Skocz do zawartości

Samochód dla geja - czyli o stereotypach


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Samochód dla geja? No cóż, pierwsze skojarzenie - Alfa Romeo (wiadomo) , drugie Toyota no bo w końcu gej to nie pedał czyli może wydać kupę kasy a nadal j*j brak...;)

Żart oczywiście. I nie chodzi tu polityczną poprawność - mam dwóch kumpli, którzy wolą chłopaków (na szczęście nie byłem w ich typie;) ) i jakoś mi to specjalnie nie wadzi a do tego obaj uwielbiają dowcipy o (proszę wyabczyć dosłowność ale to ich słowa) pedałach ;)

Co do Milka - zapewniam - woli dziewczynki ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol::lol::lol:

 

...a tak Bogiem, a prawdą - to facet w takim małym, złocistym, zaokrąglonym auteczku faktycznie wygląda dwuznacznie, tyle, że mnie to jakoś nie przeszkadza :wink: A niech se ludziska myślą, co chcą 8)

 

Co zaś do Toyot jako takich, czyli tych, które dziś śrubują statystyki sprzedaży - pewnie byśmy się nie pokłócili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiS, na łeb z 5 piętra jeszcze nie upadłem i kłócić się z Tobą nie zamierzam, co do myślenia ludziaszków także sporu nie ma (bo w końcu wszyscy sądzą, że auto, którym się poruszam to klasyczny przedłużacz ;) a ja się klnę na wszystko co święte, że......nie klasyczny...) ale złoty Yaris?? No staaaary ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to Milek... a dupę w stringach masz niezła

 

yyyy.... dzieki, najgorzej bylo mi ja wydepilowac ale jak widac jakos sobie poradzilem :lol::lol::lol:

 

co do myślenia ludziaszków także sporu nie ma (bo w końcu wszyscy sądzą, że auto, którym się poruszam to klasyczny przedłużacz a ja się klnę na wszystko co święte, że......nie klasyczny...) ale złoty Yaris?? No staaaary

 

heheh, niezle napisane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu: "potęga stereotypu"... :mrgreen:

 

Podwoziłem dziś Yarkiem znajomego. Parę tygodni temu jechał ze mną Nissanem, więc wsiadając zdziwił się lekko:

- A pan autkiem żony?

- Nie, to mój - żony jest tamten.

- Eeee... Pan ma mniejszy...!!!???

 

:lol::lol::lol:

No. Mam mniejszy. W pale się nie mieści, nie? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...