Skocz do zawartości

Tłumik do 2,5XT


Arq

Rekomendowane odpowiedzi

Ja końcówkę tez mam ładną :)

Seria jak najbardziej.

Ostatnio Carfit zdiagnozował powolne zejście mojego tłumika, ruda go zżera i powoli muszę myśleć o końcowym.

A cena pasztetowa bo w jednym miesiącu przytrafiły mi się 2 forkowe nieszczęścia, tylne amory i uszczelka, a sami wiecie że to potrafi nadszarpnąć budżet.

 

Za piwo też przyjmę jak ma komuś zawadzać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tłumik z tej aukcji będzie pasował do 2,5XT 230 KM, http://allegro.pl/tlumik-subaru-foreste ... 25453.html.

W opisie jest że od 150 do 210 KM.

Niby różnica 20 KM ale za to cena pasztetowa.

 

W opisie to ja widzę że do 155KW czyli do 210 KM , tak na marginesie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prodrive - nie ma w ofercie do forestera 2.5XT MY09

El-tec -chyba tylko na zamówienie

4-turbo - dzwoniłem i twierdzą, że nie ma

sie nie znaja (amatorzy :mrgreen: )

 

z tego co wiem, do Forka +09 XT pasuje wydech od +08 WRX (hatch)

 

przynajmniej wydech SPT przypasowal jak ulal :arrow: http://www.subaruforester.org/vbulletin ... -xt-40381/

 

sadze wiec, ze i inne wydechy dedykowane do Lanosa WRX 5d. pownny orzypasowac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedzie ktoś do USA?

http://www.avoturboworld.com/avoshop/du ... g57oi0r1u0

Wysłałem im zapytanie... Odpowiedzieli, że dostarczają do Europy za 200$ przez US Priority Mail

Czyli cena zestawu z dostawą 900$, nie wiem jakie cło.

 

Jeszcze znalazłem ale drożej tu: http://www.bestmufflers.com/bshop/produ ... ts_id=2373

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek_W,

 

koledzy maja pewnie wieksze doswiadczenie, ale dla mnie to ten wydech na alledrogo to wersja dla imprezki/forka

ale 2.0 i to bez turbo bo cos ta rurka mocno za cienka obstawiam iz nie ma nawet 2" srednicy.

czyli mowiac krotko sprzedawca sie pierdyknol z tym 210KM.

 

sam mam PRODRIVEa i tez mam forka 2,5XT na podtlenku i w trasie wogole prawie nie slychac bulgotu, dopiero jak wchodzi na obroty

nieco bulgocze. w planach zamiana tegoz na H&S lub sprzedaz i zakup nieco glosniejszego.

 

 

tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek_W

 

...nie naleze do rozrzutnych powiem wiec tyle szukalem taniego firmowego dobrze brzmiacego wydechu.

taniego nie znalazlem bo tak jak ty liczylem na super okazje ktore nienadchodzily.

1.uzywany oryginalny wydech forestera kosztuje min.250pln

2.wyprodukowany przez PROEX tanio (300-350pln) dzwiek jaki sobie zyczysz ale brak czesci rur z kolankami i wieszakow chyba ze poswiecisz wydech ten ktory masz jako dawce wyjdzie wiec kolo 400-450pln

3.PRODRIVEa kupisz juz za 600pln (jak dobrze trafisz) i nic mu nie brakuje tylko przekrecic (zrobisz to nawet sam na podjezdzie).

4. H&S od imprezy moze juz nawet za 800pln (tez P&P).

 

...sam wybiez, ja wiem juz jedno kupno pasztetu po 2-3mcy wkurzy i bedziesz szukal tego bulgotu podobnego do kolegow. podjedziesz do servisu podjedzie jeden czy drugi z kolegow STikami zabulgocza ich wydechy i po tobie bedziesz sie zwijal by choc troche twoja lodowka brzmilala jak ich bolidy. wiem co mowie bo to moj 3wydech i szukam teraz H&Sa bo serce boli jak maciek lub inny kolega podjezdza swych lesnikiem i bulgocze ze serce rosnie...

a prodrivea swego kupilem tu na forum od piotra poprosilem by odlozyl bo zbieram na ten wydech, poczekal odlozyl i rajc jest od roku.

Ale teraz chce nieco wiecej ...tez bedziesz chcial. proponuje jak dobry kolega nie kupuj piec razy bo bedzie ostatecznie drozej kup odrazu okazyjnie ale firmowy. moim zdaniem wzgledem ceny i glosnosi:

- STI

- PROEX

- PRODRIVE

- FUJITSUBO

- MONGOOSE

- SUPERSPRINT

- HARWAY&SCOTT

- itd

 

tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem do swojego turbo forka H&S od ediego_gt4 i 2 miechy jeździłem bez radia żeby się nasłuchać

skąd ja to znam :mrgreen:

polecam tego allegrowicza :twisted:

ciesze sie, ze jestescie zadowoleni 8) :D

 

teraz pora kupic porzadne kolka na zime :twisted: :arrow: viewtopic.php?f=16&t=148418&view=unread#unread :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra poczekam na coś bulgoczącego, patrząc na prodrive to można brać używke on jest z nierdzewki, mam racje?

Z bulgotem to mi sie raczej imprezy kojarzą, forki to raczej cichociemne dupowozy (sczególnie 2,5XT są cichociemne) ;)

 

 

Kółka może i fajne, ale za małe, gdyby to były 16 to może

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bakupno,

 

...moze szfagier bedzie fruwal niedlugo w strone Lublina i ten wydech bedzie jeszcze dostepny to zaryzykuje bo jesli to H&S to warto

ale jesli tylko wyglada a nie gada to jakos przeboleje te strate. swoja droga to takie dziwne ze na tak przeciez drogich wydechach by nie sygnowac ich rzadnym logo, tabliczka znamionowa, ani grawerunkiem ???

 

tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Kółka może i fajne, ale za małe, gdyby to były 16 to może

kolka sa w sam raz na trudne warunki... ale jak ktos smiga glownie dobrymi drogami, to pewnie, lepiej isc w R-16/17 i mniej "klejace sie" gumy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...