Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Nie teges to miał dzisiaj wieczorem hogi - jakaś pi....a wyjechała mu na lewoskręcie :evil:

 

Na "szczęście" hogiego bolą tylko żebra i głowa. ale Impreza rozbita :evil:

 

O kurde. Współczuję. Dobrze, że mu się nic stało. A Impreza bardzo poszkodowana?

 

Najgorsze, że to czy rzeczywiście nic mu się nie stało okaże się za jakiś czas od pół roku do kilku lat... Niestety mocne wypadki lubią odciskać swoje piętno na kręgosłupie co wychodzi po jakimś czasie. Oby nie w tym przypadku. Trzymaj się hogi :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim, właśnie wyszedłem ze szpitala.

Ze mną ok. Trochę żebra, trochę kolano, ręka rozcięta i lekko głowa ale jest ok.

Sprawca stan średni, ale raczej dobry. Jego żona na OIOMie na Banacha.

Zaraz zadzwonię do WRD.

Fotki mam na razie tylko dwie, trochę byłem w szoku. Zaraz wkleję.

Reszta w osobnym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hogi, Masakra. ważne ze nic Ci nie jest :!:

 

Moj wczorajszy nie teges jest taki ze jakis skur&6% przejechal mi kluczem po lakierze. Wrył sie tak gleboko ze nie dalo sie odratowac przez polerke. dwa elementy do lakierowania :evil: Domyslam sie ze zrobil to sasiad, ktory burzy sie ze samochod za glosny :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno temu dyplomaci byli święci.

 

? ? ?

 

Wedle mojej znajomości historii, kiedyś dość popularne było wbijanie posłów na pal.

 

Pewna poprawa nastąpiła dopiero w okolicach wieku XIX, ale też nie na całym świecie. Polegała zasadniczo na tym, że raczej nie mordowano dyplomatów oficjalnie i otwarcie, tylko truto skrycie lub szantażowano, żeby skłonić do zdrady.

 

Teraz po prostu "nowe wraca".

 

* * * *

 

Mój mały nieteges: doba, pomimo wysiłków, wciąż ma tylko 24.5 godziny, i za cholerę nie daje się bardziej rozciągnąc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nietegesowe jest slazbe lacze w mojej nowej firmie ;) forum wolno dziala - ale niedlugo zmienione ma byc lacze :mrgreen:

 

Tak na wolniejsze... tajne służby The Forum wystąpiły do Twojego nowego pracodawcy o przycięcie pasma cobyś mniej spamowal :cool: ;-)

 

nie filozokloruj tu dobrze :?: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nietegesowe jest slazbe lacze w mojej nowej firmie ;) forum wolno dziala - ale niedlugo zmienione ma byc lacze :mrgreen:

 

Tak na wolniejsze... tajne służby The Forum wystąpiły do Twojego nowego pracodawcy o przycięcie pasma cobyś mniej spamowal :cool: ;-)

 

nie filozokloruj tu dobrze :?: :razz:

 

A co przyteletubisisz mi ;-) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powspominalismy stare czasy i dwoch kolegow ktorych z nami nie ma: Struna i Krolik. Pewno pare osob kojarzy chlopakow z rally.pl te@m. :sad:

Kolejny przykład na to, że możesz być świetnym rajdowym kierowcą, możesz startować kilka lat bez poważniejszych przygód, a śmierć i tak cie znajdzie... choćby za granicą i przyjmie postać ciężarówki :evil: :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracajac do bardziej przyziemnych spraw:

czajnik elektryczny, pekniety waz doprowadzajacy wode do pieca, 3 zarowki zdechly, nieszczelny przewod paliwowy w zabie, dwie opony do wywalenia i z przymusu mam juz zimowki, proba odswiezenia pokoju skonczy sie remontem (o czym dowiedzialem sie w polowie malowania), do nowego kompa dali Viste 64bit i nic nie ruszylo i jako punkt kulminacyjny odciecie gazu w mieszkaniu (zapomnialo mi sie) - bilans ostatnich 4 dni :evil:

 

zasluzylem dzisiaj na buteleczke uspokajacza :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

remek, ale nieteges, kurna :roll:

 

eeee tam :-) rozluzniacza juz wale, muzyczka leci ..... tylko sasiedzi mlotkiem napierdzielaja w sciagne, kurde, nie moga robic remontu w poniedzialek ? :roll:

 

 

acha przypomnialo mi sie, ze jak ostatnio mialem kaca po imieninach (poniedzialek), to zadzwonila jakas laska i powiedziala cos w stylu: :mrgreen: albert, ja roooodzeeeee (i brzmialo to dosc autentycznie)

 

ja setkami moze zaczne popijac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...