Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Ch## mnie dzis strzelil! Wczoraj na Karowej rozmawialem m.in. z MackiemSubru, ze kradna wycieraczki Valeo. I co? Zajebali (prosze o pasek) mi dzis wycieraczki po raz czwarty! W najwiekszy deszcz! No po prostu ch## mnie strzelil! Jak dorwe sciera sprzedajace Valeo to im nie powiem co z czego powyrywam! Co za sukinsynstwo z tymi wycieraczkami. Jak bylem kupic nowe (mam to juz w pompie, kupilem Valeo, ale zwykle) to Pani kupowala dekle do Corolli - zeznala ze trzeci kompel, a jutro jedzie kupic antene! Co za kraj!? No zesz ..... :evil::twisted::evil:

 

Pamiętam, jak pracowałem w centrum - takie rzeczy były na porządku dziennym. I co chwila pijaczki spod Pałacu Kultury podchodzili z pytaniem, czy bym nie kupił wycieraczek. Gdyby nie obrzydzenie, waliłbym po mordzie... :evil:

 

Z firmowej primery, którą kiedyś miałem, kołpaki zginęły trzeciego dnia od wyjechania z salonu. Od tego czasu powiedziałem sobie: NIE dla felg stalowych i kołpaków.

 

Jak wypożyczałem czasem na weekendy spędzane w Polsce Mercedesa C-klasę z Sixta na lotnisku i parkowałem ją pod domem, pod chmurką, to na noc zdejmowałem kołpaki, jak ostatni pasztet :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wypożyczałem czasem na weekendy spędzane w Polsce Mercedesa C-klasę z Sixta na lotnisku i parkowałem ją pod domem, pod chmurką, to na noc zdejmowałem kołpaki, jak ostatni pasztet :twisted: .

 

To dobrze, że Cię nikt nie wziął za złodzieja i nie spuścił w....u. :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, że Cię nikt nie wziął za złodzieja i nie spuścił w....u. :twisted::mrgreen:

 

Zawsze robiłem to przy otwartych drzwiach do wozu i kufrze, do którego chowałem te kołpaki.

 

Swoją drogą, to niezły pasztet wypożyczać Merca z kołpakami. :mrgreen:

 

To nie pasztet takiego wypożyczać (była to nowiutka C-klasa), ale pasztet, że Mercedes w ogóle sprzedawał wozy w takiej wersji ! :twisted: Co dziwniejsze, nie była to najtańsza wersja C180, a jakaś wyższa, z ładną jasną skórą w środku i takie tam... :roll:

 

Wiesz - nie zawsze były do dyspozycji inne klasy, niż C-klasa. Ale i tamtymi sporo pojeździłem 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Poznaniu przechodzi fala przed gielda - czyli noc sroda/czwartek i sobota/niedziela. Tracilem juz wklady lusterek do tzw. "popularnych marek" parokrotnie - i nie ma znaczenia, ze z numerem wypiaskowanym. TO samo z deklami firmowymi. Wystarczyla zamiana na najprostsze pasztetowe z Norauto i problem kolpakow sie rozwiazal. Niestety - lusterka czyszczone sa nagminnie i nic tu sie nie wymysli, chyba ze sie celowo je porysuje albo stlucze czesciowo. Koszt (z silniczkiem) okolo 1.000 za komplet do Corolli :evil: Postawilem ostatecznie na parkingu strzezonym - problem z glowy - ale to tylko kolo domu.

Swoja droga kolega znalazl kiedys swoje lusterko na gieldzie (numer wypiaskowany). Z poczatkowej ceny PLN 50 za sztuke zeszli po zaprezentowaniu dowodu rejestracyjnego z tym samym numerem na 20 PLN, a na koniec zaproponowali, ze mu do d.. nakopia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja (w kwestii skradzionej parę dni temu anteny) postanowiłem, że kolejna też będzie badziewiem i w dodatku na podstawie wypalę lutownicą numery rejestracyjne po czym całość pomaluję srebrnym lakierem. Nawet jak jakaś menda znów mi ją ukradnie, to raczej nie będzie miała żadnego pożytku. Mój kolega zrobił tak kiedyś z radiem i o dziwo nikt się nie połaszczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie teges:

Mój wyjazd (wymarzony) na targi we Franfurcie zmienił się w senny koszmar...Moja żona, będąca w 4 miesiącu ciąży, została z dworca we Frankfurcie odwzieziona karetką na oddział ginekologiczny. Po 3 dniach spędzonych w szpitalu sytuacja jest już opanowana i wróciliśmy do Polski, niemniej nerwy, stresy i brak snu przerobiły mnie na chodzące zombi. Teges jest to, że maluchy żyją i raczej im już nic nie zagraża.

