Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle że pewnie wiedzieli o tej autostradzie od 30 lat, tylko myśleli, że "i tak się nie uda".

 

Święta racja. Funkcjonuję w tej samej części Warszawy i JAK WÓŁ na mapach google'a sprzed wytoczenia nowych dróg (S7) widać "przecinki" między zabudowaniami, które EWIDENTNIE zostały zostawione pod budowę dróg.

 

Oto przykład - grafikę zrobiłem sam, bo zanim zdecydowałem się na kupno domu, myślałem o dużym mieszkaniu na Chomiczówce/Bielanach. Na tym obrazku prześwity pod trasę S7 (na czerwono) i pod łącznik z Mostem Północnym (niebieski kolor).

 

trasagoogle2.jpg

 

I jeśli ktoś teraz mówi: "SKANDAL! Trasę nam pod oknem budują", to niestety rżnie głupa. Albo nie zauważył, że to kiedyś w Polsce było tak, że plany były wyłącznie planami, bo i tak dało się wszystko zrobić na opak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, a po co zaglądać w jakieśtam plany zagospodarowania, studium rozwoju miasta itd itp - przecież developer mowił, że na tych polach to bedą domki i las - drzewa nawet na renderingach były :mrgreen: - to tak a propos domów na polach przy Lazurowej - co "szczęśliwsi" bedą mogli z balkonu pluc na trasę S8. I JW COnstr. sie jeszcze skaży, że mieszkania sie słabo sprzedają - bloki w szczerym polu tuz przy trasie.

 

I kamyczek z Poznania (analogiczny z Radomia) - są lotniska wojskowe - są do dziesięcioleci. Ludzie pokupowali tani grunt, w czasach łapówkowego eldorado odrolnili i pobudowali domy. Samoloty nie latały bo nie było kasy na nic. Teraz sa nowe samoloty, jest troche kasy więc zaczęły sie loty, pokazy itd. I idzie akcja " zamknijmy lotnisko" by ludzim żyło sie lepiej :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym był ekologiem przywiązałbym się nago do drzewa :idea:

 

To by było coś. :mrgreen:

 

Dobre. :mrgreen:

 

Słuchajcie, jestem na V roku ochrony środowiska i jak słysze, że tych poj... nazywa się ekologami to mnie coś trafia. Jak sama nazwa mówi ekolog składa się z koncówki log czyli naukowiec!!! Żeby byc ekologiem to trzeba studia skończyc i zapewniam Was, że takich głupot na tych studiach nie uczą. A Ci "ekolodzy" co najgłośniej krzyczą i protestują to są ludzie którzy nie maja pojecia o czym mowia. Dostają za to kase od różnych organizacji w tym od GreenPeace (a zostali pewnie do Niej zapisani bo zostali zaczepienia na ulicy np. w Wawie.) i w ten sposób sobie rorabiaja takimi akcjami. Jest okazja sobie pokrzyczec i sie wyzyc i to jeszcze za kase więc czemu tego nie zrobic. :roll:

 

I kamyczek z Poznania (analogiczny z Radomia) - są lotniska wojskowe - są do dziesięcioleci. Ludzie pokupowali tani grunt, w czasach łapówkowego eldorado odrolnili i pobudowali domy. Samoloty nie latały bo nie było kasy na nic. Teraz sa nowe samoloty, jest troche kasy więc zaczęły sie loty, pokazy itd. I idzie akcja " zamknijmy lotnisko" by ludzim żyło sie lepiej :evil:

Ale przeciez to same na Warszawskim Okęciu. Lotnisko od wielu lat a ludzie sie i tak tam budowali. Teraz jest wiecej samolotów i nagle wszyscy protestuje ze sie im głosno zrobiło. To po się było tam budowac?? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieteges jest taki, że dentyści to jednak potwory! :evil:

Nie wiem gdzie Ty byłeś ale mój potwór mogła by startować w konkursach piękności . Dziś na fotelu zasnąłem - prawie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak a propos domów na polach przy Lazurowej - co "szczęśliwsi" bedą mogli z balkonu pluc na trasę S8. I JW COnstr. sie jeszcze skaży, że mieszkania sie słabo sprzedają - bloki w szczerym polu tuz przy trasie.

 

Właśnie o tych osiedlach pisałem. Nowe, ładne bloki, a pod oknami...trasa. I to na własne życzenie :!: :mrgreen:

 

STIFF napisał/a:

drzewa nawet na renderingach były :mrgreen:

Ta - wizualizacje osiedli z piękną zielenią i radosnymi dziećmi jeżdżącymi na rowerkach, oraz luksusowymi wozami stojącymi pod blokiem to nowy rodzaj sztuki :twisted: .

 

Zauważyliście, że prawie zawsze pod tymi wirtualnymi blokami stoją poprzednie Audi TT? :mrgreen: Subaraka chyba jeszcze nie widziałem ;-)

 

Dostają za to kase od różnych organizacji w tym od GreenPeace (a zostali pewnie do Niej zapisani bo zostali zaczepienia na ulicy np. w Wawie.) i w ten sposób sobie rorabiaja takimi akcjami. Jest okazja sobie pokrzyczec i sie wyzyc i to jeszcze za kase więc czemu tego nie zrobic. :roll:

 

Mnie też próbowali zaczepić i to kilka razy. Tak samo, jak tysiące osób, które przechodzą po warszawskiej "Patelni". Gdyby nie to, że prawie zawsze się tam spieszę, to bym im coś ciekawego odpowiedział, albo podyskutował :mrgreen:

 

Obawiam się jednak, że dyskusja byłaby bezowocna - bo ci goście pewnie też byli tylko przypadkowymi przechodniami, którym dano wściekle zielone koszulki i kazano wmawiać, że SUV-y są złe :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się jednak, że dyskusja byłaby bezowocna - bo ci goście pewnie też byli tylko przypadkowymi przechodniami, którym dano wściekle zielone koszulki i kazano wmawiać, że SUV-y są złe :twisted:

 

tak bylo zapewne

ale co najlepsze, oni za kazdego absztyfikanta którego udalo im sie namowic dostawali calkiem niezle $

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale klocek :razz:

 

Nie Ty będziesz tam mieszkał, a akurat Twoja opinia mnie serdecznie wali :razz:.

 

Poza tym to ta brzydsza strona domu i pokazałem ją tylko po to, by pokazać, że pod "moim" też "stoi" TT.

 

Swoją drogą jestem ciekaw, co według Ciebie jest ładniejsze.

 

[EDIT] Zdjęcie usunięte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki balkonik. Na półtorej nogi. :mrgreen:

 

leon, to Ty chyba jesteś yeti :razz:

 

A nad garażem to co jest? :roll: Poza tym od strony ogrodu jest taras...

 

A zresztą nie chce mi się o tym już gadać - jak wspomniałem, nie Wy będziecie tam mieszkać :razz:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...