Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Nieteges: zamieściłem ogłoszenie o tym, że gwizdnięto nową imprezę...

 

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=117900

 

Drugi nieteges: nie mogę się powstrzymać od żartu, że robotę wykonywali nieudacznicy, którzy mieli zamówienie na lanosa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cholera,współczuje. Zdrapywanie robaków to chyba najniewdzięczniejsza część mycia samochodu:roll:
Kolega pracujący na myjni po 10 minutach usuwania tego badziewia mi z szyby strzelił z takim tekstem:

 

"Jakieś radioaktywne się teraz k***y porobiły czy co??"

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez mi sie cisnienie skoczylo.

 

W mediach trabia, ze mimo strajku pocztowcow poczta dziala w miare sprawnie. A jak chcialem dzis nadac paczke, to i na Poczcie, i w Pocztexie, powiedziano mi, ze nie gwarantuja kiedy paczka dojdzie, bo oni w ogole paczek, ani listow nie wysylaja, ani nie przyjmuja. Skandal!

 

Jakby mi prywatny kurier zastrajkowal, to bym zazadal zwrotu kosztow za niewypelniona usluge, a nawet odszkodowanie, gdybym na takim spoznieniu stracil. A w panstwowej tfu! poczcie nie dosc, ze nie maja zadnej odpowiedzialnosci, nie dosc, ze nic nie gwarantuja, to jeszcze kurna maja monopol na listy na caly kraj! Jeszcze bym przebolal, gdyby te uslugi byly absolutnie darmowe (wszak pensje pocztowcow nijak sie maja do zyskow firmy - wszyscy poczte, PKP, kopalnie, stocznie itp. dotujemy z podatkow) - ale nie! Slono za te watpliwej jakosci uslugi placimy.

 

GRML!!! :evil:

 

[ Dodano: Wto Cze 03, 2008 5:32 pm ]

Bylbym zapomnial - podwojny nieteges! Wczoraj (przed strajkiem) zamowilem ladowarke samochodowa do palmtopa, folie do tegoz samego oraz zarcie dla kota (a mu sie w tym tygodniu skonczy!) i wszystko ma przyjsc pOCZTA pOLSKA :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieteges: zamieściłem ogłoszenie o tym, że gwizdnięto nową imprezę...

 

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=117900

 

Drugi nieteges: nie mogę się powstrzymać od żartu, że robotę wykonywali nieudacznicy, którzy mieli zamówienie na lanosa :mrgreen:

 

... goscie siedza w dziupli i rozbieraja po kawalku . Nagle jeden wrzeszczy do drugiego :

- Janek , Ty popatrz ten Lanos ma sjakiegos wala napedowego i most z tylu ???

 

 

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olleo, nie pocieszę Cię pewnie, ale od czasu, gdy słuchawka bluetooth szła do mnie od Owoca z Krakowa priorytetm 5 tygodni, korzystam do zakupów przez net WYŁĄCZNIE z kuriera...

Czasem nie ma wyboru, bo sprzedawca nie chce inaczej. Najgorzej ta ladowarka (na urlop miala byc, a urlop od 20tego) i zarcie dla kota. Co prawda troche diety by mu sie przydalo, ale ponoc koty powyzej 4 dni glodowki nie wytrzymuja :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczęło mi coś skrzypieć z przodu po prawej stronie

Łącznik, piasek się dostał i skrzypi.

 

więc w sumie, nie taki nieteges :grin:

 

 

Co prawda troche diety by mu sie przydalo, ale ponoc koty powyzej 4 dni glodowki nie wytrzymuja

Myszy nich łapie ,albo wróble :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moj ma lek wysokosci i chyba by nie wiedzial, co z taka mysza zrobic.

 

Nastepne nietegesy - DPD przyjmuje paczki tylko od firm i instytucji, siodemka, ktora obsluguje indywidualnych, chce ode mnie 60zl, a reszta kurierskich firm jest w ch..usteczke daleko. Wysle kurna poczta i niech idzie ile chce. Szkoda tylko, ze kasa za zwrot chlodnicy trafi do mnie za 1-2 miesiace =(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kliku miesięcy się zastanawiam, ale czy samo pobranie szpiku boli ? :oops: Bo może to głupie dla was, ale mam "stracha" Uzywek nieprobowalem ale czy mozna pic alkohol ?

 

[ Dodano: Sro Cze 04, 2008 12:07 pm ]

Juz wszystko doczytałem, jest to przy znieczuleniu ogólnym. Sciągnałem ten formularz ze strony. Dzieki minimus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...