Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do Hiszpanii wpadnie do Was? A do Lublina się nie wybiera?

 

Z Brna przyjechali do nas w odwiedziny i dziś odlatują do Hiszpanii, o Lublinie Hector nie wspominał... :wink:

 

Od 2012 Hector przechdzi do Moto GP z Moto 2...

 

img85884.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vrossi, powtórzę się, ale to jest MEGA teges. Jakim cudem on u Ciebie na wódce?!?

Teges, to powtórki kultowych seriali, które obecnie można oglądać w tv: 07 zgłoś się, Świat według Bundych, Kariera Nikodema Dyzmy.

 

Gość w okularach ze zdjęcia, jest z okolic Częstochowy a teraz mieszka w Hiszpani i tam poznał osobiście Hectora... a potem już poszlo z górki. Prawie jak w reklamie producenta telefonów komórkowych "VODKA CONNECTING PEOPLE" :wink:

 

A jak widać ze zdjęcia mnie Żołądkowa też nie podchodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jadę z koleżanką i kumplem, wyjazd typowo studencki, więc śpimy na kempingu :)

Jak masz jakieś wskazówki co do wyjazdu to z góry dzięki za podrzucenie 8)

 

na pewno turystyczna wycieczka statkiem po kanalach

 

poza tym od cholery atrakcji - na szczescie centrum jest nieduze i mozecie sie na piechote poruszac (ja tak robie za kazym razem - tramwajem dopiero wracam na Ijburg, poza tym bardzo dobrze dzialajaca komunikacja miejska - tramwaje z Central Station

 

jak jedziecie samochodem to pojedzcie tez na mala i wielka tame

 

polecam tez wycieczke nad morze do Zandvoort (jest tam tez tor F1) na pyszna rybe

 

generalnie polecam budki opisane jako FISHANDEL - rewelacyjne swieze ryby i owoce morza na szybko - np surowy tunczyk w swiezej bulce :mrgreen: albo kalmary itp itd

 

ja jestem zakochany w Amsterdamie i wogole w Holandii - ale najlepiej tam sie wybrac w kwietniu/maju jak kwitna tulipany

 

to tak na szybko - wieczorem postaram sie opisac wiecej - tera lece ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!

 

Będziemy niezmotoryzowani, ale nogi mamy zdrowe, więc nawet dłuższe spacery wchodzą w grę, komunikacji miejskiej też się nie boimy :D

Masz tam jakiś ulubiony pub?

Z tego co widziałem w Internecie to jest ich baaardzo dużo, więc nie wiadomo gdzie ruszyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...