Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

pojechałem dziś z bliźniakami do matki polki zrobić morfologię (odpłatnie)

okazało się że szpital w związku z kiepską sytuacją finansową zawiesił wykonywanie badań dla pacjentów komercyjnych :shock:

nie ma to jak dobre zarządzanie :roll: kto tam odpowiada za myślenie :shock:

a ja mam niezałatwiony temat :evil:

 

madre - mamy trudnosci finansowe, to nie wykonujemy czegos za co nam placa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do łopaty i odśnieżać - starczy dla wszystkich zwyrodnialców

 

a co w lipcu na przyklad :?:

 

a rowy kopać - i to mówię serio. skąd jest tyle powodzi i podtopień? Dlaczego na polach stoi woda od lipca? Dlaczego tam gdzie rosły kilkudziesięcioletnie drzewa teraz sterczą suche kikuty na zgniłych korzeniach? Dlatego że od 20 lat albo i dłuzej rowy melioracyjne i male rzeczki nie są czyszczone - pozarastały i nie przeposzczają wody. Problem jest taki że kilka lat kopania to mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsi są tacy w uszatkach :mrgreen: .

Się od uszatków proszę odstosunkować ;) Właśnie w takiej kufajce odśnieżam podjazd i według własnego zdania wyglądam atrakcyjnie :D:mrgreen:;)

(no dobra, jako rasowy prowincjusz mam także zanabyte gumiaki i do szczęścia brakuje mi tylko waciaka ale nie wiem gdzie można to kupić, chodzi mi o taki chamski, budowlany waciak - jak skompletuję cały sprzęt to normalnie bedzie szał ciał i okolic ;) Znaczy "w miacho pójdziem" ;) )

Pazdrawliajem

 

Subaryta

 

Kufajka to wlasnie waciak - czapa to uszanka - do tego jeszcze walonki i pelen szyk

waciak.jpg

Aa ta flaszka to mleko, fajna moda, też chcę taki waciak

 

-- 3 gru 2010, o 23:38 --

 

przecież u nas każdy, co ma płacić alimenty, kary i takie tam, jest bezrobotny, bez szans na zatrudnienie i do trzeciego pokolenia do przodu jest niewypłacalny ;)

 

 

Jak nie wyplacalny to powinni przymusowo wycinac organy i sprzedawac za kase potzebujacym i rozwijajacym sie krajom.

Co wycinać, toć to "organ" sam z siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do łopaty i odśnieżać - starczy dla wszystkich zwyrodnialców

 

a co w lipcu na przyklad :?:

 

a rowy kopać - i to mówię serio. skąd jest tyle powodzi i podtopień? Dlaczego na polach stoi woda od lipca? Dlaczego tam gdzie rosły kilkudziesięcioletnie drzewa teraz sterczą suche kikuty na zgniłych korzeniach? Dlatego że od 20 lat albo i dłuzej rowy melioracyjne i male rzeczki nie są czyszczone - pozarastały i nie przeposzczają wody. Problem jest taki że kilka lat kopania to mało

 

ok_kciuk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morgiana

:shock:

co za idiota jechał tym seatem???

 

-- 4 gru 2010, o 13:00 --

 

Gratuluacje dla policjanta blokującego motorem rozpędzonego tira.

 

tir jakoś załapał o co chodzi, więc...

poza tym to nie policjant chyba tylko ratownik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szaleństwa na śniegu skończyły się podtarciem pompy wspomagania - płyn się spienił, ale pozytyw jest taki że w pewnej firmie zajmującej się subaru zauważyli przy okazji wyciek płynu z pompy wody, i w poniedziałek jestem umówiony na wymianę. Miny stróżów prawa jak wczoraj o północy kręciłem bączki na rynku w Sławkowie - bezcenne 8) Tylko ja wjechałem w ten śnieg :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy tylko mi sie zmniejszył rozkład forum? :roll:

 

 

Rozne rzeczy slyszalem ze sie od zimna kurcza, ale zeby forum... :shock:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki nieteges, koła w moim Civicu do wyważenia, więc sobie jadę przypadkiem koło serwisu Subaru, pomyślałem świniacz na tylnej szybie, to może załatwię w Subaru. Widzę sprzęt do kół stoi, to pytam kierownika na jakich zasadach działają, czy tylko Subaru, czy i Civie mi pomogą, więc:

 

Kierownik: takie większe naprawy mechaniczne to tylko Subaru

Ja: Chodzi tylko o wyważenie kół

Kierownik: o nie, nie, to nie dotykamy się...

 

Rozumiem faceta, że jakby Civiki zaczęli wpuszczać, to z serwisu Subaru by im się zrobił burd**, ale niemniej jednak śmiesznie to zabrzmiało, jak powiedziałem że wyważenie kół, to on tak zareagował, jakbym spytał o zaturbienie tej Hondy + przerobienie na 4x4 jeszcze :shock: :D

 

Nie mam pretensji do serwisu Subaru, bo się tam ze złomem (w porównaniu do tego co na parkingu) władowałem, także luz ;) A nieteges taki, że temat niezałatwiony, jutro muszę gdzieś podjechać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morgiana

Kwapcio23, nie wiem jak zrozumieć tych panów, ale jeśli nie są w stanie podołać wyważeniu kół to mojego subaru by chyba jednak nie dotknęli... :roll:

 

a jeśli chodziło im o "godność" warsztatu i dlatego nie chcieli pomóc to tez bym takim panom podziękowała za współpracę chyba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...