Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

na klatce było napisane, nomen omen, house of pain :twisted:

 

Aaaaaaa, ludzie sprawdzajcie co znaczą słowa, którymi się posługujecie przed ich użyciem :evil:

 

'nomen omen' = 'charakter objawia się w imieniu osoby' :idea:

może rzeczywiście w stosunku do miejsca, a nie osoby, należałoby użyć innego zwrotu ale nie sądziłem, że ktoś się czepi jeśli sens (w/g mnie) jest rozpoznawalny :roll:

 

dalej uważam, że napisałem co chciałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apel do tajemnicznego osobnika który regularnie przez ostatnie 2 tyg. spuszcza mi powietrze z lewej przedniej opony (parking w centrum) - mam elektryczny kompresor więc szkoda twego czasu :wink: Ludzie są dziwni. Może zamyka w słoiku i kolekcjonuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apel do tajemnicznego osobnika który regularnie przez ostatnie 2 tyg. spuszcza mi powietrze z lewej przedniej opony (parking w centrum) - mam elektryczny kompresor więc szkoda twego czasu Ludzie są dziwni. Może zamyka w słoiku i kolekcjonuje?

 

a może poprostu warto podjechac do gumiarza i sprawdzić ,czy z oponą jest wszsytko teges?? :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apel do tajemnicznego osobnika który regularnie przez ostatnie 2 tyg. spuszcza mi powietrze z lewej przedniej opony (parking w centrum) - mam elektryczny kompresor więc szkoda twego czasu :wink: Ludzie są dziwni. Może zamyka w słoiku i kolekcjonuje?

 

Może przestań wreszcie zastawiać komuś garaż :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie...idę zobaczyc corkę na studniówce.....w sobotę....pojutrze.

Dziękuję za wyprowadzenie mnie z błędu, ale jakiego to już zostawię dla siebie :mrgreen:

 

Myślałeś, że Andrzej Koper ma 18 lat? :mrgreen:

To akurat nie, ale nie będę odpowiadał na więcej pytań :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na klatce było napisane, nomen omen, house of pain :twisted:

 

Aaaaaaa, ludzie sprawdzajcie co znaczą słowa, którymi się posługujecie przed ich użyciem :evil:

 

'nomen omen' = 'charakter objawia się w imieniu osoby' :idea:

może rzeczywiście w stosunku do miejsca, a nie osoby, należałoby użyć innego zwrotu ale nie sądziłem, że ktoś się czepi jeśli sens (w/g mnie) jest rozpoznawalny :roll:

 

dalej uważam, że napisałem co chciałem

 

Ja doskonale zrozumiałem przyjacielu co miałeś na myśli. Wciąż jednak pozostaję fanem używania języka zgodnie z przeznaczeniem. To, że dużo osób popełnia błąd nie znaczy, że mamy iść za nimi jak owce. To co zrobiłeś, to trochę tak jakbym któregoś dnia "lodówkę" nazwał "pilotem", bo akurat taka mi przyszła ochota.

 

Nie chcę być czepialski, no ale jestem ;-) Co poradzić. Pisać ładnie, albo Michael uderzy niczym drapieżny ptak na niczego nie spodziewającego się zajączka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apel do tajemnicznego osobnika który regularnie przez ostatnie 2 tyg. spuszcza mi powietrze z lewej przedniej opony (parking w centrum) - mam elektryczny kompresor więc szkoda twego czasu

 

Napompuj następnym razem opony jakimś gazem usypiającym - sprawca się znajdzie :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apel do tajemnicznego osobnika który regularnie przez ostatnie 2 tyg. spuszcza mi powietrze z lewej przedniej opony (parking w centrum) - mam elektryczny kompresor więc szkoda twego czasu

 

Napompuj następnym razem opony jakimś gazem usypiającym - sprawca się znajdzie :twisted:.

 

 

Jedź chłopie do wulkanizatora lepiej a nie wyzywaj sie na sasiedach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sio, idź odejdź, nie czytam Cię zły człowieku! :mrgreen:
Słuszna reakcja :mrgreen::mrgreen:

 

[ Dodano: Sob Sty 17, 2009 8:38 pm ]

Mały nie teges.

 

Dostałem samochód zastępczy bo mój w warsztacie, jadę sobie spokojnie po odstawieniu starszych na jakieś party i przy pierwszym ostrzejszym hamowaniu niespodzianka :neutral: :neutral: samochód nie ma ABSu :shock: na szczęście przed samymi pasami było sucho...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komisja lekarska stwierdzila u mnie pourazową niewydolność czynnościową lewego stawu kolanowego z niestabilnością, ograniczeniem ruchomości lewego kolana, deficytem wyprostu i zgięcia, wychudzeniem mięśnia czworogłowego, stłuczeniem lewej goleni z częściowym uszkodzeniem nerwu strzałkowego, osłabieniem zgięcia grzbietowego stopy - :sad: - jednym slowem przewalone do konca zycia (jak podsumował doktor)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
komisja lekarska stwierdzila u mnie pourazową niewydolność...
:???:

Co do rehabilitacji mamy b.dobre doświadczenia (wysyłaliśmy tam pracowników, którzy mieli problemy) :

http://www.krojanty-klinik.pl/

Zajmują sie też stawami biodrowymi i kolanowymi (na stronie w usługach)

Właściciel jeździ Subaru, był na ostatnim Zlocie :wink:

Cena wbrew pozorom, po przeliczeniu ilości zabiegów i uwzględnieniu zawartych kosztów utrzymania, nie jest wysoka.

Jeden z najlepszych ortopedów w Polsce (osiągnięcia znane i uznane za granicą) - może warto sprawdzić, czy istotnie Komisja ma rację ?

http://www.drkokoszka-clinic.com/

Info o P. doktorze można wygooglać wpisując hasła nazwisko, ortopeda, Wrocław.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...