Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze ci. Ja jeszcze musze sie meczyc minimum 3 tygodnie w gipsie :( Ale tak skurczybyka cwanie poobcinalem, ze trzema palcami moge smialo sie obslugiwac. Wczoraj pierwszy raz jechalem autem i szlo calkiem niezle

I tak będę se jeżdził do czasu, aż pójdzie niecałkiem nieźle - i będziemy mieli tu nowy wpis? :mrgreen:

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maruda, ja Cie prosze... nie kracz bo wykraczesz ;)

 

A tak w ogole, to bez auta jak bez siurka. W moim zyciu te obydwie 'rzeczy' sa bardzo cenne :mrgreen:

Poniekąd, siurek i auto się, nieprwdaż, przydają.

Już nie mówiąc o tym, że dobrze do siebie pasują - jedno do przedłuża drugie - albo na odwrót, czy jakoś tak... ;)

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj zaparkowalem auto, w bezpiecznum miejscu, z dala od latarni i drzew (jak wiecie tej nocy poteznie wialo). Rano wychodze z mieszkania, patrze i :shock: jak kontener na smieci (ten duzy na kolkach 2x2m) zaparkowal na moim aucie...smietnik oddalony o jakies 30m. Uszkodzony blotnik, zderzak, lamp... :evil: . MPO wywozilo smieci i niechcialo sie leniom wszystkie kontenery pochowac do tej budy, no i wiaterek jeden przytargal na moje auto. Dzwonilem do nich i czekam na odpowiedz, bo byli zaskoczeni takim przypadkiem, mowili, ze sa ubezpieczeni. Zobaczymy co bedzie dalej, wg mnie to ich wina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj zaparkowalem auto, w bezpiecznum miejscu, z dala od latarni i drzew (jak wiecie tej nocy poteznie wialo). Rano wychodze z mieszkania, patrze i :shock: jak kontener na smieci (ten duzy na kolkach 2x2m) zaparkowal na moim aucie...smietnik oddalony o jakies 30m. Uszkodzony blotnik, zderzak, lamp... :evil: . MPO wywozilo smieci i niechcialo sie leniom wszystkie kontenery pochowac do tej budy, no i wiaterek jeden przytargal na moje auto. Dzwonilem do nich i czekam na odpowiedz, bo byli zaskoczeni takim przypadkiem, mowili, ze sa ubezpieczeni. Zobaczymy co bedzie dalej, wg mnie to ich wina...

 

PORÓB SZYBKO ZDJĘCIA. WEZWIJ NIEBIESKICH, ŻEBY NIE PRÓBOWALI SIĘ WYKRĘCIĆ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenna uwaga z tymi fotkami i policją, ale już widzę jak będą się tlumaczyć że ktoś wytaszczył kontener przed śmietnik. Chyba że śmietnik jest zamykany na klucz...

 

Nie jest, ale notorycznie panowie smieciarze nie chowaja wszystkich kontenerow do budy...zeszzzz...znajac zycie nic z tego nie wyjdzie i juz druga szkoda nie z mojej winy gdzie bede musial pieniazki wyjac i sam sobie zrobic... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie mówiąc o tym, że dobrze do siebie pasują - jedno do przedłuża drugie - albo na odwrót, czy jakoś tak...

czy to znaczy, że mój samochód jest krótszy od innych? ;)

Yyy... A może... ee... tego... fiuterał na baterie dłuższy? :oops:

 

:wink:

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzebienica pospolita - W roku siewu rozwija się powoli, do pełnego rozwoju dochodzi w 3 roku po zasiewie. Rośnie na glebach średnio żyznych, madach nadrzecznych, glebach zwięzłych i torfowiskach niskich, w stanowiskach średnio wilgotnych, czasem wilgotnych. Rozpowszechniona w klimacie o dużej wilgotności powietrza.

o mój boże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...