Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Tak czy siak radość z wysłania do domu Kazia Obiecankiewicza przepełnia serce me :wink:

 

No i tego się trzymajmy :cool:.

 

PS. Dodatkowy taki mały teges: ucieszyła mnie wczoraj nieudawana radość Rokity na wieść o zwycięstwie Hanki. Uważam, że on jest jednak ważnym ogniwem PO i powinien nadal grać tam ważną rolę :cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... oczywiście cieszę się, że Hanka wygrała, choć muszę powiedzieć, że nie jestem jej fanem. Liczę w każdym razie na to, że będzie tak samo skuteczna, jak za czasów prezesury NBP 8) .

 

Podpisuje sie pod tym wszystkimi czterema lapami :cool:

 

Swoja droga, zdumiewajaca jest jednomyslnosc foruma w tym wzgledzie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... oczywiście cieszę się, że Hanka wygrała, choć muszę powiedzieć, że nie jestem jej fanem. Liczę w każdym razie na to, że będzie tak samo skuteczna, jak za czasów prezesury NBP 8).

Ja też się cieszę. W końcu te dwie nowe linie metra i (chyba) 5 linii podmiejskiej SKM poprawi komunikację w Warszawie radykalnie.

Skuteczność ponad wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... oczywiście cieszę się, że Hanka wygrała, choć muszę powiedzieć, że nie jestem jej fanem. Liczę w każdym razie na to, że będzie tak samo skuteczna, jak za czasów prezesury NBP 8).

Ja też się cieszę. W końcu te dwie nowe linie metra i (chyba) 5 linii podmiejskiej SKM poprawi komunikację w Warszawie radykalnie.

Skuteczność ponad wszystko.

i kolejne tunele pod trawnikami, w ktorych bedzie mozna robic halas ;)(nie wszyscy co prawda :razz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej warszawce to Wam trochę współczuję....

Jak wieść gminna niesie, Hienna w angielskim banku (wiceprezes bodajże), zajmowała się spinaczami i papierem do faksów, więc kwalifikacje i kompetencje stamtąd wyniesione będą jak znalazł w stolnicy :twisted::twisted::twisted:

Nie ma, jak u mnie. Burmistrzem został sprawdzony aktyw rodem z SLD i starostą (byly Naczelnik Miasta i Gminy) aktywista z PSL.

Wyklęty powstań ludu ziemi..... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...