Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem jutro jechać na Cynę - moją pierwszą KJSową pojeżdżawkę, która miała być jednocześnie premierą Legasia. Ale jak to w życiu... Legaś cały czas stoi w warsztacie, podobno wynikły jakieś problemy przy okazji przekładki skrzyni... będzie do odbioru w połowie przyszłego tygodnia.

Uznałem zatem, że pojadę WRXem - miałem stare zimówki, ale z przyzwoitym bieżnikiem, na 16"-kach - w sam raz na szuter. Dziś po powrocie z pracy chciałem zmienić letnie 17" właśnie na te 16" i... znów zonk. A w zasadzie dwa.

1) kupiona parę dni temu na allegro "żaba" okazała się za niska... tzn przy maksymalnym podniesieniu koło cały czas dotyka ziemi. Żaba do garażu, trzeba było wyjąć standardowy podnośnik.

2) moje 16" oczywiście nie wchodzą na zacisk EU... gdy zmieniałem zaciski od razu wsadziłem też letnie 17", ale wg ASO te akurat 16" miały pasować, sam jednak nie sprawdzałem. Na 17" na Cynę nie pojadę, bo są za delikatne, a poza tym - opony nówki, szkoda trochę. A w ogóle to czeka mnie zakup kolejnych felg na zimę... Legaś będzie miał w takim razie komplet ładnych 16"ek.

 

Gdy zakładałem z powrotem 17"kę na piastę, podjechał nasz dzielnicowy i wręczył mi z uśmiechem fotę z fotoradaru. Okazało się, że ustrzelili mnie w Starych Juchach na Mazurach przy okazji Rajdu Polski, nawet nie wiem kiedy. Na szczęście tylko 6 punktów...

 

Co za dzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu poniedziałek :(

 

i to jest mega nie teges ! :evil:

 

Ee tam... :mrgreen:

Dopiero przypomnieliście mi, jaki jest dzień tygodnia! :P

 

ja od ponad roku juz tego nie kontroluje :razz:

 

Nie chciałbym robić z Tobą interesów.

 

:mrgreen:

 

Ci, ktorzy robia, nie narzekaja - a czy to piatek czy poniedzialek to juz insza inszosc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minęły 4 miesiące bez Subaru :(:(

 

 

Bardzo nietegesowo :(

 

Stoi biedak pod czereśnią czeka na silnik, hamulce tylne znowu się zastały, lecą na niego liście, wrony srają, zrobił się matowy, zjarała się wiązka, szyby nie mogę domknąć bo prądu nie ma, deszcz do środka pada, jeszcze sól po zimie w nadkolach :|

Myłem go parę razy, ale nie mam czasu codziennie, a stojąc bardziej się brudzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minęły 4 miesiące bez Subaru :(:(

 

 

Bardzo nietegesowo :(

 

Stoi biedak pod czereśnią czeka na silnik, hamulce tylne znowu się zastały, lecą na niego liście, wrony srają, zrobił się matowy, zjarała się wiązka, szyby nie mogę domknąć bo prądu nie ma, deszcz do środka pada, jeszcze sól po zimie w nadkolach :|

Myłem go parę razy, ale nie mam czasu codziennie, a stojąc bardziej się brudzi

 

 

Biedny subaraczek :cry: az zal patrzec jak sie tak marnuje.. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ja codziennie obok niego przechodzę, zawsze pogłaskam go po spojlerku i mówię mu że będzie dobrze :)

 

 

To ja znowu chodze do mojego do garazu i go przytulam :roll:

Ale ciii... bo mnie tata za mobilfila weźmie i wystąpi do sądu o wniosek nie zbliżania się.

A tego bym nie przezyła. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...