Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Nie teges.. odkąd zmieniłem samochód na nowszy to nie mam co przy nim robić. Dzisiaj pojechałem do pracy (chociaż soboty mam wolne) i przez 1,5 godziny czyściłem zbiorniczek wyrównawczy bo wydawał mi się trochę brudny. Przez kolejne 3 godziny siedziałem w samochodzie i zastanawiałem się co jeszcze można ulepszyć. Normalnie nudne auto :sad:

 

rotfl - a wiesz co robi pies jak sie nudzi :?: :razz: :mrgreen:

 

Jak juz zbudujesz swojego "potwora" to przestane sie nudzić tylko bede Ciebie wypatrywał na mieście :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem rozbitą lampę i pół dnia próbowałem dopasować nową do druciarstwa artystycznego jakim jest mój pas przedni. :evil:

Mechanik który składał po stłuczce moje wymarzone auto ładną wizytówkę po sobie zostawił. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie-teges .... zapomniałem że mi w tym tyg wygasa prawko;/ Jutro z rańca badania lekarskie, potem składanie papierów ... pewnie z 2 tyg to potrwa zanim dostane nowe, a w tym cudownym kraju niema czegoś takiego jak tymczasowe-zanim-wydrukują. Będę jeździł autobusem .... jak zwierzęta !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę jeździł autobusem .... jak zwierzęta !

 

taaa...jak zwierzęta...ja codziennie jadę do pracy tramwajem więc jak rozumiem jestem dla Ciebie jak zwierze 2 kategorii...pomyśl dwa razy jak coś napiszesz bo normalnie mi się chce płakać nad Twoją głupotą... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeprowadzce, po pierwszej nocy na nowym osiedlu, samochód był cały obrzucany jajkami- umyłem

 

Ostatnio zauważyłem że antena stała się niewidzialna ( Na cholere komu antena od samochodu, którego nie ma innego w okolicy i nawet spieniężyć jej nie można)

 

CZŁOWIEKI SĄ PASKUDNE :sad: :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę jeździł autobusem .... jak zwierzęta !

 

taaa...jak zwierzęta...ja codziennie jadę do pracy tramwajem więc jak rozumiem jestem dla Ciebie jak zwierze 2 kategorii...pomyśl dwa razy jak coś napiszesz bo normalnie mi się chce płakać nad Twoją głupotą... :evil:

 

http://rozrywka.onet.pl/psychozabawy/hu ... abawy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wystarczy karteczkę zostawić lub coś w tym rodzaju.

Bydło straszne. Na szczęście długo tam nie pomieszkam.

 

 

Bydło. bydłem, ale nie jest fajnie jak ktoś zajmuje Twoją własność, czyż nie :?:

 

Jajka to nie jest bardzo drastyczny sposób zwrócenia uwagi :wink: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bydło. bydłem, ale nie jest fajnie jak ktoś zajmuje Twoją własność, czyż nie

 

Jajka to nie jest bardzo drastyczny sposób zwrócenia uwagi

 

ALe to nie był parking z wyznaczonymi prywatnymi miejscami, tylko taki jak na osiedlach w małych miastach( bo to w małym mieście się zdażyło)

Taki placyk do ogólnego korzystania :razz:

 

to były na pewno jajka przynajmniej tak samkowały :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...