Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczęta... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Fala, mam więzadła do rekonstrukcji:

11.2012- uraz

do 12.2012- 2 badania usg

01.2012- skierowanie na rezonans

02.2012- odebranie wyników rezonansu po... miesiącu

02.2012- wizyty u 5 kolejnych ortopedów, termin na zabieg kolana.. 7-8 miesięcy!

i tak jest podobno teraz wszędzie, oczywiście prywatnie zabieg 12 tys. z ciągu 3 tygodni. Żyjemy w chorym kraju z chorą służbą zdrowia

http://uwaga.tvn.pl/...e,reportaz.html

byłem jako pacjent, widziałem i potwierdzam działanie tej placówki. Zdecydowanie odradzam

 

U mnie podobna sytuacja, ale lekarze mówią, że operacja nie jest niezbędna.

13.06.2012 uraz

potem były jakieś badania, wizyty, rezonans we wrześniu 2012(!), stwierdzono chyba nadciągnięcie więzadeł krzyżowych, urlop zdrowotny, rehabilitacja i wczoraj poszedłem pograć na hali w piłkę i kolano nie wytrzymuje obciążeń, chwilę pobiegałem, zabolało raz ale niezbyt mocno, krótka przerwa, gra, zabolało drugi raz i było po treningu :( Mam wrażenie, że to też gdzieś w okolicach łękotki teraz, wybieram się znowu na badania i może czegoś się dowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli @Rozrabiara ma bobra na glowie - dobre

 

Czyli - "kontynuując dalej" tę myśl - głowa Rozrabiary robi hrr hrr? Pfrt pfrt? Czy jak robią bobry?

Edytowane przez Fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby nie została przekroczona granica dobrego smaku

Edytowane przez Fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masa ciała dorosłego osobnika dochodzi do 29 kg, a długość ciała do 110 cm. Jest zwierzęciem silnie terytorialnym, rodzinnym i zasadniczo monogamicznym. Wiedzie nocny tryb życia. Posiada szereg cech morfologicznych, które ułatwiają mu prowadzenie ziemnowodnego trybu życia – może przebywać pod wodą bez przerwy nawet do 15 minut. Bóbr należy do nielicznego grona gatunków, które potrafią przystosować środowisko do własnych potrzeb. Dzięki wyjątkowo silnym siekaczom bobry potrafią ściąć bardzo grube drzewa, o średnicy nawet do 1 metra

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobna sytuacja, ale lekarze mówią, że operacja nie jest niezbędna. 13.06.2012 uraz potem były jakieś badania, wizyty, rezonans we wrześniu 2012(!), stwierdzono chyba nadciągnięcie więzadeł krzyżowych, urlop zdrowotny, rehabilitacja i wczoraj poszedłem pograć na hali w piłkę i kolano nie wytrzymuje obciążeń, chwilę pobiegałem, zabolało raz ale niezbyt mocno, krótka przerwa, gra, zabolało drugi raz i było po treningu Mam wrażenie, że to też gdzieś w okolicach łękotki teraz, wybieram się znowu na badania i może czegoś się dowiem.

nie daj sobie wmawiać głupot, mi różne rzeczy lekarze wmawiali ale jeśli chcesz być aktywny to bez zabiegu się nie obejdzie. Rehabilitacja pomaga ale najgorzej jest trafić na czubka, który będzie cie przetrzymywał i wmawiał, że trzeba rehabilitować i za pół roku się zobaczy. Ja na takiego gościa trafiłem i mam 5 miesięcy w plecy, jestem w kolejne na zabieg pod koniec roku i dopiero powoli staje na nogi. Co z tego, że mogę chodzi skoro nawet to truchcie mogę zapomnieć i to ma być cała aktywność fizyczna.

Co ci wyszło na rezonansie? U mnie niby łąkotki są wszystkie całe ale coś na pewno mi siedzi w stawie bo mam pewne momenty że odczuwam niestety ból, o niestabilności kolana nie wspomnę. Ja na twoim miejscu niestety z piłką bym nie ryzykował bo samemu sobie krzywdy możesz nie zrobić ale zawsze ktoś może w ciebie przyładować i pozamiatane :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

Dziękuję , ulżyło. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...