Skocz do zawartości

Czy ten GTek ma klimatyzację ?


Doktorek

Rekomendowane odpowiedzi

A nie możesz zajrzeć do komory silnikowej, żeby zobaczyć czy jest obok alternatora też kompresor i czy przed chłodnicą wody jest druga - od klimy?

Jeżeli oglądasz auto zdalnie, niech sprzedawca wyśle Ci fotkę silnika....

A nawet, jakby nie było klimy, a bardzo byś ją chciał, to na pewno w aucie jest okablowanie, i klima da się dołożyć, dokupisz graty (1500-2500pln), a sam montaż (kilkaset pln) nie jest budową promu kosmicznego... :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co to zamieszanie i kombinacje.

Na fotce wyraźnie widać , ze auto nie ma panelu klimatyzacji czyli klimatyzacji nie ma

chyba , że właściciel zrobił rzeźbę i zamontował sam klimę a włącznik gdzies sobie schował :mrgreen::mrgreen:

 

Kolejny moralizator Forumowy nam się narodził... :twisted::mrgreen::D

 

Taka jest specyfika tego Forum, że na każde pytanie jest na ogół kilka odpowiedzi, bo to jest po prostu Forum, a nie wikipedia.... :D

 

Dodam wyjaśniając nowemu koledze, że tym modelu Subaru GC/F 8 nie występuje panel klimatyzacji, bo nie ma do niego klimatronika, tylko zwykły guzik do manualnego włączania klimy....

 

Ja mam w V-klasie włącznik klimy zamontowany z boku fotela kierowcy, bo mi tak wygodniej, nie trzeba robić wiatru machając rączkami w poszukiwaniu włącznika na desce... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hohoho ale się temat rozwinął :wink: potrzebowałem tego info bo kupuję samochód na aukcji ubezpieczyciela i muszę go jakoś wycenić też mi się wydawało że jest bez klimy ale wole się upewnić u Subarowej Braci .Wielkie dzięki dla wszystkich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...