Skocz do zawartości

Adrenalina We Włosach IV


Gracowy

Rekomendowane odpowiedzi

Wóz cały nieryśnięty, a z tym było dzisiaj różnie u niektórych :mrgreen:

 

Sugerujesz coś ? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Gracuś i Vercik - cud,miód,malina :!: Kocham Słomczyn za tą niefartowność :D

Impreza cacy,podróż z Leszkiem K. bardzo pozytywna (dzięki Gracuś),pozdro dla wszystkich spotkanych.

 

PS.Evcia do sprzedania za 42 tyś.Szczegóły wkrótce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 298
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gracowy, Vert i reszta ekipy, dzięki za super imprezę :idea: Mam nadzieję, że dzieciaki będą tak samo zadowolone jak uczestnicy 8)

 

 

Specjalne podziękowania dla chłopaków z serwisu Kuziego, którzy się nade mną zlitowali i mi pomogli z wymianą kół. Gdyby nie oni to pewnie by noc mnie tam zastała :wink:

 

Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych na torze i dodatkowo dla forumowicza ESP, którego spotkaliśmy w drodze powrotnej :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracu fajnie ze Ci sie chce bo impreza ma zajebisty klimat a przejazdy Steca czy Leszka uatrakcyjniaja reszte :mrgreen:

a tyś jest ofiara żes Insignia przyjechał mając evkę w domu :mrgreen: - ja to przynajmniej mam wytłumaczenie, bo wczoraj wygruzowałem fure - cholernie żałuję, że tym razem nie pojeździłem ale za to ile sie nagadałem.... :D i napatrzyłem.

Gracu - super impreza, świetnie zrobiona i w świetnym celu - jeszcze polatam a jak nie to po prostu wpadnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wóz cały nieryśnięty, a z tym było dzisiaj różnie u niektórych :mrgreen:

 

Sugerujesz coś ? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Gracuś i Vercik - cud,miód,malina :!: Kocham Słomczyn za tą niefartowność :D

Impreza cacy,podróż z Leszkiem K. bardzo pozytywna (dzięki Gracuś),pozdro dla wszystkich spotkanych.

 

PS.Evcia do sprzedania za 42 tyś.Szczegóły wkrótce...

 

 

 

Jeszcze WRX rodzinnny lizał bandę.

Ale co tam oddacie samochody na Daimond coś tam lub też detailing + plastmal :lol: i wozy będą jak nowe :mrgreen:

 

P.S. Rozmawialiśmy dzisiaj o twoim Paściu :mrgreen: przekażę info koledze jeśli będzie zainteresowany to się na pewno odezwie.

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracu fajnie ze Ci sie chce bo impreza ma zajebisty klimat a przejazdy Steca czy Leszka uatrakcyjniaja reszte :mrgreen:

a tyś jest ofiara żes Insignia przyjechał mając evkę w domu :mrgreen: - ja to przynajmniej mam wytłumaczenie, bo wczoraj wygruzowałem fure - cholernie żałuję, że tym razem nie pojeździłem ale za to ile sie nagadałem.... :D i napatrzyłem.

Gracu - super impreza, świetnie zrobiona i w świetnym celu - jeszcze polatam a jak nie to po prostu wpadnę.

 

tys jest ofiara bo zes wygruzowal :mrgreen:

ja bez sprzegla jezdzic nie umiem :evil::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za imprezę. Zarówno organizatorom jak i uczestnikom, miło było się spotkać pogadać i coś tam nakręcić. Kilka ujęć jest ciekawych więc i klip będzie zapewne w miarę przyzwoity. A tymczasem:

Adrenalina We Włosach Trailer Full HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za imprezę. Zarówno organizatorom jak i uczestnikom, miło było się spotkać pogadać i coś tam nakręcić. Kilka ujęć jest ciekawych więc i klip będzie zapewne w miarę przyzwoity. A tymczasem:

Adrenalina We Włosach Trailer Full HD

 

Nie ma mnie nawet w trailerze :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracuś szacun za impreze ! było naprawdę super , a słyszałem ze niezła kwota sie uzbierała na szlechetny cel, bravo :idea::D Tak trzymać :D

Specjalne podziękowania należą sie Leszkowi Kuzajowi, pomimo nie sprzyjajacych okoliczności, przyjechał , bo obiecał :roll: , a łatwo nie miał , musiał wstac o 5 rano i dojechac specjalnie ze Szczecina :shock: i jak widac nie szczędził sprzętu , opon ( zdarł do drutów 6 opon i wyjezdził 2 beczki paliwa rajdowego :twisted: ) i woził praktycznie każdego kto chciał, lub kto sie dobił :twisted:

Naprawdę szacun :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...