Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

w piątek w metrze jakiś gościu czytał wyborczą (pewnie jakiś lewak ) i na pierwszej stronie było napisane, że Grota zamykają po Euro. Północnego nie zdąrzą oddać. W necie wyczytałem, że muszę zamknąć po Euro bo jak nie to nie oddadzą go do 2015 r. i pepadnie dotacja 1mld zł.

Będą tylko dwa wyjścia, albo praca bez przejazdu przez Wisłe albo wynajem mieszkania. Tym bardziej, że coś słyszałem o moście Łazienkowskim także do remontu

 

 

 

jeśli wierzyć Wyborczej z dziś to może jednak nie będzie tak źle:

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34 ... prawe.html

 

 

 

 

Jeśli wierzyć temu co napisali, to po Euro mogą Grota zamykać :!: i tak mamy przez pół roku dzień dziecka z dwoma mostami 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojciec w szpitalu - zerwany czterogłowy - czekamy na operację (karetka, ostry dyżur) ale operacji nie będzie bo w szpitalu wody brakło - absurd :shock:

Pomijam już, że na całą izbę przyjęć jest jeden pielęgniarz więc ojca na łóżku woziliśmy od ortopedy na RTG i dalej sami z bratem bo gość nie ma czasu się w d... podrapać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojciec w szpitalu - zerwany czterogłowy - czekamy na operację (karetka, ostry dyżur) ale operacji nie będzie bo w szpitalu wody brakło - absurd :shock:

Pomijam już, że na całą izbę przyjęć jest jeden pielęgniarz więc ojca na łóżku woziliśmy od ortopedy na RTG i dalej sami z bratem bo gość nie ma czasu się w d... podrapać

 

 

STIFF wyrazy ja mialem podobnie z moja babcia kilka miechów temu i na legalu trza było sie zapytac ile trza dac zeby sie Pan Babcia zajoł ... Odrazu Babcia była wszedzie jako pacjent z R !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur, jaką masz polisę w Warcie?? Jak bez potrącenia na częściach zamiennych i w kwocie brutto to na podstawie faktur źródłowych zakupu części z ASO wypłacą Ci 100% wartości części nowych. Ich kosztorys traktuj tylko jako kwalifikację części, ktore do wymiany, które do naprawy. Jakbyś miał jakies pytania to wal na PW, współpracuję z tą firmą już trochę czasu wiec conieco mogę podpowiedzieć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiejszy nie teges.. 8km z radiowozem na dupie na pustej drodze do pracy i ich eskorta az pod same drzwi aby uslyszec od gardziarzy "do jutra"... :evil: :? :? :?

:shock: Chyba mieli phone call od sąsiadów:d ze ktoś Danger Driving uprawia :D.

Mnie kiedyś chcieli zamknąć za speed 210km\h obwodnicy miasta.Skończyło się na 80€ i 4 pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: Chyba mieli phone call od sąsiadów:d ze ktoś Danger Driving uprawia :D.

 

nigdy z rana i nigdy z wieczora... tylko w nocy... za duze ryzyko.

 

Mnie kiedyś chcieli zamknąć za speed 210km\h obwodnicy miasta.Skończyło się na 80€ i 4 pkt

 

mnie za 161km/h na 100km/h wytargali z auta, skuli i wsadzili do suki a w tym czasie przetrzepywali auto... tez e80 i 2pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odebrałam 3 ogromne paczki, pan kurier miał być po godzinie 12, przyjechał o 08:03 :roll: po rozbebeszeniu paczek okazało się, że na magazynie popełnili błąd i otrzymałam paczkę przeznaczoną dla jakiegoś gościa z Bydgoszczy. :|

 

Od dzisiaj jestem mistrzem w przepakowywaniu paczek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odebrałam 3 ogromne paczki, pan kurier miał być po godzinie 12, przyjechał o 08:03 :roll: po rozbebeszeniu paczek okazało się, że na magazynie popełnili błąd i otrzymałam paczkę przeznaczoną dla jakiegoś gościa z Bydgoszczy. :|

 

Od dzisiaj jestem mistrzem w przepakowywaniu paczek...

 

a co bylo w paczkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur, pogadaj w ASO, powinni Ci pomóc to załatwić. Ja przy naprawie poprzedniego samochodu w ASO (fakt że z OC sprawcy) robiłem bezgotówkowo i różnica w wycenie Warty a tym co widniało na końcowym kosztorysie za naprawę to było 100% - 2200 do 4400 zł.

 

Właśnie tak zrobię. Rzeczoznawca umywa ręce, jakżeby inaczej... :roll: Do likwidatora telefonu na wycenie nie ma :shock: Robociznę mi policzyli 230 PLN... :lol: Szybę z uszczelką - 1100.... :mrgreen: Ceny netto ;) :roll: Śmiech.... :lol:

 

u mnie warta wyceniła w S'turbo wymianę i malowanie tylnego zderzaka + plus takiej metalowej listewki co jest pod światłem na 700zł z groszami :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze obicie lakieru na drzwiach przez k%$&sa z wielkiego czarnego ałdi na parkingu podziemnym w centrum handlowym... Widocznie musial sobie drzwi na oścież otworzyć, bo 3 razy przód-tył żeby jak najwięcej miejsca miedzy samochodami zrobić. :evil:

 

-- Pt lis 25, 2011 1:15 am --

 

Pierwsze obicie lakieru na drzwiach przez k%$&sa z wielkiego czarnego ałdi na parkingu podziemnym w centrum handlowym... Widocznie musial sobie drzwi na oścież otworzyć, bo 3 razy przód-tył żeby jak najwięcej miejsca miedzy samochodami zrobić. :evil:

 

-- Pt lis 25, 2011 1:15 am --

 

Pierwsze obicie lakieru na drzwiach przez k%$&sa z wielkiego czarnego ałdi na parkingu podziemnym w centrum handlowym... Widocznie musial sobie drzwi na oścież otworzyć, bo 3 razy przód-tył żeby jak najwięcej miejsca miedzy samochodami zrobić. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.tvnwarszawa.pl/ulice,news,ob ... 30806.html

 

Mam nadzieję że kierownikowi i pasażerom nic się nie stało ...

Chyba nie "forumowy" - żadnych oznak przynależności do sekty na klapie ani lusterkach nie widać ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...