Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Fido__, gdybym wpadał do działu technicznego to:

a) znałby odpowiedź na to pytanie,

B) jeśli bym nie znał to pytałbym się w technicznym.

 

Sęk w tym, że zacząłem wpadać na krawężniki i nie tylko. Ważne, że wszyscy żyją, ale nie chcę o tym rozmawiać.

 

 

Ponoć cola wcale tek nadzwyczajnie nie działa. Jedyne w czym jest świetna to w czyszczeniu chromów.

 

O, to ciekawe - sprawdzę na skuterku.

 

Było kiedyś w takim programie o mitach na discavery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieteges zrodził się z tegesa. Pare dni temu wspominałem o przejażdżce z Guzkiem w Punto S2000. Rano przybyłem na Żerań i zobaczyłem Swifta zamiast Fiata. OK nie ma sprawy, Czesi nie zdążyli przygotować auta, nikt nie miał na to wpływu. Przed rozpoczęciem jazd podszedłem do p. Zubika, p. Wódkiewicz i p. Madeja aby potwierdzic zaproszenie. Chodziło o to, że zaproszenie dostał mój znajomy z Krakowa a, że nie on nie mógł przyjechać to odstąpił mi przejażdżke. Podał im moje imie i nazwisko, wszystko miało byc OK. W/w organizatorzy powiedzieli, że tak, przywitali uściskami rąk i uśmiechami. Zaczęły się jazdy, jeździli sponsorzy, znajomi teamu itd. Cierpliwie czekałem na swoją kolej, po kilkunastu/dziesięciu przejazdach podszedłem do p. Wódkiewicz aby spytać się kiedy będzie można się przejechać. Pani odpowiedziała, że "po tej turze, spokojnie będzie pana kolej, wszystko jest pod kontrolą". Grzecznie podziękowałem i czekalem dalej. Czas leciał, ludzi coraz mniej a Czesi niecierpliwi. Zaczęła się jakaś nerwówka, organizatorzy konsultowali miedzy sobą ile osób zasiądzie jeszcze u Norberta. Tak więc podszedłem do p. Zubika i pytam się czy jest szansa skorzystania z zaproszenia? Odpowiedź była przecząca. Pilot tłumaczył mi, że kierowca jest zmęczony i kończy się czas wynajmu terenu.

 

Pierwszy raz ktoś tak mnie zrobił w "ch". Rozumiem, że wozi się sponsorów i znajomych, ale po co wysyłać bzdurne zaproszenia? Jak nie potrafią przewidzieć ile czasu im to zajmie, to niech się za to nie zabierają. Wyobraźcie sobie, że mój znajomy z Krakowa przyjechałby na ten co drive i dowiedział się, że nie pojedzie bo kierowca jest zmęczony a ktoś nie potrafił przewidzieć, do której będzie trwała impreza. Super po prostu. Doskonała reklama dla sponsorów.

 

:evil:

 

Byłem, widziałem (dzięki dla Herrkama za zaproszenie). Rzeczywiście, tajemnicza zamiana s2000 w s1600 nie była w planie :neutral: Generalnie, trochę za dużo ludzi i stąd problemy. Skończył się nie czas wynajmu terenu, a limit kilometrów, poza tym Norbert twierdził że ma już powoli dosyć. Poza tym na kilku ostatnich przejazdach auto zaczęło przerywać, to było przyczyną nerwówki.

 

Buncol555, szkoda że nie kojarzę cię z wyglądu, bo byłaby okazja pogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nietegesowa jest teraz droga Wawa - Katowice.. Sesja fotograficzna po prostu. W sobote minąłem fotoradar, a za nim stali gliniarze.. 200pln i 6pt :evil:

Chyba zainwestuje w CB.

 

A dziś w Wawie misie zaparkowały sobie na targowej, wyjęły fotoradar i postawiły do tego tabliczkę, która informowała kierowców o ich prędkościach. Na szczęście miałem 21 km/h, bo dopiero co ruszyłem ze świateł, ale co by było gdyby.... :evil:

 

Nie wiecie gdzie teraz stoją najczęsciej fotoradary w stolicy ? Jeżdze coraz wolniej, bo nigdy nie wiem czego się spodziewać. No ale to jest super metoda poprawy bezpieczeństwa na drogach :evil:

 

Byłem, widziałem (dzięki dla Herrkama za zaproszenie). Rzeczywiście, tajemnicza zamiana s2000 w s1600 nie była w planie :neutral: Generalnie, trochę za dużo ludzi i stąd problemy. Skończył się nie czas wynajmu terenu, a limit kilometrów, poza tym Norbert twierdził że ma już powoli dosyć. Poza tym na kilku ostatnich przejazdach auto zaczęło przerywać, to było przyczyną nerwówki.

 

Buncol555, szkoda że nie kojarzę cię z wyglądu, bo byłaby okazja pogadać.

 

wiesz, ja wszystko rozumiem ale tak się nie powinno postępować jak wysyła się zaproszenia. Ja zlałem to i nic im nie mówiłem, ale mogli trafić na kogoś kto by powiedział im pare miłych słów, jak to jest fajnie być robionym w jajo.

 

Saint. Widziałem Twoją Subarynkę (stała ze dwa auta za naszą astrą ; p) od razu skojarzyłem auto z forumowiczem po świnkach i lampkach. może do następnego ; ]

 

edit: ups, narobiłem bigosu, niech ktoś zje mój poprzedni post :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze - zapraszam do dyskusji na temat radarów do stosownego wątku. To ważny temat i szkoda, by zginął gdzieś w otchłaniach "nietegesa" i różnych innych wątków :cool:.

 

Stosowny wątek jest tu: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=107858

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie teges jest to, że coraz więcej wskazuje na to - że szlag trafił paczkę do Przemqa...

 

Widać hasło "paczka wartościowa" dla firmy zajmującej się doręczaniem przesyłek priorytetowych to wystarczająca rekomendacja, by sobie taką paczkę przywłaszczyć... Tj., chciałem powiedzieć, "zgubić w transporcie" :evil:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...