Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

MSK, nie dobijaj go :D.

 

PS W numerze z Audi R8 był WIEEELKI byk w artykule o Seacie, którego to byka zobaczyłem w drukarni, w momencie, gdy Wielki Szef KMH akceptował numer do druku - wcześniej makiety oglądało mnóstwo osób i nikt tego byka nie zauważył :twisted:.

 

Morał z tego taki, że nad korektą muszą popracować :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

notka z dzisiejszego Onetu ... ludzie kupują Skody Fabie? jak kiedyś pożyczyłam fabię, to najpierw się przeraziłam, że jest zepsuta (bo się nie rozpędzała) a potem, że jest krzywa (trakcja). Cała ta lista za wyjątkiem tojki jest przygnębiająca.

 

ciekawe ile Subaru sprzedaje?

 

 

Najchętniej kupowane w Polsce modele aut

(PAP, pb/17.10.2007, godz. 13:40)

 

Nadal najchętniej kupowanym w Polsce autem jest skoda fabia - podał w środę instytut Samar. We wrześniu, jako jedyny model na polskim rynku, fabia uzyskała wynik powyżej 1000 sprzedanych egzemplarzy i znalazła 1092 nabywców. Łącznie po trzech kwartałach tego roku fabię kupiło 12 718 klientów.

 

Na drugim miejscu we wrześniowym rankingu sprzedaży znalazła się skoda octavia - 954 sprzedanych aut (wzrost o 6,8 proc. w porównaniu w wrześniem 2006), ford focus - 908 (+19,6 proc.), fiat panda - 882 (+6,9 proc.), toyota yaris - 766 (+4,1 proc.), opel astra - 718 (+58,5 proc.), volkswagen passat - 584 (-11,9 proc.), toyota auris - 553, kia cee'd -502, fiat punto - 484 (-33,0 proc.).

 

Po dziewięciu miesiącach roku najchętniej kupowane w Polsce modele samochodów to w kolejności: skoda fabia - 12 718 sztuk, (+5,8 proc.), toyota yaris - 9 232 (+26,5 proc.), skoda octavia - 8 927 (+13,6 proc.), ford focus - 8 000 (+27,2 proc.), fiat panda - 6 965 (-10,9 proc.), fiat punto - 6 639 (+11,9 proc.), vw passat - 5 418 (+31,9 proc.), opel astra - 5 259 (+26,1 proc.), toyota corolla - 4 947 (-30,2 proc.), opel astra classic - 4 926 (-21,7 proc.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropek, ja nie pamiętam kiedy gdziekolwiek w ciągu dnia poruszałem się bezproblemowo. Dramat.

 

u mnie wszystko STOI :evil:, przebijałem się autobusem z przystanku na ul. łęczyckiej przez wiślicką na przystanek przy os. Oświecenia chyba ze 40 minut :shock:, a kurm miałem na miasteczko studenckie AGH. w okolicach godziny 16:30. Co sprytniejsi kierowcy chcą ominąć ten paraliż chciała przebić się ul. srebrych orłów- ks.Jancarza- Zawiejskiego i Bohomolca na dobrego pasterza i też mieli ostre zatwardzenie, które podobno zaczynało się już na wiadukcie przy Szpitalu Rydygiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...