Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

graty Wurc!. duże stadko będzie pod prawym pedałem?

u mnie dzisiaj też same tegesy:

pierwszy teges: postanowiłem rzucić wyzwanie zimie i zakupiłem opony letnie. założyłem je na kupione od Grafa śliczne srebrne oryginalne felgi z jego GTka po czym kompletne kółka zawitały do mojego kombiwara. ślicznie teraz wygląda. no i teraz to już na pewno spadnie śnieg (to tak jak z myciem auta u mnie. ilekroć umyje, tylekroć pada deszcz. teraz oczekuję śniegu skoro na letnich ganiam)

drugi teges: na kółkach 195/60 R15 (tylne gumy trochę słabsze niż przednie - taki nie teges w teges) autko robi pięęęękne slajdy. tego mi brakowało na słomce gdzie wysokie wąskie zimowe opony nie pozwalały na większe boki bo za bardzo się "kładły". teraz różnice widać (nie słychać i nie czuć bo mokro)

trzeci teges: zaliczyłem przed chwilą pierwszego spina w tym aucie (tył wyprzedził przód). szeroko i niezbyt szybko więc bez stresu, a więc i bez strat ale przynajmniej wiem, że subarak też potrafi troszkę zaskoczyć - to miłe. do dzisiaj sądziłem, że dużo trudniej takie coś wykonać i jazda będzie wiecznie nudna jak flaki z olejem bo wszystko się udaje. a tu proszę - hyc, leciutko spóźniona kontra + bardzo śliska kostka i już jedziemy tyłem. muszę to kiedyś powtórzyć :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki wrzucę jutro jak porobię własnym aparatem :-)

 

Silnik 1.4 16v - 103kuniki (mam nadzieję dość żwawe :twisted: ). Rocznik 99, przywieziony z Włoch, więc nie ma na nim śladu korozji (ale za to wnętrze jest trochę ześwinione, jak to od Makaronów) - wyposażenie full bez skóry- w sumie żaden rarytas, ale i tak jestem więcej niż happy :grin:

 

Pierwotnie napaliłem się na Civica VIgen, ale do Polski trafia niestety taki szrot z Zachodu, że suma summarum odpuściliśmy Hondę. Poza tym za taką cenę jaką zapłaciłem (a właściwie zapłacę jutro) to w życiu był Cifa z 99 roku nie wyrwał...

 

PS. Czy wspominałem już, że jestem happy ? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki wrzucę jutro jak porobię własnym aparatem :-)

 

Silnik 1.4 16v - 103kuniki (mam nadzieję dość żwawe :twisted: ). Rocznik 99, przywieziony z Włoch, więc nie ma na nim śladu korozji (ale za to wnętrze jest trochę ześwinione, jak to od Makaronów) - wyposażenie full bez skóry- w sumie żaden rarytas, ale i tak jestem więcej niż happy :grin:

 

Pierwotnie napaliłem się na Civica VIgen, ale do Polski trafia niestety taki szrot z Zachodu, że suma summarum odpuściliśmy Hondę. Poza tym za taką cenę jaką zapłaciłem (a właściwie zapłacę jutro) to w życiu był Cifa z 99 roku nie wyrwał...

 

PS. Czy wspominałem już, że jestem happy ? :grin:

 

Gratuluje, Honda trzyma cenę. Kolega ma na sprzedaż zadbaną VI gen.z 2000 za 14,9 tyś zł. Nie wiem ile ty zapłaciłeś, ale możesz porównać.

Ja jednak wołałbym dopłacić do japońskiej technologii i produkcji :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...