Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie powiedziała że nie, zobacyzmy jak Tobie :twisted:

 

Ty Az to masz przechlapane u Evci za skarżenie się na przełożenie 3 biegu :roll: :twisted: :wink: Dziwnym trafem jak jeździłeś to Ci nic nie przeszkadzało :twisted: :shock: Może pomieszało Ci się coś z jakimś STi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 2 przejeździe wyścigowym nie mogłem znaleźć 3 biegu na 2 okrazeniu, ale jakoś się udało. To neijest jakaś dziwna czy bardozzła cecha większośc cywilnych czterołapów strasznie buja zespołem napędowym w warunkachjazdy na czas i sa problemy z wybieraniem biegów. Oczywiście w znacznym stopniu to moja wina. :oops:

 

 

Jak więcej pojeżdżę to się na pewno nauczę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem informację, że klient z którym dymałem się równo rok składa zamówienie.

Byyyyyyyyyycze zamówienie :mrgreen::mrgreen::mrgreen: .

Co ja przeżyłem przez ten rok. Rozmowy, telefony, maile obiadki i Bóg wie co jeszcze.

Jedna to się nawet żenić chciała :cry:

Baby straśne - marudne, stare i brzydkie a ja musiałem jak ta dziwka być miły :twisted:

 

Ale teraz czuje się jak SPRITE :lol: :cool: :mrgreen:

 

[Piiiip] [interwencja Moda :twisted:] tam piątek 13-go!!!

 

Dotąd byłem grzeczny i słów nie używałem ale dzisiaj muszę, bardzo się wstydzę :oops: ale nie dam rady inaczej.

 

MODERATORY proszę o pasek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem informację, że klient z którym dymałem się równo rok składa zamówienie.

Byyyyyyyyyycze zamówienie :mrgreen::mrgreen::mrgreen: .

Co ja przeżyłem przez ten rok. Rozmowy, telefony, maile obiadki i Bóg wie co jeszcze.

Jedna to się nawet żenić chciała :cry:

Baby straśne - marudne, stare i brzydkie a ja musiałem jak ta dziwka być miły :twisted:

 

Ale teraz czuje się jak SPRITE :lol: :cool: :mrgreen:

 

[Piiiip] [interwencja Moda :twisted:] piątek 13-go!!!

 

Dotąd byłem grzeczny i słów nie używałem ale dzisiaj muszę, bardzo się wstydzę :oops: ale nie dam rady inaczej.

 

MODERATORY proszę o pasek.

 

o Maly wrocil :mrgreen:

 

ja tez prosilem o pasek i mi nie dali :(

 

a teges jest, ze wlasnei tez w koncu ustrzelilem niezly deal ;) i profit z tego jakis bedzie - dlatego jeszcze o tej porze siedze w robocie w piatek :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś baaardzo teges, kupiłem Subaru :grin: Moje pierwsze, wymarzone Subaru... Więc chyba dalszy komentarz jest zbędny, sami rozumiecie że musiałem się pochwalić :oops:

 

Nowy nabytek to Legacy kombi 2.0 z 2004. Od pierwszego właściciela, 58kkm przebiegu. Więcej info + fotki jutro. Dzisiaj padam na nos, od samego rana załatwianie, papierki, ubezpieczenie, rejestracja... No i oczywiście jazda, duuużo jazdy. Jeździłem jak głupi po mieście ciesząc się jak dziecko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś baaardzo teges, kupiłem Subaru :grin: Moje pierwsze, wymarzone Subaru... Więc chyba dalszy komentarz jest zbędny, sami rozumiecie że musiałem się pochwalić :oops:

 

Nowy nabytek to Legacy kombi 2.0 z 2004. Od pierwszego właściciela, 58kkm przebiegu. Więcej info + fotki jutro. Dzisiaj padam na nos, od samego rana załatwianie, papierki, ubezpieczenie, rejestracja... No i oczywiście jazda, duuużo jazdy. Jeździłem jak głupi po mieście ciesząc się jak dziecko...

 

no to gratulacje - dawaj zdjeciowy jak najszybciej

 

 

nie teges jest ze Przemeq cos mieszal w moim poprzednim poscie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...