Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

A co to za kolorystyka kurtki? To jakaś specjalna linia? Mi osobiście te kolory to się z Porsche kojarzą :???:

 

to House'owa wariacja na temat Subaru :wink:

moja kamizelka z tej samej kolekcji jest czarno-czerwono-biała

Bo gdyż House ubrania piękne robi :)

A jakby kurtka była niebiewska, to bym ją ominęła szerokim łukiem, a te barwy mię teges ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Protest policji: Nie będzie mandatów!

Kliknij

 

 

Wtorek, 6 lutego (04:44)

 

9 marca policjanci nie będą nakładać mandatów i punktów karnych, a jedynie pouczać osoby, które dopuściły się wykroczeń.

 

Przez jeden dzień Skarb Państwa może na tej akcji stracić nawet 2 miliony złotych.

 

W ten policjanci chcą zaprotestować przeciwko biedzie w komisariatach i niskim pensjom - pisze "Super Express". Inni funkcjonariusze w ramach protestu chcą wkroczyć tego dnia do stacji krwiodawstwa w całym kraju. Przyjdą oddać krew, uzyskać za to dzień wolny. Spontaniczne przygotowania do protestu policjantów odbywają się w internecie, bez udziału związku zawodowego.

czytaj dalej

 

 

Minister Ludwik Dom nadzorujący policję nie widzi problemu i przygotowania policjantów do protestu nazywa "burzą w szklance wody". "Szczerze wątpię czy dojdzie do protestu, a jeśli tak, to będzie to protest masochistów, bo przecież już 1 marca zostaną wypłacone podwyżki" - dodaje.

 

"Już dosyć wieszania flag, na które i tak nikt nie zwraca uwagi. Musimy coś wreszcie zrobić, bo jak widać, poza nami samymi nikomu na nas nie zależy" - pisze "Adacho 12" na internetowym forum policjantów.

 

"Nasz protest nie jest jednak zachętą do łamania prawa" - mówi administrator policyjnego forum. "Jest przecież wiele sytuacji, w których policjant nie może zamienić mandatu na pouczenie. Najbardziej typowe zdarzenia, które nakazują nam skierować sprawę do sądu to: spowodowanie wypadku drogowego, kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu albo niezatrzymanie się do kontroli" - wyjaśnia.

 

Związek zawodowy policjantów: nie chcąc pozostać w tej sytuacji biernym, ogłosił spór zbiorowy z komendantem głównym. Kością niezgody stał się sposób podziału pieniędzy przeznaczonych na tegoroczną podwyżkę. "Powinny one trafić do pensji zasadniczej, a nie być wypłacane w dodatkach przyznawanych na pół roku według uznania przełożonych" - mówi przewodniczący policyjnych związkowców Antoni Duda. "Z policji odeszło w ubiegłym roku 6 tys. funkcjonariuszy. To był rekord. Jak nic się nie zmieni, to w tym roku mundur zrzuci jeszcze więcej osób i na ulicach zabraknie patroli" - dodaje.

 

Szefostwo policji broni się, przypominając, że właśnie rozpoczęło naprawę wieloletnich zaniedbań. "W Sejmie została uchwalona ustawa o modernizacji policji, gwarantująca 750 zł podwyżki w latach 2007- 2009. Ustawa przyznaje też dodatkowe pieniądze na zakupy sprzętu i wyposażenie komisariatów" - mówi "Super Expressowi" Zbigniew Matwiej z Komendy Głównej.

 

Źródło informacji: PAP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widziałem odcinek "Zakupu Kontrolowanego" na TVN Turbo (odcinek zapewne powtarzany n-ty raz, ale ja go jeszcze nie widziałem ;)) w którym wśród samochodów testowanych była Impreza WRX. W pewnym momencie mówiąc o samochodzie prowadzący napomknął coś w stylu "ale ludzie z forum subaru pewnie mają własne zdanie na ten temat" :grin: Zapewne większość z Was juz to widziała albo przynajmniej o tym słyszała/czytała ale ja byłem tym faktem bardzo zaskoczony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...