Skocz do zawartości

Kto wygra rajd Wisły(wrzesien 05-06)???


Mateusz

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z rzyczeniem. Tylko że Rajd Wisły w tym roku nazywa się Śląski, no ale to szczegół i nie bierz tego do siebie ;) Poza tym nawet PZM zdaje się o tym nie wiedzieć, więc możesz czuć się usprawiedliwiony.

 

Żeby myśleć o tytule z tego co się zorientowałem Kuzaj musi nie tylko wygrać rajd, ale i największą liczbę odcinków (bo jak Czopik będzie dojeżdżał na drugich miejscach, to nawet to mu nie pomoże). Myślę, że jest to możliwe.

 

Inna sprawa, że może nie wytrzymać tej presji i gdzieś wypakować. Wówczas pięknie będą na pewno walczyć Czopik i Frycz. A już na pewno na Warszawskim będzie koncert.

 

Pożyjemy, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na mój gust, to Śląski wygra Kuzaj, dzwona nie będzie :twisted: Spodziewam się - a jakże - niespodzianki ze strony Sebastiana, tzn. II miejsca. W końcu atut własnego terenu. Oczywiście Czopik będzie zaciekle walczył o punkty do MP. Zapowiada się więc ciekawa walka na OSach, a na pogodę chyba nie ma co liczyć :?

 

mk.si - ja będę w sobotę bo jutro zatrzymują mnie obowiązki w pracy. Smsy z rajdu aktywowałem więc będzie ok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mk.si - ja będę w sobotę bo jutro zatrzymują mnie obowiązki w pracy. Smsy z rajdu aktywowałem więc będzie ok :D

 

ja wlasnie tez chyba bede w sobote, z obstawa (ojczulkiem:) a jak bedziesz ubrany juz kiedys wspominales ale zapoomnialem........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie z godzine temu wrocilem ze slaskiego, calkiem przyzwoity rajdzik, zwlaszcza mi sie podobalo umiejscowienie parku serwisu - na terenie kopalni wegla moszczenica, wielka szkoda ze kuzaj nie dojechal - awaria skrzynie biegow na przedostatnim odcinku (jakby ktos nie wiedzial)

 

ponizej zamieszczam pare fotek ze slaskiego "okolo" subarowych:

P.S. na drugim serwisie na ktorym miale okazje byc wyczerpaly mi sie baterie w cyfrowce i niestety nie zrobilem fotek z udzialem Subaru kuzaja w serwisie :cry: .........a na pierwszym jakim bylem nie bylo juz kuzaja bo sie spoznilem :cry::cry: ...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rajd naprawdę ciekawy, piękny i... zaskakujący. Dawno nie widziałem tylu Subaru Imprez co w ten jeden dzień :D

Gdyby nie to sprzęgło...

 

Ciekawa scena miała miejsce na mecie lotnej OS 10. Otóż pan z kamizelką MEDIA w poszukiwaniu naprawdę dobergo miejsca na filmowanie stanął sobie w tzw. kopercie. Po przejeździe szpicy pan z zabezpieczenia zaczął nagle przeganiać pana 'media' z tego miejsca, powołując się na plan zabezpieczenia itp. 'Media' po wymiane zdań ustąpił, rzucając na odchodne hasełko:

"...ja więcej w życiu przeżyłem rajdów, niż ty człowieku stosunków..." Reakcji kibiców chyba nie trzeba opisywać :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...