Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj po dłuuugim okresie postoju polatałem czymś naprawdę szybkim :) tzn wyprowadziłem konia na spacer. rety jakie auta są mułowate :) i jak bardzo nie hamują :) bardzo teges zwłaszcza że znowu ma zima zaatakować.

PZDR!

 

Motor, nawet scigacz ma dluzsz droge hamowania od samochodu (w miare dobrze hamujacego, nie poloneza czy czego innego). Widzialem program porowania samochodu, wzglednie sportowego z motorem i motor musial znaczniej wczesniej hamowac przed zakretem i mial dluzsza droge hamowania, wolniej wchodzil w zakrety i mial mega wieksze przyspieszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi, hi... :twisted::mrgreen:

Nie chcą mnie do wojska. :mrgreen:

 

To teges, czy nie teges? ;)

Zobaczymy czy się będziesz cieszył przy ubezpieczeniu na życie? :mrgreen:

Na chwilę obecna to teges, bo nie będe musiał bujać się co rok z odroczeniami itd. A jaki to ma wpływ na ubezpieczenie na życie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecna to teges, bo nie będe musiał bujać się co rok z odroczeniami itd. A jaki to ma wpływ na ubezpieczenie na życie?

 

Ja z odroczeniami nie miałem żadnego problemu - dostarczyłem jedno na początku kariery studenckiej i na koniec pokazałem zaświadczenie, że udało mi się studia ukończyć. Ogólnie żadnych stresów z wojskiem nie przeżywałem, ale mam nadzieje, że już nigdy nie będę musiał mieć z nimi nic wspólnego :mrgreen:

 

Co do innych problemow to w Millennium, gdy brałem kredyt pytali się o kategorię i podobno od tego też zależała ocena mojej zdolności kredytowej (nie chodziło o przenisienie do rezerwy), więc może to się okazać bardziej dalekosiężne w skutkach niż się wydaje :shock:

 

Nie wspominam już o rekrutacjach dla młodych ambitnych do superwspaniałychniesamowitychinieprawdopodobniecudownych firm, w których ponoć co raz częściej o to się pytają :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale plusem jest to, że mam uregulowany stosunek do służby wojskowej, więc nie ma opcji, że nagle mnie zechcą (chyba, że będzie wojna, której nikomu nie życzę). No nic, zobaczymy. Ja się nie starałem o D, samo przyszło (miałem wypadek 2 lata temu)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj po dłuuugim okresie postoju polatałem czymś naprawdę szybkim :) tzn wyprowadziłem konia na spacer. rety jakie auta są mułowate :) i jak bardzo nie hamują :) bardzo teges zwłaszcza że znowu ma zima zaatakować.

PZDR!

 

Motor, nawet scigacz ma dluzsz droge hamowania od samochodu (w miare dobrze hamujacego, nie poloneza czy czego innego). Widzialem program porowania samochodu, wzglednie sportowego z motorem i motor musial znaczniej wczesniej hamowac przed zakretem i mial dluzsza droge hamowania, wolniej wchodzil w zakrety i mial mega wieksze przyspieszenie.

 

nie do końca sie zgodzę... fakt w motocyklu duuużo większą rolę odgrywa kierowca niżw samochodzie zwłaszcza wyposażonym w ABS gdzie aby skutecznie zahamować należy wdepnąć z całej siły pedał w podłogę by po chwili stac w miejscu wisząc na pasach bezpieczeństwa.

ale...

dla przykładu na stronie : http://www.subaru.pl/news.php?news_id=213 podają dla Forestera 2,5 XT "Droga hamowania 100-0 38,5 m" a za motorrad z przeprowadzonych przez nich danych wynika, że Yamaha FZS1000 Fazer ma juz tylko 36,6m,a Suzuki SV650 jaką posiadam 37,2m czyli w obu przypadkach jest lepiej. Kiedyś w Motorradzie był test hamowania 200-0 i tu porównane motocykle wypadły juz gożej od auta ale konkurowały z 911 Turbo :) różnice były o ile pamiętam (nie mogłem znaleźć tego numeru) rzedu kilku metrów na kozyść auta. a to auto raczej potrafi prawda?

 

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...