Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

I znów nie zaliczyłem :evil: Cholera. ja już nie wiem. Te pytania co nie umiałem okazało się, że dobrze zaznaczyłem bo pytałem się obcykanego chłopaka. Miałem znów w teście 3 błędy na dopuszczalne dwa, a na specjalistycznym 1 błąd i ten test zaliczyłem. Tylko co z tego jak teraz od nowa muszę obydwa pisać :sad:

Apal trzymam za Ciebie kciuki :)

:shock: :roll: wściec się można, mnie się już odechciało zdania tego egzaminu, ale czytam sobie :wink:

Twój egzamin jest inny niż mój, ale poziom ogłupienia podobny :twisted::lol:

 

Współczuję oczywiście, trzymaj kciuki w niedzielę skoro świt o 9tej :wink:

widać ja za słabo trzymałam :sad:

Słuchaj ja już nawet nie wiem co czytać żeby uzupełnić wiedzę itd. Śmieję się teraz z praktycznego bo też jest udany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś %&*#, albo jakaś %%$ mi zarysowała tylny zderzak - podejrzewam, że stało się to wczoraj na parkingu pod sklepem z meblami. Parkując pod dowolnym sklepem - czy dużym, czy małym, tak wybieram miejsce, żeby nie być zaparkowanym "na żyletki" - wolę gdzieś dalej, gdzie jest luźniej, ale niestety to nie zawsze wystarcza :evil:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq współczuję, ja też zawsze stawiam gdzieś na obrzeżach, ale to faktycznie nie zawsze działa. Ostatnio mój kolega tak postawił pod selgrosem auto (2-letnie BMW) i nawet się zastanawiał czy za bardzo nie przesadza z tą asekuracją bo większość miejsc na parkingu była pusta i można było stanąć bliżej. Po powrocie zastał zdemolowany tył (zderzak i klapa bagażnika do malowania). Niestety kamery monitoringu nie obejmowały już tego miejsca i sprawca został bezkarny :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś się zaparkowałam pod jakimś Oszołomem na zupełnie pustej części parkingu, z dala od reszty. Po 20 minutach wracam i co widzę? Zaparkowane koło mojego OBKa 2 samochody - z obydwu stron :roll: :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś się zaparkowałam pod jakimś Oszołomem na zupełnie pustej części parkingu, z dala od reszty. Po 20 minutach wracam i co widzę?

Zaparkowane koło mojego OBKa 2 samochody - z obydwu stron :roll: :lol: .

To zjawisko nazywa się grawitacja. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejechałem dzisiaj po naszych wspaniałych hajłejach 500 km i chyba forek mi się przeziębił :???: Z każdym kilometrem dostawał coraz większego kaszlu. Pod koniec trasy to już wyprzedzać nie było jak. A ze świateł ruszał z kaszlem w silniku i lekką żabką całości. Chyba tęskni za Markiem i wspaniałą trasą do Dzierżoniowa :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=131949

wnerwilem sie, bo czegos szukalem i niczego nie moglem znalezc

zadzwonilem i sie dowiedzalem

szukajke nalezy wy...rzucic

 

zawsze można poszukać googlem, do zapytania dodajesz:

site:subaru.pl

i masz wyniki z forum. Nie zawsze znajduje wśród najnowszych tematów/postów bo to zależy od tego jak często googlowy bot przegląda forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...