Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

faktycznie zapial na wstecznym szybko. dostalem hakiem, ale na szczęście udalo mi sie uciec chociaz troche, bo w przeciwnym wypadku poszlaby maska i chlodnica. przypuszalnie przed Plejadami zderzaka już nie naprawie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośno też, ale pech polega na tym, że mieszka na zakręcie, w który ciężko jest wejść przepisowo :roll: , a jak z naprzeciwka nic nie jedzie to potrafi mnie "ponieść fantazja" :neutral:

Wjechałem do garażu i nie peniam, ale w okolicy jestem chyba już znany i w końcu mnie dorwą :sad:

 

Dosyć łagodnie to opisałem i obawiam się, że w rzeczywistości większość z was nazwałaby mnie kretynem

 

Ja raz widziałem pokaz na Wołoskiej i mi starczy. Takiego show i to za darmo nie widziałem nigdy wcześniej, ani nigdy później :mrgreen:.

 

pumex1 - respek z refleks 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIKKI, pewnie znasz, bo Ty jesteś rowerzysta a w Bielawie akurat były zawody MTB i tym pick-upem przyjechali zawodnicy. Z resztą widać rower z numerem.

 

PS. Tablice powinny być chyba zasłonięte, he?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie

 

Za dużo zielska :mrgreen:.

 

Przemeq, odniosłeś się do tekstu czy do osoby?

Nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek wywijał na Wołoskiej :roll:

 

Było to ze dwa lata temu, jak wracaliśmy ze spotu w GalMoku. Postanowiłeś w Racławicką skręcić w lewo z przytupem i wyszło, powiedzmy... bogato :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumex1, Krebelka, szczere kondolencje, dopiero co wypieszczonego sprzeta odebraliscie od specjalisty ;/ ale jak piszesz, dobrze że maska, błotnik i chłodnica nie dostała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie zapial na wstecznym szybko. dostalem hakiem, ale na szczęście udalo mi sie uciec chociaz troche, bo w przeciwnym wypadku poszlaby maska i chlodnica. przypuszalnie przed Plejadami zderzaka już nie naprawie :(

 

ta Aga to Ci pecha przynosi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem moze, ale za glupote trzeba placic, a to jak dla mnie byl szczyt glupoty :evil:

 

Krebelka, jak na Plejadach w Wysowej na jednej z prób, podczas cofania wjechałaś w tablicę oznaczającą metę stop to też był szczyt głupoty ?

 

Drogi WRCfanie, dziekuje, ze mi przypomniales o tamtym zdarzeniu.

Moim zdaniem mylisz dwie rozne kategorie i okolicznosci zdarzen, tak samo jak 50 cm tablice z impreza GT.

Jak dla mnie koniec tematu.

 

[ Dodano: Pon Maj 19, 2008 3:40 pm ]

ta Aga to Ci pecha przynosi

 

 

uuuuuuu, ktos przyjmie w garnek :twisted:

No na bank :!: :twisted:

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumex1 - respek z refleks

za slaby byl, nie zdazylem uciec do konca :(

pumex1, masz szczęście w nieszczęściu że nie trafiłeś na buraka, który usiłowałby Ci wcisnąć, że to Ty w niego wjechałeś!

nie bylo mozliwosci - bylo paru swiadkow

PS. Tablice powinny być chyba zasłonięte, he?

poniewaz?

pumex1, Krebelka, szczere kondolencje, dopiero co wypieszczonego sprzeta odebraliscie od specjalisty ;/ ale jak piszesz, dobrze że maska, błotnik i chłodnica nie dostała

o tyle szczescie w nieszczesciu. Moglo by byc faktycznie zle... Zobaczymy co jutro "wyceniacz" z PZU powie :roll:

Pumex, znam "skądś" tego pick up'a

Hmmmm...to Nissan Navara? :roll: :mrgreen:

ta Aga to Ci pecha przynosi

hmmm... jest taka koncepcja, zebys Age przewiozl chociaz kawalek turbowanna :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...