Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba oznaka, że trzeba by trochę energii zregenerować. Nie wiem jak Ty, ale ja spadam.

 

Do jutra. ;]

 

No bando :wink: Regeneracja regeneracjo ale... właśnie w TVP1 rozpoczęli transmisję ze zdobywania medali przez Polaków :wink:

 

Jako patriota.. chyba muszę kibicować :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba oznaka, że trzeba by trochę energii zregenerować. Nie wiem jak Ty, ale ja spadam.

 

Do jutra. ;]

 

No bando :wink: Regeneracja regeneracjo ale... właśnie w TVP1 rozpoczęli transmisję ze zdobywania medali przez Polaków :wink:

 

Jako patriota.. chyba muszę kibicować :mrgreen:

 

to zem se k.a pokibicowal :mrgreen:

 

czas sie klasc bo rano na wycieczke trza ruszac - chyba se kierowce musze zalatwic :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nieteges jest ten film który dzisiaj obejrzałem, oczywiście chodzi mi o fabułe tego filmu. Być może kiedys byl juz ten filmik na forum ale postanowilem go wkleic tak dla przypomnienia...

 

http://www.joemonster.org/filmy/10108/Ku_przestrodze

 

Trochę mną wstrząsnęło. :shock:

 

I jeszcze Metallica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba burza forum wykrzaczyła na 2 godziny. Idę sprawdzić na podwórko czy przypadkiem nie zostawiłem jeszcze czegoś co mogłoby odfrunąć, bo zbliża się w moje strony :neutral: a potem pozamykać okna, powyciągać wszystko z gniazdek i spać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie jedzie ??? :cry:

Świeci się kontrolka od wyłączonej kontroli trakcji, od silnika i mruga od tempomatu. Samochód nie ma mocy i szarpie podczas jazdy. a na wolnych obrotach, obroty skaczą na oko o jakieś 200obr/min.

Jechałem i naglę pojawiły się powyższe objawy. Zawiozłem samochód do Kocaru i zobaczymy jaka będzie diagnoza w Poniedziałek, bo dzisiaj było nie czynne i szef przyjechał specjalnie żeby przyjąć samochód. Tu podziękowania dla firmy KOCAR. Mam nadzieje że nic poważnego nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieteges bo padł mi dzisiaj aparat... już na wakacjach coś strajkował a dzisiaj nie zrobił już ani jednego zdjęcia... tak mnie tym wnerwił, że wylądował pod kołami Subarynki... a takie fajne fotki mógł pocykać na zlocie militarnym w Bornem Sulimowie :evil: a tak cykałem telefonem :(

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autobus wymusił dziś na mnie pierwszeństwo :evil:

jak bym miał drugi autobus to bym go nie wpuścił :twisted:

 

Polecam aktualny kodeks drogowy, gdzie znajdziesz fragment o bezwarunkowym pierwszeństwie pojazdów autobusowych w ruchu miejskim :twisted:

 

no ale nie jak wyjeżdża z podporządkowanej chyba :???:

z tego co wiem to przepis dotyczy włączania się do ruchu z np. przystanku (pod warunkiem, że nie stwarza zagrożenia) :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale nie jak wyjeżdża z podporządkowanej chyba :???:

z tego co wiem to przepis dotyczy włączania się do ruchu z np. przystanku (pod warunkiem, że nie stwarza zagrożenia) :???:

Mało tego, dotyczy tylko autobusów komunikacji miejskiej i tylko na terenie zabudowanym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radekk, Jakaś dziwna faza. Żeby szybko wyzdrowiał ;]

 

BTW myśmy kilka dni temu mieli podobnie w Passacie. Tzn. że był słaby i silnik nie równo chodził. Zawieźliśmy do VW i okazało się, że cewka zapłonowa i mógł palić na trzy gary poprostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!! TYLKO DLA LUDZI O MOCNYCH NERWACH i ŻOŁĄDKACH!!!

 

Ja bym powiedzial, ze tylko dla degeneratow i psycholi... Nie wiem co ludzie odnajduja w napawaniu sie widokiem z takich tragedii. Normalnemu przewraca sie tresc zoladkowa po pierwszym zdjeciu i zamyka strone. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...