Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Opowiedz!
Rozwiń temat!
Widzę że Dyzio już podał linka do tej opowieści ale tu ją też przekopiuję.

 

Muszę Wam opowiedzieć dzisiejszą historię. Do mnie żeby dojechać trzeba jechać przez wodę albo 2,5 km na około. Taki znajomy przywiózł swoją córkę do mojej, a że nie chciało mu się z powrotem jechać na około pojechał przez wodę, a że drugi dzień u nas pada deszcz woda była wysoka.Wpierniczył się do wody która była aż po dach jego samochodu,przyleciał po mnie żeby go wyciągnąć, natychmiast pojechałem, wszedł do wody po kark i zapiął linką za zaczep i wszedł do auta- w tym momencie prąd rzeki zaczął brać jago samochód- szybko zaciągłem linkę żeby woda go nie wzięła, ale nie dałem rady wyciągnąć bo otwarte drzwi oparły się o brzeg. Poszliśmy po traktor i we dwójkę daliśmy radę,auto zalane całkowicie w kolektorze ssącym woda pewnie motor do wymiany, ale jutro mechanik ma obejżeć.Brzuch mnie dopiero przed chwilą przestał boleć :!: Co by było jak bym nie podpiął samochodu kolegi :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blackdogwwl, gratki :cool:

Ja dzisiaj miałem całkiem tegesowy dzień, zakończony sheeshą w Parku Skaryszewskim i teatrem :mrgreen:

Dzięki, dzięki :D :cool:

Do państwowego trzeba się przyłożyć :twisted:

Tu w końcu poszło z bani, a nic się nie uczyłem bo nie było kiedy :sad:

Latanie z wykańczaniem domu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój teges - nie dałem się nagrać ekipie z bordowego OPLA VECTRY nr rej WL XXXXX szalejącej dziś na Wisłostradzie. :grin:

Zjechałem z lewego pasa na środkowy, a kierowca jadący za mną wyskoczył na lewy i to on ściągnął na siebie uwagę. Chyba powinien zrobić wpis do nieteges :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta vectra jezdzi na zmiane z piaskową/złotawą z blachami WI. Kiedyś mondeło jeszcze jeździlo ale już dawno nie widziałem. Natomiast na nowym odcinku gdzie są zatoczki trzeba uważać na laserówke (w strone Gdańska).

 

Jeszcze dwa Passaty się zdarzają - błękitny (blachy chyba WPR) i szary, do tego często ganiają oznakowanym Ceed'em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dwa Passaty się zdarzają - błękitny (blachy chyba WPR) i szary, do tego często ganiają oznakowanym Ceed'em.

Trzy Mondeo i dwie srebrne Vectry, motor i cholera wie co jeszcze :shock:

 

A, tak, motor też jest (chociaż teraz, w okresie jesienno-zimowym, to nie trzeba się go obawiać :wink:). Generalnie trzeba uważać na wszelkie nowsze auta klasy średniej :roll:

Ale są tego i jakieś plusy: mój tata ma identyczną Vectrę jak ta, na którą prawie nadział się daab i często jeździ Wisłostradą. Bywa zabawnie, tak na drodze jak i na CB :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...