Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Macieq_2005, to faktycznie nieteges. Ja bym dostał cholery, bo po zakupie wozu jedyne, co się chce robić, to jeździć...

Niestety z używką, nieczęsto tak się da.

 

Jakby w nowych nie... :roll:

 

 

Wracając jeszcze do kradzenia oryginalnych radiów, kołpaków itpów. Mój sposób. :mrgreen:

 

pasztetstajlbt3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macieq_2005 napisał/a:

Nie teges jest to ze moja "nowa"(w sumie to stara-2005,ale dopiero co weszla w moje posiadanie )Impreza ktora mam od 3-ech dni, a ktora miala robiony przeglad przed zakupem(jakies 600 km temu-We Wroclawiu), stoi wlasnie w warsztacie

 

A co padło?

 

Macieq_2005, to faktycznie nieteges. Ja bym dostał cholery, bo po zakupie wozu jedyne, co się chce robić, to jeździć...

 

Ano zeby bylo smiesznie to zapalila mi sie lampka check engine.Wiec juz w glowie wszystko co najgorsze.Auto do mechanika, dwugodzinny stres i oczekiwanie na wjazd auta na komputer...i...(napiecie jak u Hitchcocka)...okazalo sie ze jeden niezaizolowany kabelek sygnalizowal blad elektroniki.Auto smiga pieknie(caly czas smigalo ale lampka nie dawala spokoju) :mrgreen: I jutro wypadam na weekend nad morze... :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem wkurzony, bo ostatnio wszystko mi się pier... a na dodatek dzisiaj mam takiego mega kaca, że chyba sobie łeb odrąbie... wieczorem kolejna impreza, a w sobotę następna... nie wiem jak ja to przeżyję i po co w ogóle to sobie robię. :roll:

 

idę "wyprodukować" WRX'a '08...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...