Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

wyciągam za dużo wniosków

 

Ty może zacznij wreszcie coś innego wyciągać - flaszkę z lodówki, abo cuś. Wnioskami jeszcze nikt się nie najadł.

 

Maj frend. :wink:

 

Skoro człek straszny, bardziej przeświadczony i bardziej przekształcony niż ja tak mi radzi to idę powyciągać trochę wiśniówki z butelki. Jednak nie odpowiedziałeś, dlaczego to by było źle gdyby lukciosti zrozumiał moją wypowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee? u mnie działa.

 

zwróć tylko uwagę czy jak przeglądasz forum to nie jesteś wylogowany. bo ja mam z tym problem. dostaje 10 powiadomień na maila i jak otwieram wszystkie po kolei (firefox) to np w 5 zakładkach jestem zalogowany, a w 5 nie. jasne więc jest, że później z tych "niezalogowanych" zakładek powiadomienia nie dostaniesz.

 

swoją drogą. ktoś wie dlaczego mnie tak wylogowuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest jeszcze nic

 

jakos tak w lutym bylem na etapie kupna auta i upatrzylem sobie vectre 2.0 w MY01 w Krakowie. Zadzwonilem do goscia i sie umowilem na sobote. W sobote wsiadlem w auto i jae do KRK, jeszcze z drogi dzwonie i potwierdzam. Dojezdzam na miejsce a koles mi mowi, ze 15 minut wczesniej sprzedal auto i przeprasza, ale byl klient zdecydowany itp. To ja sie wscieklem i kumpel tez i mowimy klesiowi ze jest osiol i jest mi winien za paliwo (na szczescie sluzbowka jechalem) dal kase za paliwko

 

ale kurna chcialem go w cymbal w tej czerwonej, graniastej czapeczce z pawim piorkiem walnac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest jeszcze nic

 

jakos tak w lutym bylem na etapie kupna auta i upatrzylem sobie vectre 2.0 w MY01 w Krakowie. Zadzwonilem do goscia i sie umowilem na sobote. W sobote wsiadlem w auto i jae do KRK, jeszcze z drogi dzwonie i potwierdzam. Dojezdzam na miejsce a koles mi mowi, ze 15 minut wczesniej sprzedal auto i przeprasza, ale byl klient zdecydowany itp. To ja sie wscieklem i kumpel tez i mowimy klesiowi ze jest osiol i jest mi winien za paliwo (na szczescie sluzbowka jechalem) dal kase za paliwko

 

ale kurna chcialem go w cymbal w tej czerwonej, graniastej czapeczce z pawim piorkiem walnac :mrgreen:

 

to jest kawał skur.................. :evil::evil::evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...