BTW, nawet nie podejrzewałem, że Dyrekcja może się zachować w taki sposób. Kochani maxymalnie górna półka, nie dość, że dostałem jego samochód (my mogliśmy przyjechać tylko pociągiem z uwagi na trudy podróży) to jeszcze prześlęczał ze mną cały boży dzień tłumacząc Artzterin o co nam chodzi (oni nie rozmawiają w żadnym cywilizowanym języku, angielski odpadł na dzień dobry a francuski tyle o ile bo był jakiś praktykant algierski co się znał...). Naprawdę czapki z głów!

Pozdrawiam

 

P.S. Trochę fotek mam i jakoś je powklejam, ale najpierw muszę dojść do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ch## mnie dzis strzelil! Wczoraj na Karowej rozmawialem m.in. z MackiemSubru, ze kradna wycieraczki Valeo. I co? Zajebali (prosze o pasek) mi dzis wycieraczki po raz czwarty! W najwiekszy deszcz! No po prostu ch## mnie strzelil! Jak dorwe sciera sprzedajace Valeo to im nie powiem co z czego powyrywam! Co za sukinsynstwo z tymi wycieraczkami. Jak bylem kupic nowe (mam to juz w pompie, kupilem Valeo, ale zwykle) to Pani kupowala dekle do Corolli - zeznala ze trzeci kompel, a jutro jedzie kupic antene! Co za kraj!? No zesz ..... :evil::twisted::evil:

 

kołpaki oryginalne do opla kupowałem trzy razy(ale matoł ze mnie). po pierwszym razie pojechalem wk.....ny na komisariat a dyżurny pyta się z miłym uśmiechem na ustach : czy to może te?; wskazując paluchem na sterte kołpaków, i owszem były, a więc szczesliwy byłem ale bardzej policaje bo okazalo sie ze zlapali w nocy amatorów kolpaków,

po spisaniu protokołu i korespondencji poleconej sprawa ucichla(towar mi oddali).

za jakies trzy tygodnie dzwoni facet z pytaniem gdzie może zobaczyc kołpaki bo robi wycene(oryginały 99pln sztuka).

po t2 tygodniach dostaje korespondencje ze ukradziony towar wart byl 235pln wiec nie ma przestepstwa sciganego itd itp... bezsens

Po trzecim razie(kradli kompletami , parami oraz pojedynczo) kupilem na gieldzie oryginały rzemieslnicze i sa już cały rok :!:

 

Antena zniknęła po tygodniu, kupilem jak matoł nowa w salonie, była tydzień, na urodziny znajomi znajacy mojego chopla( a moze hopla) kupili mi trzecia i po dwoch dniach znikneła,

teraz auto jest bez antenki, wiec radyjko troche pierrrr...dzi ale jakos to wytrzymuje,

 

rece opadaja :!:

 

ufff ale sie rozpisalem

 

a w przyszlym tygodniu bedzie forek z wycieraczkami valeo, załamaliście mnie!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja (w kwestii skradzionej parę dni temu anteny) postanowiłem, że kolejna też będzie badziewiem i w dodatku na podstawie wypalę lutownicą numery rejestracyjne po czym całość pomaluję srebrnym lakierem. Nawet jak jakaś menda znów mi ją ukradnie, to raczej nie będzie miała żadnego pożytku. Mój kolega zrobił tak kiedyś z radiem i o dziwo nikt się nie połaszczył.

 

kołpaki po pirwszej kradzieży podpisałem markerem (od zewnatrz) ale i tak zaje....li.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję Michał - po drugiej kradzieży kupiłem tanie i dobre MotGum'ki na miasto i Valeo na trasę i zmieniam :evil:

 

Jakie valeo? A co ze zdechłymi śledziami z Makro?

 

Te "śledzie" z Makro co kupowałiśmu razem :lol: - ten od strony kierowcy to po miesiącu juz wykazywał oznaki zuzycia więc znowu zakupiłem Valeo, ale w bagażniku wożę MotGum'ki i zakładam na miasto :evil:

 

Co do kradzieży - jak nie ma popytu to nie ma podaży - może podjedziemy wiekszą grupą na postuj taksówek i masowo zaczniemy im zdejmować kradzione Valeo :roll: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio masowo widzę w autach kołpaki poprzypinane trytytkami .

 

Ale to też po to, by nie odpadły na zakręcie, dziurze, czy najechaniu na krawężnik.

 

Z tego, co wiem, złodzieje też kradną te poprzypinane (ile to czasu przeciąć trytytkę) i jeszcze po złości niszczą coś w wozie, w którym były tak zamontowane... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...