Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie widzialem strone na ktorej byly pokazane ofiary wypadkow drogowych. Masakra. daje bardzo do myslania. Nie bede wklejal ale jesli ktos ma stalowe nerwy to wysle link na pw

widzialem tą strone...widziałem na żywo różne rzeczy...srednio mnie to rusza ;) ale fakt...daje do myslenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MEGA $%$^&%^ nie teges

 

jakaś po$%^$ gnida stwierdziła że przyda jej się radio z Hansa... więc rozbiła mu sie przy tym szyba..poprzecinał dach i połamała część deski..

 

a żeby tak wszystkie plagi, choroby, najgorsze teściowe świata i co tylko na tego dziada! żeby tak moje maleństwo :cry:

 

To okropne. Nie dość, że radio ukradł, to jeszcze tyle rzeczy poniszczył. :evil: Ręce opadają jak się pomyśli jakie bezmózgi chodzą po tym świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tego radia to pewnie najmniej szkoda :sad:

 

dokładnie, wszystkie "dodatkowe" zniszczenia są najgorsze..i sama świadomość że ten typ siedział mi w aucie..a teraz sobie chodzi po ulicy i pewnie robi kolejne włamy :evil:

 

paul_78- jestem w stanie zrozumieć Twoją wściekłość. Zeby im tak ręce uschły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[*]

 

a moim drugim nie tegesem jest to, że dzisiaj kiedy hamowalem przed przejściem dla pieszych strzelił mi przewód hamulcowy! Facet który był na przejściu miał wielkie szczęście że nie dał jednego kroku więcej! :( a ja miałem szczęście, że to nie stało się gdzieś w trasie na dużej prędkości, podczas koniecznego hamowania! Kolejnym nie tegesem jest to, że w Lublinie nie mogłem znaleźć odpowiedniego zakładu który by mi to ogarnął, a szczególnie nie miło wspominam ASO Lublin i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że NIE POLECAM serwisować tam auta, zresztą chyba było już o tym na forum, a swoją wizytę mogę opisać w wątku o tym ASO! ZA to polecam tą firmę: www.cd-hamulce.pl gdzie temat został ogarnięty sprawnie, w miłej atmosferze i tanio! pod Lublinem kilkanaście osób zajmuje się tylko układami hamulcowymi i są naprawdę w tym wyspecjalizowani! ...a kolejnym nie tegesem jest to, że ledwo się dotoczyłem do domu, bo sprzęgło w niuni przeszło dzisiaj ze stanu krytycznego w stan śmierci klinicznej :( ..a chyba największym jest to, że do tego Lublina pojechałem po wyniki z egzaminu i ewentualnie i na część ustną, ale nie zdałem :???:

Do dupy dzień!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ostatnie dni są do dupy :evil:

Najpierw ten zderzak z tyłu, potem sesja foto na Rosoła, dzisiaj obtarłem spoiler przedni od spodu na krawężniku a przed chwilą zmieniałem koło bo opona postanowiła się rozpaść po wjechaniu w mega dziurę w Babicach. No żesz... mać:evil:

 

A - i Kudłaty oczywiście nie odbiera telefonu jak najbardziej jest potrzebny i człowiek w szoku chce się dowiedzieć gdzie do ... nędzy jest ten wihajster do kręcenia podnośnikiem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w "seatach" nie jest pod dyktą? :shock:

 

 

 

Dni są faktycznie straszne.

 

Ja wreszcie, po krawężnikowej przygodzie wstawiłem nie jajowatą felgę na miejsce jajowatej i... Nubi "lekko" krzywo jeździ. Żeby jechać prosto muszę skręcić kierownicą jakieś 2/5 obrotu, aby tego było mało przy skręcaniu czuć jakby jakaś bezwładna masa przyczepiła się do koła którym przygrzałem. Aż się boję do warsztatu jechać. :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...