Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Hehehhehehehhe;) tak się zastanaialem czy dać tylko zdjęcie flaszek czy lodówki;D ale jak widać po braci forumowej ...intuicja nie zawiodła;) brawo za spostrzegawczosc;D Amiva rulez;)

 

dziękuje za gratki;) .... Z bratem się postaralismy i nabaeilismy Sie zapalenia gardła prawie ale ciul;) warto było;) jutro opowiem wie ej bo póki co impreza trwa:)

 

 

Dziękuje;) pozdrawiam;) pa!;) kto ma ochotę zapraszam z wielka chęcią do Zakopanego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój teges na dziś ale chyba i na kilka lat ( bo jakoś chyba nie będę miał serca go sprzedać ;) )

f9b045acf6418ae1m.jpg

Tym samym kolekcja klasyków rodzinnych wygląda tak:

1. BMW 520 '82r, II właściciel, 90 tys. przebiegu

2. Saab 9000 '91 2,3, enty właściciel 280 tys przebiegu (ale po 6 latach stania odpalił od I kopa i jest bezwypadkowy ;) )

3. Saab 9000 '92 2,3 Turbo Griffin, 90 tys przebiegu III właściciel

4. Jaguar XJS 4.0 R6, '94, 100 tys przebiegu, II właściciel (i ten cieszy mnie najbardziej ;) )

Muszę tylko kilka części do niego dokupić (drobiazgi ale będę na nie czekał kilka miesięcy...)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzioba, rosyjski Kamov KA-50 ma katapultę - najpierw odpada wirnik (a dokładniej dwa - jeden nad drugim) a potem kabina

[ http://www.military-today.com/helicopters/kamov_ka50_hokum.jpg ]

 

Wymyslili to belgowie ale bez opinania wirnikow :mrgreen::mrgreen::mrgreen: jak zwykle ruscy cos musza ulepszyc.

 

No to przez ruskich znowu dowcip mi sie nie udal :cry:

 

-- 12 paź 2010, o 16:57 --

 

strzał w dyche : 10.10.10 Golum został tatą !!!!!!!!!!!!!!

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

a to fakt zaje..... strzal w 10, to trojaczki w dyche?? :D

 

-- 12 paź 2010, o 17:03 --

 

A! To ja właśnie zjadłem śniadanie...

8)

 

moje sie wlasnie robi :mrgreen:

 

śniadanie??!! :D

 

no - wlasnie spozylem - tegesem jest ze zaladek zaczal przyswajac juz i sie nie buntuje :mrgreen:

a co od rana juz sobie zaczales kopac dolek? Oj tos musial namieszac zapitek :mrgreen:

 

-- 12 paź 2010, o 17:22 --

 

Daj spokój ... nie tykam się alkoholu conajmniej do wieczoru bo kolejna impreza się szykuje niestety :roll:

lepiej bylo nie przerywac bo po trecim dniu to nawet kaca juz nie ma i tylko kalendarz sie nie zgadza :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plasma555 napisał(a):Daj spokój ... nie tykam się alkoholu conajmniej do wieczoru bo kolejna impreza się szykuje niestety lepiej bylo nie przerywac bo po trecim dniu to nawet kaca juz nie ma i tylko kalendarz sie nie zgadza

 

 

no własnie niestety ..... szykuje się kolejny hardcorowy wieczór. AWF ma kocenie na rynku w Krakowie i trzeba zobaczyć potencjalną zwierzynę w akcji :D już od 12 się leczę tym czym się wczoraj strułem więc jakoś idzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://logistyka.pb.pl/2238537,63622,br ... mniej-pali

 

Brudne auto mniej pali

 

2010-10-12 13:33

Lekko przybrudzony samochód oznacza niższe rachunki za paliwo - twierdzą szwedzcy naukowcy z Królewskiego Instytutu Technologii (KTH) w Sztokholmie.

 

Uczeni odkryli, że minimalnie szorstka powierzchnia ma lepsze właściwości aerodynamiczne niż zupełnie gładka.

DI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://logistyka.pb.pl/2238537,63622,brudny-samochod-mniej-pali

 

Brudne auto mniej pali

 

2010-10-12 13:33

Lekko przybrudzony samochód oznacza niższe rachunki za paliwo - twierdzą szwedzcy naukowcy z Królewskiego Instytutu Technologii (KTH) w Sztokholmie.

 

Uczeni odkryli, że minimalnie szorstka powierzchnia ma lepsze właściwości aerodynamiczne niż zupełnie gładka.

DI

 

pewnie teraz ekoterroryści pozamykają myjnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeste, wróciłem i żyje :) to jest TEGES :D udało się wyjść z twarzą z imprezy :D jednak nie udało się uniknąć ....

 

img1608m.jpg

By plasma555 at 2010-10-12

 

Spożywanie w miejscu publicznym ... eeeehhhh ... kredtyowany więc trzeba będzie kiedyś im zapłacić :D ... mimo wszystko dziękuję że już jestem w domu i mogę iść spać.

 

 

 

Dziękuję. Dobranoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Panem straszakiem się dogadalisny i miało być 100zl dla każdego czyli 5x100zl....ale udało się wynegocjować na 1x50zl dla biednych studentów;D i wziąłem go na siebie. Jest obejscie przepisu ze nie dostaje się za spozywanie ale za PROBE SPOZYCIA wiec sobie zapamietajcie;)

 

ROK zostal oficjalnie otwarty ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz taki? Mój ojciec sam robi. 8)

 

Zgłoszę się przed Wielkanocą :).

 

A propos żurku - pamiętam, jak kiedyś z shodanem, szliśmy na imprezę. Była to pierwsza klasa liceum, a więc lata temu, młodzież wtedy była inna, nie piło się w takim wieku wódki na imprezach licealnych. Szliśmy obok samu przy Puławskiej ("Służew nad dolinką") i takie babiny sprzedawały żurek we flaszkach po wódce. Kupiliśmy, obwinęła nam pani tę flaszkę papier, tak że tylko wystawała szyjka i banderola "Polmos", wpadamy na imprezę, wszyscy "łoooooo, jakie kozaki, z wódką przyszli", a my buch - żurek wyciągamy :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...