Skocz do zawartości

ECU Simtec


gryka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Za jakieś 3-4 tygodnie jak dobrze pójdzie odbieram wymarzone Type R :mrgreen: i stad moje pytanko, jako że fabryczne ECU zastąpił SIMTEC czy zna ktoś kogoś w pobliżu Krakowa ewentualnie Katowic, kto to może podłączyć i ogarnąć :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Takie nie-aso z cyferką w nazwie, oddział w Katowicach, dadzą radę i z podłączeniem i se strojeniem ;)

 

Czaje bazę :lol:

Dzięki

 

-- Wt lis 15, 2011 9:30 pm --

 

Takie nie-aso z cyferką w nazwie, oddział w Katowicach, dadzą radę i z podłączeniem i se strojeniem ;)

 

Czaje bazę :lol:

Dzięki

 

 

UP

Z powodu braku czasu nie-ASO z Katowic nie dalo rady podpiąć mnie pod kompa i sprawdzić SIMTECA, w związku z tym moje pytanie gdzie najbliżej Poznania mogę go ogarnąć, dzwoniłem do MAPTEKA i nie dadzą rady na razie, jakieś remonty maja i trele morele. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grysia,

no musisz się uzbroić w cierpliwość. Tak naprawdę godne polecenia (przynajmniej wg mojej wiedzy) są jedynie, dwa wyżej wymienione przez Ciebie miejsca, czyli Poznań i Katowice.

 

Zapisy chyba przyjmują w dającej się przewidzieć przyszłości ;-)

 

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawosci - masz wlasny software do ecu? Jesli tak, to w sumie kazdy ogarniety mapper bedzie w stanie na to zerknac. Kwestia co konkretnie chcesz zrobic teraz - remap, czy tylko podpiac sie z laptopem i cos sprawdzic?

 

Co rozumiesz pod pojeciem - "sprawdzic simteka"?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawosci - masz wlasny software do ecu? Jesli tak, to w sumie kazdy ogarniety mapper bedzie w stanie na to zerknac. Kwestia co konkretnie chcesz zrobic teraz - remap, czy tylko podpiac sie z laptopem i cos sprawdzic?

 

Co rozumiesz pod pojeciem - "sprawdzic simteka"?

 

Pozdrawiam

 

No właśnie chce posprawdzać jak to jest pokombinowane w tym ECU, niestety nie mam software-u do tego ustrojstwa.

Pozostaje czekać na Poznań :cry: Ale bez jakiegoś cienienia, najpierw kilka innych tematów muszę ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge sie mylic, ale podejrzewam, ze w Poznaniu software'u dilerskiego tez nie maja.

A bez tego, albo wlasnego dedykowanego konkretnie do Twojego ecu, raczej za wiele sie nie dowiesz.

 

Zreszta jesli zamierzasz jakos czesciej sie bawic w diagnostyke, warto zainwestowac we wlasny soft, cena nie jest jakas straszliwa.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge sie mylic, ale podejrzewam, ze w Poznaniu software'u dilerskiego tez nie maja.

A bez tego, albo wlasnego dedykowanego konkretnie do Twojego ecu, raczej za wiele sie nie dowiesz.

 

Zreszta jesli zamierzasz jakos czesciej sie bawic w diagnostyke, warto zainwestowac we wlasny soft, cena nie jest jakas straszliwa.

 

Pozdrawiam

 

 

Podejrzewam, że taki sofcik to chyba najłatwiej u producenta kupić. Czy może gdzieś jeszcze znajdę?

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie nie-aso z cyferką w nazwie, oddział w Katowicach, dadzą radę i z podłączeniem i se strojeniem ;)

 

Czaje bazę :lol:

Dzięki

 

-- Wt lis 15, 2011 9:30 pm --

 

Takie nie-aso z cyferką w nazwie, oddział w Katowicach, dadzą radę i z podłączeniem i se strojeniem ;)

 

Czaje bazę :lol:

Dzięki

 

 

UP

Z powodu braku czasu nie-ASO z Katowic nie dalo rady podpiąć mnie pod kompa i sprawdzić SIMTECA, w związku z tym moje pytanie gdzie najbliżej Poznania mogę go ogarnąć, dzwoniłem do nie-ASO i nie dadzą rady na razie, jakieś remonty maja i trele morele. :(

 

UP

Sprostuje, że do podpięcia nie doszło z mojej winy, nie zadzwoniłem dwa dni wcześniej potwierdzić spotkania :oops: Ale numer mój mieli :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz musisz sie dogadywac jakos tak czy inaczej. Nie slyszalem, zeby Poznan byl dilerem Simteka, ale moge sie mylic.

W tej sytuacji, jesli nie kupisz swojego softu, to wiele nie pobadacie.

 

No nie są niestety :( , Ecutec to chyba ich domena. Pokombinujemy, poszukamy, może kupimy sofcik.

Dopiero zaczynam zabawę z Subaru :mrgreen:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele do kombinowania nie ma - trzeba sofcik kupic z kabelkiem.

 

No chodziło mi właśnie o szukanie z tym kombinowaniem :lol:

 

Może ktos mi wytłumaczyć bliżej te opcje regulowania doładowania na poszczególnych biegach, ustawienia procedury startowej i aktywowania ALS. Trochę( naprawdę trochę :oops: ) się domyślam z dwoma pierwszymi pozycjami, ale ten ALS :?: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele do kombinowania nie ma - trzeba sofcik kupic z kabelkiem.

 

No chodziło mi właśnie o szukanie z tym kombinowaniem :lol:

 

Może ktos mi wytłumaczyć bliżej te opcje regulowania doładowania na poszczególnych biegach, ustawienia procedury startowej i aktywowania ALS. Trochę( naprawdę trochę :oops: ) się domyślam z dwoma pierwszymi pozycjami, ale ten ALS :?: :!:

 

Anti Lag System - podrzymanie turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...