Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

(...) na łuku samochód zaczęło znosić i zaliczyłem krawężnik, najpierw tylnim kołem, potem dobiłem jeszcze przednim.

Prędkość była grubo poniżej 10 km/h. Pytanie, co się mogło zepsuć, patrząc z góry geometria wygląda tak:

 

Przód

|---|

 

|---/

Tył

 

Przesunięcie koła to ok 2cm.

Kurczę... Przy <10 km/h potrafi się to aż tak pogiąć? :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieteges to tez "kierowcy" jadacy 30km/h tam gdzie mozna 70km/h i nie ma zadnych powodow by jechac wolniej niz pozwala znak bo jest prosty odcinek nie ma chodnika, przejscia, skrzyzownania, zabudowan, aut na poboczu drzew przy drodze... zupelnie nic nie usprawiedliwia bycia taka zawalidroga...

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że można poznać Polaka po sandałach i skarpetach. :twisted:

 

Ale ogrzewanie w samochodach w Polsce chyba też nie działa. Standard teraz to zimowa kurtka, szalik, rękawiczki i oczywiście wszechobecna czapa na łbie. :roll:

Podobno to przyzwyczajenie od przodków, bo powożąc furmankę trzeba było w czapie jechać, bo zimno... :P

 

Ja siedzę w aucie w samej koszuli, ogrzewanie mam... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morgiana
Wiem, że można poznać Polaka po sandałach i skarpetach. :twisted:

 

Ale ogrzewanie w samochodach w Polsce chyba też nie działa. Standard teraz to zimowa kurtka, szalik, rękawiczki i oczywiście wszechobecna czapa na łbie. :roll:

Podobno to przyzwyczajenie od przodków, bo powożąc furmankę trzeba było w czapie jechać, bo zimno... :P

 

Ja siedzę w aucie w samej koszuli, ogrzewanie mam... :mrgreen:

 

to gratuluje koledze!

ja muszę przez pierwsze 30 min w rękawiczkach bo inaczej mi ręce do kierownicy przymarzają...

jak się ma garaż, to można w koszuli :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsi są tacy w uszatkach :mrgreen: .

Się od uszatków proszę odstosunkować ;) Właśnie w takiej kufajce odśnieżam podjazd i według własnego zdania wyglądam atrakcyjnie :D:mrgreen:;)

(no dobra, jako rasowy prowincjusz mam także zanabyte gumiaki i do szczęścia brakuje mi tylko waciaka ale nie wiem gdzie można to kupić, chodzi mi o taki chamski, budowlany waciak - jak skompletuję cały sprzęt to normalnie bedzie szał ciał i okolic ;) Znaczy "w miacho pójdziem" ;) )

Pazdrawliajem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsi są tacy w uszatkach :mrgreen: .

Się od uszatków proszę odstosunkować ;) Właśnie w takiej kufajce odśnieżam podjazd i według własnego zdania wyglądam atrakcyjnie :D:mrgreen:;)

(no dobra, jako rasowy prowincjusz mam także zanabyte gumiaki i do szczęścia brakuje mi tylko waciaka ale nie wiem gdzie można to kupić, chodzi mi o taki chamski, budowlany waciak - jak skompletuję cały sprzęt to normalnie bedzie szał ciał i okolic ;) Znaczy "w miacho pójdziem" ;) )

Pazdrawliajem

 

Taki waciak możesz kupić tylko w najlepszych sklepach odzieżowych - znaczy w OBI , CASTORAMA i PRAKTIKER :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy w OBI , CASTORAMA i PRAKTIKER :mrgreen:

No to leżaki.... Nie ma żadnego z tych sklepów w Białymstoku, że o swoim miasteczku nie wspomnę.... Będzie trzeba się do Stolycy wybrać, tam powinno być dostępne..... :mrgreen:;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy w OBI , CASTORAMA i PRAKTIKER :mrgreen:

No to leżaki.... Nie ma żadnego z tych sklepów w Białymstoku, że o swoim miasteczku nie wspomnę.... Będzie trzeba się do Stolycy wybrać, tam powinno być dostępne..... :mrgreen:;)

Pozdrawiam

 

Na wschodzie też jest cywilizacja:

http://www.leroymerlin.pl/sklepy/bialys ... 70196.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy w OBI , CASTORAMA i PRAKTIKER :mrgreen:

No to leżaki.... Nie ma żadnego z tych sklepów w Białymstoku,

:shock: :shock: :shock:

No co? Za to mamy "Sklepik u Czesia" z takimi trunkami, że Ci mówię ;)

No i kto ma lepiej? No kto? :D:mrgreen:

Pzdrawliajem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsi są tacy w uszatkach :mrgreen: .

Się od uszatków proszę odstosunkować ;) Właśnie w takiej kufajce odśnieżam podjazd i według własnego zdania wyglądam atrakcyjnie :D:mrgreen:;)

(no dobra, jako rasowy prowincjusz mam także zanabyte gumiaki i do szczęścia brakuje mi tylko waciaka ale nie wiem gdzie można to kupić, chodzi mi o taki chamski, budowlany waciak - jak skompletuję cały sprzęt to normalnie bedzie szał ciał i okolic ;) Znaczy "w miacho pójdziem" ;) )

Pazdrawliajem

 

Subaryta

 

Kufajka to wlasnie waciak - czapa to uszanka - do tego jeszcze walonki i pelen szyk

waciak.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam, ja osobiście nie mam nic naprzeciwko, sama bym sobie taka kupiła, z futerka :mrgreen: 8)

tylko nie wiem gdzie ją kupić, a nie cierpię łazić po sklepach :roll:

 

 

Ale prowadzenie samochodu w takich "uszach" uważam za niepoważne, to ogranicza pole widzenia.

 

Już dawno nieprzypadkowo ktoś wymyślił "okulary" dla koni, takie klapki na oczy, po to, by koń miał ograniczone pole widzenia właśnie.

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... prowadzenie samochodu w takich "uszach" uważam za niepoważne, to ogranicza pole widzenia.
Nie, skądże! Nie ma takiej możliwości. Nauszniki w ogóle nie przeszkadzają. Chyba, że ktoś sobie odpruje futerko nad czołem i położy na nosie. :mrgreen:

 

Mam 2 różne uszanki, w tym jedną oryginalną Made in USSR - ta jest wielka, z czarnego futerka. Powiadają, że wyglądam w niej jak Śp. Tow. Breżniew. I często - wzorem naszych przyjaciół z Ukrainy i Rosji - jeżdżę w niej w samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...