Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Matko z córką... A ja w korkach jadę 15 minut do pracy (samochodem, motocyklem ok 10 minut)... Włochy do Centrum...

 

Ja coś koło 10 minut samochodem... Wola - Wola ;-)) Aczkolwiek popoludniowe powroty na Włochy wyglądają juz prawie tragicznie. Wczoraj 21:15 czyli późnym popołudniem postałem jakies 5-10 minut na wiadukcie przez Popularną w Al. Jerozolimskich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarchomin (Swiatowida) - proba wydostania sie na Modlinska w okolicach urzedu gminy skonczyla sie utknieciem w korku na "dojazdowkach" - tak na okolo 1km. Zaawrocilem - pojechalem przez Marywilska (zaminm sie do niej dostalem to na dojazdowkach znowu korek) - pozniej korek praktycznie zaczynajacy sie od Modlinskiej do Ronda Żaba. Na estakadach nad rondem korek. pojechalem dolem - obok ZOO - do Trasy Lazienkowskiej - tam jeszcze w miare. Pozniej Szucha, Pulawska - ktora remontowana, wiec od razu skrecilem w Rakowiecka - tam oczywiscie to samo - no i Al.Niepodleglosci - megadramat - ucieklem w Odynca - no i pozniej do Woronicza jakos poszlo... zamiast na 9.00 bylem o 10.35... :roll:

Horror :sad:

Mało pocieszające jest to, że prawdziwa "zabawa" zacznie się od poniedziałku wraz z rokiem szkolnym...

Na trasach dojazdowych do Warszawy również idzie ku "lepszemu".

Na przykład na trasie katowickiej jakimś cudem nie było dotąd skrzynek fotoradarów na odcinku ponad 100 km od Warszawy. Pierwsze zaczynały się dopiero koło Piotrkowa.

W tej chwili (w ciągu ostatnich tygodni) na odcinku przed Warszawą postawiono ich co najmniej 15! I nie wiadomo, czy to koniec.

Warszawa wita gości najpierw radarem w prawie każdych krzakach przed miastem a potem megakorkiem w mieście.

:sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarchomin (Swiatowida) - proba wydostania sie na Modlinska w okolicach urzedu gminy skonczyla sie utknieciem w korku na "dojazdowkach" - tak na okolo 1km.

Zaawrocilem - pojechalem przez Marywilska (zaminm sie do niej dostalem to na dojazdowkach znowu korek) - pozniej korek praktycznie zaczynajacy sie od Modlinskiej do Ronda Żaba. Na estakadach nad rondem korek. pojechalem dolem - obok ZOO - do Trasy Lazienkowskiej - tam jeszcze w miare. Pozniej Szucha, Pulawska - ktora remontowana, wiec od razu skrecilem w Rakowiecka - tam oczywiscie to samo - no i Al.Niepodleglosci - megadramat - ucieklem w Odynca - no i pozniej do Woronicza jakos poszlo... zamiast na 9.00 bylem o 10.35... :roll:

:shock:

Ja z Łomianek na Marynarską z przejazdem przez Poleczki (czyli trochę na około) 50 minut dzisiaj jechałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj cały dzień spędziłem w korkach - dopiero przyjechałem :!: :!: :!: :evil::evil::evil:

 

To co się dzieje na obszarze Wołoska - Batorego - Rakowiecka - Niepodległości to jest dramat niewypowiedziany. Megakorek nie oddaje istoty sprawy. To po prostu stoi w miejscu :shock: Już nie mówię o trasie łazienkowskiej, bo to że stoi codziennie non-stop to wiadomo...

 

A musiałem tylko pojechać na Bemowo, Mokotów i z powrotem na Bemowo i z powrotem na Mokotów.

 

Zgroza :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Masakra. Na szczęście tamtędy nie jeżdżę. Ale swoje wycierpiałem jak robili wjazd z Płowieckiej na trasę Siekierkowską. Po otwarciu czas przejazdu skrócił się o 40 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałam Niepodległości niedawno w stronę centrum (przejezdne) i kierunek na Ursynów stał od Wilanowskiej do Odyńca. 21.17 na zegarku byli.

Za to dziwne, że Sobieskiego :arrow: Sikorskiego :arrow: Dolina Służewiecka całkowicie przejezdne i o 20.30 i godzinę później.

Niewstety pomijając totalną likwidację połowy dróg, już od poniedziałku daje się odczuć koniec wakacji. Buractwo powróciło do miasta i znów muszę sobie włączać agresor zanim wsiądę do samochodu. Dzisiaj zmiana pasa celem skrętu, bez wymuszania i ryzykowania uszkodzeń była w zasadzie niemożliwa. Się spieszą chopaki okropnie o tej 21 :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...