem z absem moze to byc malo wykonalne :( co do drugiego pytania, to ja raczej nie uzywam lewej nogi. Widocznie musialem ocenic, ze nie zmiescilbym sie w zakrecie i chcialem troche predkosc wytracic czyli po prostu sie zesralem :P btw. W ktorym momencie w filmie tak jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...